Vatan Şaşmaz Hangi Otel?

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz Beşiktaş’ta ünlü Conrad Otel ‘de kaldığı odada sırtından vurulmuş halde bulundu. Vatan Şaşmaz ‘ın otel odasında sırtından vurularak öldürüldüğü, Vatan Şaşmaz ‘ı vuran kadının ise intihar ettiği öğrenildi.

Conrad Otel’de neler yaşandı?

Beşiktaş’ta ünlü Conrad adlı 5 yıldızlı otelde biri kadın 2 kişi ölü bulundu. Ölü bulunanların ateşli silahla vurulduğu belirlendi. Alınan bilgiye göre otelde önce çok sayıda silah sesi duyuldu. Otel çalışanları polis ekiplerini çağırdı.

Vatan Şaşmazın öldüğü otel hangisi?

Son dakika haberi dün akşam İstanbul’daki Conrad Otel’den geldi. Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, eski mankenlerden Filiz Aker tarafından 4 kurşun sıkılarak öldürüldü. Aker daha sonra intihar etti. Olay yerinden ilk polis raporu da ortaya çıktı.

Vatan Şaşmaz nerede öldürüldü?

27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul’daki bir otelde eski manken ve oyuncu Filiz Aker tarafından tabancayla vurularak 42 yaşında öldürüldü.

Vatan Şaşmaz kim tarafından öldürüldü?

Vatan Şaşmaz’ı öldüren Filiz Aker’e ilişkin çok çarpıcı detaylar!

Conrad otelin sahibi kimdir?

Conrad İstanbul Bosphorus Otel’in sahibi Aksoy Holding Kurucusu Erdal Aksoy turizm sektörüyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Vatan Şaşmaz mezarı nerede?

Vefatından yaklaşık iki ay sonra Vatan Şaşmaz’ın Çengelköy Mezarlığı’nda bulunan kabri ilk kez görüntülendi. Kısa bir süre önce mezar taşı yapılan Vatan Şaşmaz’ı sevenleri ise unutmadı.

Vatan Şaşmaz ı kim neden öldürdü?

54 yaşındaki eski manken Filiz Aker, 27 Ağustos 2017 günü İstanbul Beşiktaş’ta yaklaşık bir aydır kaldığı otel odasında ünlü sunucu Vatan Şaşmaz ile birlikte ölü olarak bulundu. Olayın aydınlanmasından sonra Filiz Akel’in önce Vatan Şaşmaz’ı vurduğu sonra da kendine ateş ederek intihar ettiği öğrenildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *