Bodrum Titanik Otel Nerede?

5 yıldızlı Titanic Otel, Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alıyor. Titanic Otel’in açık adresi: Meşelik Mah. Çomça Mevkii Sok. No:8, 48200 Muğla Muğla’nın Bodrum ilçesinde bilinmeyen nedenden ötürü çıkan yangın, 5 yıldızlı Titanic Otel’in iç kısımlarına kadar yayıldı.

Titanic Deluxe Bodrum hangi koyda?

Titanic Deluxe Bodrum, Türkiye’nin en önemli tatil destinasyonlarından biri kabul edilen Bodrum’da, Ege’nin en güzel koylarından Güvercinlik’te yer almaktadır.

Titanik otel Güvercinlik kimin?

Titanic Hotelin sahibi Mehmet Aygün’dür. Mehmet Aygün aslen Giresunlu olan eski kasap ve restoran sahibi bir iş insanıdır.

Titanic Bodrum hangi bölgede?

Orman arazisi içinde bulunan Bodrum Güvercinlik’te bulunan Titanic Deluxe Bodrum Hotel’i alev çemberi sardı Milas-Bodrum sınırında bir yer. Güvercinlik Mahallesi’nde bulunuyor, burada çok büyük 5 yıldızlı oteller var. Oteller bölgesi olduğu için oldukça öneme sahip bir yer.

Bodrum Titanic otel nasil yapildi?

genel kanının aksine bulunduğu bölgedeki ağaçların kesilmesine/yok olmasına sebep olan otel değildir. bölge turizme yıllar önce açılmıştır ve başka bir firma tarafından inşaatı başlanan proje titanic grubu tarafından alınmış ve tamamlanmıştır. eksileri; – otel yamaçta, yürüyen merdivenlerle plaja iniliyor.

Titanic otel Bodrum ne zaman?

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels, Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarım Ada’sından Cennet Koyu’nu seyreden çok özel bir konumda misafirlerini ağırlamak üzere Titanic Deluxe Bodrum’un kapılarını Mayıs 2016’da açıyor.

You might be interested:  Harbiye Hilton Otel Nerede?

Titanic Deluxe Bodrum kaç odalı?

Titanic Deluxe Bodrum’da değerli konukları için her şey düşünülmüş Standart Oda, Superior Oda, Family Oda, Deluxe Oda, Family Suit, Superior Villa Exclusive Villa, Presidential Villa oda tipleri ile toplamda 393 konforlu odaya sahiptir.

Titanic Otelin Sahibi Mehmet Aygün nereli?

Aslen Giresunlu olan Mehmet Aygün şimdilerde turizm sektöründe faaliyet gösteren eski kasaplardandır. Eskiden kasaplık, sonrasında lokantacılık yapan Mehmet Aygün kısa süre içerisinde turizm sektörünün büyüyen isimlerinden biri oldu. Aygün son olarak Bodrum’da meydana gelen yangından sonra gündeme geldi.

Titanic Deluxe Bodrum kime ait?

Titanic Hotelin sahibi Mehmet Aygün’dür. Mehmet Aygün aslen Giresunlu olan eski kasap ve restoran sahibi bir iş insanıdır. Aygün’ün Türkiye genelinde 10’dan fazla lüks ve turistik oteli bulunuyor.

Titanic Deluxe Belek sahibi kim?

Aygün Ailesi, Almanya’daki restoran işinden kazandıklarıyla Titanic Hotels markasını yaratarak 14 otelli bir zincirin sahibi oldu. Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün turizmde büyüme hedeflerini anlattı.

Bodrum’daki Titanic otel kimin?

Karadeniz’in ‘gurbetçi’ geleneğinin temsilcilerinden Mehmet Aygün, Berlin’de kazandıklarıyla Türkiye’de yatırım yaptı ve 1200 kişiye ekmek kapısı açtı. Türkiye’de de yatırımlara başlayan Aygün, Antalya’da ‘Titanik’ gemisine benzeyen dev bir otel yatırımı yaptı ve 2003’te açtı.

Bodrum’da hangi otel yanıyor?

Onlarca turist fenalık ve baygınlık geçirdi, karada bekleyen ambulanslarda tedavi edildiler. Yangın kontrol altına alındıktan sonra yangının ulaştığı ve tahliye edilen Lujo Hotel Bodrum ve La Blanche Bodrum otellerine müşteriler geri dönmeye başladı.

Titanic otel ne durumda?

O otel, bugün çıkan yangın nedeniyle tahliye edildi. Muğla’nın Milas ilçesindeki ormanlık alanda çıkan yangın söndürülmeye çalışılıyor. Bodrum ilçesi sınırlarına yakın Meşelik Mahallesi’ndeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

You might be interested:  Şehirlerarası Seyahat Belgesi Nasıl Alınır?

Bodrum’da hangi otel tahliye edildi?

Muğla’nın turistik ilçesi Bodrum’daki yangın, saat 14.30 civarı Milas-Meşelik Köyü yakınlarındaki ormanlık alanda başladı. Rüzgarın etkisiyle hızla büyüyen ve turistik otellerin bulunduğu Güvercinlik bölgesine doğru yönelen alevler nedeniyle “Titanic Deluxe Bodrum Hotel” önlem amaçlı tahliye edildi.

Bodrum yangını ne zaman oldu?

Boztahta Mahallesi’ndeki ormanlık alanda 29 Temmuz’da saat 03.00 civarında çıkan yangını söndürmek için ekiplerin müdahalesi sürüyor. Ekipler, günün ilk ışıklarıyla alevlere söndürme helikopterleri ve uçakla müdahale ediyor. Yangın bölgesinde bazı evler tedbir amaçlı boşaltılmıştı.

LUJO Bodrum otel sahibi kim?

Anex Tours CEO’su Serhat Koçkar’ın sahibi olduğu Serkoç, Bodrum Güvercinlik’te 170 milyon dolarlık yatırımla Lujo Hotel’i açıyor. Nisanda hizmet vermeye başlayacak otel, her şey dahil sistemiyle alacarte hizmet verecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *