Çilek Kokusu Hangi Otel?

Romantik komedi yapımı olan Çilek Kokusu dizisi Bodrum’da Vogue Hotel’de çekildi / çekiliyor. Çekimleri yıllar önce sona eren dizinin iç çekimlerinin Yalıkavak’ta bulunan Vogue Hotel’de yapıldığı biliniyor. ÇİLEK KOKUSU DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ OTEL NEREDE?
Çilek Kokusu çekimleri Bodrum’da başlamış olup, İstanbul’da devam ediyor. İstanbul’da Akbatı Huxo’da çekilen bazı sahneler bulunuyor. Bunun dışında da Bodrum Vogue Hotel’de çekilen sahneler de var.

Çilek Kokusu kaç yılında çıktı?

Çilek Kokusu, Gold Film imzalı, başrollerini Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan’ın paylaştığı, 2015 yılında Star TV’de yayımlanan aşk, gençlik ve romantik komedi türündeki Türk televizyon dizisidir.

Çilek Kokusu hangi kanalda yayınlanıyor?

Star TV’de yayınlanan Çilek Kokusu dizisi, hafta içi her gün Star TV’de 13.45’te başlıyor. Çilek Kokusu dizisi çekim yerleri, hangi otelde çekiliyor, hangi kanalda oynuyor ve oyuncu kadrosu kim soruları yanıt buldu.

Çilek Kokusu kaçıncı bölümde final yaptı?

Ünlü isimlerin rol aldığı Çilek Kokusu dizisi toplam 23 bölüm sürdü. 1 sezon devam edebilen dizi 23. Bölümü ile final yaptı.

Çilek Kokusu dizisi neden bitti?

Çilek Kokusu kendi gününde kalsaydı ya da başka bir güne, mesela Pazar’a alınsaydı daha başarılı olurdu. Fox TV bu anlamda doğru stratejiyi İnadına Aşk dizisi için yaptı, dizininin gününü değiştirmekten son anda vazgeçti ve dizinin reytinglerinde önemli bir kayıp yaşanmasını engellemiş oldu.

Çilek Kokusu nasıl bir dizi?

Star TV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Çilek Kokusu Bodrum’da yaşanan bir aşk üçgenini izleyenere sunuyor. Farklı karakterlere sahip Aslı ve Burak’ın birbirini ile tanışması ile başlayan hikayede işin içine Volkan’da dahil oluyor ve üçlü Bodrum’un güzellikleri içinde farklı bir hikayeyi yaşıyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *