Sinop otobüsle ulaşım

Sinop, Karadeniz’in muhteşem doğasından nasibi almış olan güzide bir şehrimizdir. Doğal güzelliklerine bir de tarihi yaşanmışlıklar da eklenince Sinop’ta gezip görülecek yer listesi uzayıp gider…

Sinop Ulaşım

Günümüzde Sinop’a ulaşım karayolu ve havayolu ile sağlanır. Zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi Sinop’a havayolu üzerinden varmaktadır. Sinop Havalimanı kent merkezine yaklaşık 8 km mesafededir.

Karayolu ulaşımından vazgeçmeyenlerin tercihi Sinop otobüs seferleri ise tüm zamanların gözde ulaşım şeklidir. Sinop otobüs firmaları tarafından her gün düzenli olarak Sinop’a otobüs seferleri yapılmaktadır.

İstanbul’dan yaklaşık 710 km mesafede bulunan Sinop’a sefer düzenleyen pek çok otobüs firması bulunur. Metro Turizm ve Ulusoy Turizm bu firmaların en revaçta olanlarıdır. Bu otobüs firmaları yolcularını Sinop otogarı içine kadar taşır.

Sinop otogarı Ayancık karayolu üzerinde yer almaktadır. Otogardan Sinop kent merkezine ulaşım dolmuşlar ile sağlanmaktadır. 

Sinop Otobüs Bileti Fiyatları

Sinop otobüs bileti satın almanın en güvenli ve kolay yolu NeredenNereye.com’dan geçer! Sitemizde bulunan otobüs firmaları tarafından belirlenen otobüs bileti ücretlerine kolayca ulaşıp Sinop otobüs bileti fiyatları arasında karşılaştırma yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Böylece ucuz Sinop otobüs bileti için kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sinop ucuz otobüs bileti satın almanız için yapmanız gerekenler ise oldukça kolay. Öncelikle sitemizi ziyaret etmeniz ya da mobil cihazlarınıza mobil uygulamamızı indirmeniz gerekir.

Daha sonra ana sayfa üzerinde yer alan arama bölümünden hareket edeceğiniz ili ve varış yeriniz olan Sinop’u seçip seyahat tarihini girmeniz gerekir. Bu bilgilerin ardından aratmayı başlattığınızda belirlediğiniz kriterlere uygun olan Sinop otobüs seferleri tek bir sayfada listelenecektir.

Bu listeleme sayfasında bilet fiyatlarını görebilir, otobüs özelliklerini inceleyebilir ve koltuk seçimi yapabilirsiniz. Seçiminizin ardından dolduracağınız birkaç bilgiden sonra ödeme işlemini güvenli bir şekilde tamamlar ve online biletinizi satın alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Satın almış olduğunuz bilete dair bilgiler size SMS ve e-posta yolu ile iletilecektir. Bu bilgiler kaybetmemeniz gerekir. Aldığınız bileti herhangi bir sebeple iptal etmek isterseniz bu işlemi otobüsün kalkmasına son 12 saat kalana kadar yapabilirsiniz.

12 saatten önce yapılan iptallerde bilet ücreti koşulsuz iade edilmektedir. Üstelik dilerseniz biletinizi iptal etmeyip 6 ay geçerli olmak üzere açık bilete de dönüştürebilirsiniz, seçim sizin.

Sinop Gezi Rehberi

Doğası, tarihi ve mutfağı ile büyüleyen bir şehir olan Sinop’ta gezilecek birbirinden güzel yerler bulunmaktadır. Biraz bunlardan bahsetmek gerekirse;

Sinop Tarihi Cezaevi: Şarkıların, şiirlerin yazıldığı Sinop Tarihi Cezaevi, Sinop denince akla gelen ilk yerlerden biridir. Anadolu’nun Alkatraz’ı olarak bilinen bu cezaevinin tarihi 4 bin yıl öncesine kadar uzanır.

Öncesinde kale olarak kullanılan Sinop Cezaevi, Greklerden başlayıp Osmanlılara kadar pek çok medeniyetin himayesinde olmuştur.80’li yılların sonuna doğru cezaevine dönüştürülen cezaevinin zindanları birçok yazarı, şairi, gazeteciyi ve politikacıyı ağırlamıştır. Sabahattin Ali bu isimlerin en bilinenidir.

Ünlü Aldırma Gönül şarkısını da (aslında bir şiirdir) bu cezaevinde yatarken yazmıştır.

Erfelek Tatlıca Şelaleleri: Henüz çok yeni (90’lı yılların sonunda) keşfedilmiş bir yer olan Erfelek Tatlıca Şelaleleri bir doğa harikasıdır.

Yürüyüş parkurlarına, şelalelerden akan suların oluşturduğu göletlere ve yöresel lezzetlerin sunulduğu restoran ile cafelere sahip olan Erfelek Tatlıca Şelaleleri’ni gezmek dünyadan uzaklaşmak gibidir.

Bu şelaleleri görmeden Sinop’tan ayrılmamanızı tavsiye ederiz.

Hamsilos Koyu, İnceburun Deniz Feneri, İnaltı Mağarası, Balatlar Kilisesi, Boyabat Kalesi, Sinop Etnografya Müzesi, Sinop Kalesi ve Karakum Plajı Sinop’ta görülmeye değer olan yerlerdendir.

sinop otobüsle ulaşım

Sinop Otobüs Bileti

Sinop şehir merkezine ulaşım konusunda oldukça çeşitli imkânlara sahip olmakla beraber, havalimanının şehir merkezine yakın olması, şehir merkezine ulaşımı oldukça kolay hale getirmektedir.

Ancak Sinop otogarının şehir merkezine uzak olması taksi gibi ulaşım seçeneklerinin kullanılmasını imkânsız hale getirmektedir.

Otogardan, Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular genelde halk otobüslerini veya servisleri tercih etmektedir.

Taksi İle Sinop Şehir Merkezine Ulaşım

Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, havalimanlarından taksi seçeneği ile kolaylıkla şehir merkezine ulaşabilir. Havalimanının şehir merkezine yakın olması oldukça cüzi fiyatlarla taksi seçeneğinin kullanılabilmesine imkân sağlamaktadır.

Ancak Sinop otogarının şehir merkezine uzak olması, taksi seçeneği ile şehir merkezine ulaşımın oldukça yüksek fiyatlarla gerçekleşmesine neden olmaktadır, bu sebeple Sinop otogarından şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi seçeneğini tercih etmemektedir.

Otobüs İle Sinop Şehir Merkezine Ulaşım

Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular hem havalimanından hem otogardan toplu taşımayı tercih edebilir. Özellikle yükü hafif olan ve herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan kişiler tarafından otobüs ile şehir merkezine ulaşım sıklıkla tercih edilmektedir.

Ancak otogardan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için, şehir merkezinin otogara uzak olması nedeniyle otobüsle ulaşım zorunludur. Otobüs durakları havalimanın ve otogarın çevresinde belirli aralıklarla birden fazla olacak şekilde konumlandırılmıştır, bu sebeple otobüs bulma konusunda yolcular sıkıntı yaşamamaktadır.

Otobüsle Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, otobüs duraklarında bulunan kart dolum merkezlerinden tek binişlik otobüs biletleri alarak, Sinop şehir merkezine ulaşabilir.

Servis İle Sinop Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs ve uçak firmaları, biletli yolcularına servis imkânı sunmaktadır, bu sayede yolcular Sinop şehir merkezine firmaların servis araçlarını kullanarak ulaşabilir.

Servis araçlarıyla Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, servislerin kalkış zamanı, güzergâh bilgisi ve ücreti gibi hususları bilet aldıkları firmayla görüşerek öğrenebilir.

Havalimanının Sinop şehir merkezine yakın olması, birçok ulaşım seçeneğine imkân sağlıyor olsa da, otogardan Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için imkânlar kısıtlıdır. Bu sebeple servis araçlarının kullanılması Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için oldukça önemlidir.

Minibüsler İle Sinop Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için oldukça avantajlı seçeneklerden birisidir, ancak minibüslerin kalkış noktalarının bilinmesi gerekmektedir.

Otogardan minibüslerle Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, otogarın karşısında bulunan minibüs duraklarından Sinop şehir merkezine ulaşabilir.

Havalimanından minibüs kullanılarak Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular ise havalimanın dışında yaklaşık olarak 300 metre yukarıda bulunan minibüs duraklarına gitmek zorundadır.

Minibüslerin kalabalık olabilme ihtimalinin bulunması, yükü ağır olan veya sağlık sorunu bulunan kişilerin minibüsle Sinop şehir merkezine ulaşmasını zorlaştırdığından tercih edilmemektedir. Ancak yükü hafif ve herhangibi sorun teşkil edecek durumu bulunmayan yolcular minibüslerle Sinop şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilir.

You might be interested:  Şehirler Arası Seyahat Kısıtlaması Ne Zaman Kalkacak?

Sinop Nerededir ve Nasıl Gidilir ?

Sinop, Karadeniz Bölgesi’nin orta kesiminde yer almakta ve Türkiye’nin en kuzey ili olma özelliğini taşımaktadır. Şehrin komşuları Samsun, Çorum ve Kastamonu olup, kuzey sınırının tamamı Karadeniz kıyısıdır. 

Karadeniz Bölgesi’nde mutlaka görmeniz gereken şehirlerin arasında ilk sıralarda Sinop yer almaktadır. Sinop’a gitmek istediğiniz zaman deniz yolu, hava yolu ve kara yolu ile ulaşım sağlamanız mümkündür. 

Sinop'ta gezilecek yerlere yakın göz alıcı dizaynları ile sizi cezbedecek oteller için Sinop oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sinop ile İstanbul arası yaklaşık olarak 709 kilometredir. Özel aracınızla İstanbul’dan Sinop’a gitmek istediğiniz zaman ortama 10 saatte ulaşım sağlanmaktadır. Sinop ile Ankara arası ise ortalama olarak 490 kilometredir. Özel aracınızla bu mesafeyi 7,5 saatlik bir sürede tamamlamanız mümkündür.

Karadeniz Bölgesi’nin önemli şehirlerinden birisi olan Samsun ile Sinop’un arası ise 169 kilometredir. Özel araç ile yolculuk ortalama 2 saat sürmektedir. 

Türkiye’nin tüm şehirlerinden özel araç ile şehre ulaşım mümkün olup, araç veya akıllı telefonlarda yer alan navigasyon uygulamaları en kısa yol seçeneklerini sunmaktadır. 

Sinop'ta bünyesinde barındırdığı eşsiz güzelliklere şahit olmak için Sinop'ta gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.

Sinop’a karayolu ile giderken tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ise; şehirlerarası otobüslerdir. Şehre her gün büyükşehirlerden otobüs kalkmaktadır. Aynı zamanda Karadeniz Bölgesi’nde yer alan diğer şehirlerden otobüs ile ulaşım mümkündür. 

İstanbul’dan Sinop’a otobüs ile gitmek isteyen kişiler bu mesafeyi 10 – 11 saatte tamamlamaktadır. Ankara ile Sinop arası ise ortalama 8 saat kadar sürmektedir. Sinop Şehirlerarası Otobüs Terminali ise Ayancık Karayolu üzerinde yer almaktadır. Terminalden merkeze ve ilçelere dolmuşlar çok kısa süre içerisinde ulaşma olanağı sunmaktadır.  

Sinop'ta aileniz ile birlikte güzel bir vakit geçirmek için ekibimizin hazırlamış olduğu Sinop gezi rehberi sayfasını incelemeyi unutmayın.

Sinop’a gideceğiniz sırada güzergah üzerinde genellikle trafik olmamaktadır. Fakat dini bayramlarda ve uzun yaz tatili olduğu dönemlerde şehre giden yolda trafik olabilir.

Sinop otobüs biletlerinin fiyatları ise tercih edeceğiniz turizm şirketine, gideceğiniz zamana ve hangi şehirden gideceğinize göre değişiklik gösterebilmektedir. İstanbul – Sinop arası otobüs bileti fiyatları ortalama 100 – 130 TL arasındadır. Ankara’dan hareket edecek yolcular içinse bilet ücretleri 60 – 100 TL ortalamasındadır. 

Sinop'ta dinlenmek ve uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz o hayalinizdeki tatili yapmak için Sinop tatil otelleri sayfasına göz atmayı unutmayın.

Sinop’a daha kısa sürede ulaşmak istiyorsanız havayolunu tercih etmeniz önerilmektedir. Sinop Havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından merkeze dolmuşlar gittiği gibi aynı zamanda taksi ile de şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Taksi ile ulaşım ücreti 35 – 40 TL’dir.  

Sinop Havalimanı’na sadece İstanbul üzerinden aktarmasız şekilde uçuş yapılmaktadır. Diğer şehirlerden gelmek isteyen kişiler İstanbul aktarmalı olarak gidebilmektedir. İstanbul – Sinop yolculuğu ise yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika sürmektedir. 

Uçak bileti fiyatları ise satın alınan zamana göre değişim göstermektedir. Tatil günlerinde ve dini bayramlardan önce bilet fiyatlarında artış olmaktadır. 

Sinop'ta gezilecek yerlere yakın uygun fiyatlı konaklama seçenekleri için Sinop apart oteller sayfasından birini tercih edebilirsiniz.

Sinop Otobüs Bileti

En uygun fiyatlara Sinop otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz ve Sinop otobüs seferi bulunan seçkin otobüs firmaları.

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden birisi olan Sinop’a gitmek istediğinizde otobüs biletini onlinebilet.com’dan satın alabilirsiniz. Sitemizden Sinop ili için otobüs bileti sorgulaması yaptığınızda karşınıza farklı otobüs firmaları ve bilet fiyatları çıkacaktır. Size de bunlardan en ucuzunu ya da zaman ve sağladığı imkanlar açısından size en uygun olanını seçmek kalacaktır.

Sinop Otogarı

Eski otogarın talebi karşılamaması sebebiyle yeni bir otogar inşa edilmeye başlanmış ve bu otogar da 2008’de açılmıştır. Sinop Otogarı’ndan Türkiye’deki çeşitli il ve ilçelere otobüs seferleri düzenlenmektedir. Kaleyazısı Mahallesi’nde yer alan otogara ulaşım otobüs ve minibüslerle sağlanmaktadır.

Otogar Telefon 0368 260 03 04

Sinop’ta Görebileceğiniz Yerler

Sinop hem deniz hem de doğayı bir arada bulundurduğu için ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden birisidir. Çok fazla kalabalık olmayan bu şehre geldiğinizde yapacak birçok şeyin ve görülecek birçok yerin olduğunu fark edeceksiniz.

Sinop Kalesi gezilecek yerlerin başında gelmektedir. Bu kale milattan önce yapılmıştır ve farklı hükümdarlıklar dönemlerinde onarımlardan geçmiştir.

Bir diğer görülmesi gereken yer ise Sinop Cezaevi’dir. Oldukça ünlü olan bu cezaevi şimdilerde ziyarete açık bir müze konumundadır. Şehrin merkezinde yer alan cezaevinde bir zamanlar ünlü kişiler mahkum edilmiştir.

Sinop’ta denize de girebilirsiniz. Denize girebileceğiniz yerlerden birisi Karakum Plajı’dır. Denize girebileceğiniz bir diğer yer ise Mobil ve Korucuk Köyü’dür.

Sinop’a gittiğinizde Hamsilos Koyu’nda manzaranın tadına varmalı, Erfelek Şelaleleri’nde doğayla baş başa kalmalı, Babaçay Kanyonu’nda yürüyüş yapmalı, Sinop Akgöl’de piknik yapmalı, İnceburun’u ve İnceburun Feneri’ni görmeli, Sinop Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret etmeli, balık yemeli, Paşa Tabyaları’nı görmeli, Şahin Tepesi’nde manzaranın tadını çıkarmalı, yaylaları gezmeli ve Boyabat Kalesi’ni görmelisiniz.

Ayrıca Sinop’a kadar gitmişken nokul, Sinop mantısı ve mısır çorbası gibi lezzetleri tatmalısınız. Bir de hem kendinize hem de arkadaşlarınıza mahrama, peşkir gibi yöresel ürünlerden satın almalısınız. Hediyelik olarak alabileceğiniz bir diğer ürün ise meşhur gemilerdir.

Sinop ilçelerinden Ayancık'a direkt otobüs seferleri için Ayancık otobüs bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sinop otobüs bileti alabileceğiniz 4 otobüs firmasından bazıları.

 • directions_bus
  200'den fazla
 • Otobüs Firması
 1. lock
  Güvenli Ödeme
 2. (0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

Sinop Otobüs Bileti ve Sinop Bilet Fiyatları – Biletall.com

Sinop Nüfusu 218.243 Sinop Otogar Sayısı 3
Sinop Telefon Alan Kodu 368 Seferi Olan Firma Sayısı 7
Sinop Plaka Kodu 57 Şehir İçi Ulaşım Araçları Belediye Otobüsü, Minibüs, Taksi
Sinop Hava Durumu (15 Eylül) 14°C Parçalı Bulutlu
Sinop Hava Durumu (16 Eylül) 15°C Çoğunlukla Bulutlu

Sinop Hakkında

Sinop Karadeniz Bölgesinin ortasında Anadolu`nun en kuzeyinde, Boztepe Yarımadasının en dar kesiminde kurulmuştur. Karadeniz`in en güzel bitkisel limanlarından biridir. Bölgenin en eski şehirlerinden olan il, 3 üncü yüzyıl filozoflarından Diyojen`in doğum yeridir. Ormanlarla iç içe girmiş plajları şehri ziyaret edenlere inanılmaz güzellikler sunar.

Sinop Fotoğrafları

M.Ö.7.yy.da Şehri korumak amacıyla yarımadanın üstünde kurulmuştur. Roma, Bizans ve Selçuklular döneminde onarılarak kullanılmıştır.

 • Paşa Tabyası
 • Süleyman Pervane Medresesi
 • Alaadin Cami
 • Eski Sinop Cezaevi
 • Boyabat Kalesi

Sinop'a Nasıl Gidilir?

Karayolu: Otobüs Terminali kent merkezindedir.

Denizyolu: Sinop Limanının şehir merkezindedir.

Havayolu: Sinop Havaalanının kent merkezine uzaklığı 8 km’dir. Ulaşım, dolmuş ve ya taksilerle yapılır. Lakin genellikle Samsun-çarşamba Havaalanı kullanılıyor.

Sinop’ta Ulaşım Nasıldır?

Sinop’ta şehir içi ulaşım belediye otobüsleri ve taksi ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

You might be interested:  Cinsiyet Verisi Hangi Tür Veriye Örnektir?

Sinop'ta Gezilecek Yerler

M.Ö. 8. yüzyılda Ege kıyılarından gelmekte olan Miletliler, Sinop’a Sinope adını verdiler. Yunan dilinde Sinope nehir tanrısının kızının adıdır.

 • Boyabat KalesiBoyabat ilçesinin olduğu Gökırmak Vadisi`nde, karşılıklı sarp iki kayalık tepeden birisi üstünde kurulmuştur. Kale, kayaların organik yapısına müsait biçimde inşa edilmiştir. Kale bedenleri arasındaki kulelerin birileri dikdörtgen bazıları yuvarlak olarak oluşturulmuş olup iç kısmında kulelere çıkan merdivenler yer alıyor. Kaleye giriş güneydoğu köşesinden büyük yuvarlak kulenin yanındaki küçük bir kapıdan sağlanmaktadır. 
 • Eski Sinop CezaeviCeza Evinin bulunduğu alan Osmanlıların Karadeniz`deki en muhteşem tersanesiydi. Ceza Evi iç kalenin içinde eski tersane dalında yapılmaktadır. 1887 yılından buyana ceza evi olarak kullanılmaya başladı. Etrafı yüksek kale bedenleriyle çevrilidir. Bu özelliğinden dolayı mahkumların kaçışını mümkün olmayan kılmıştır.
 • Paşa Tabyası

Antalya Sinop Otobüs Seferleri

Kamil Koç Turizm Seyahat Acentasi

Yetkili :

 • Antalya ile Sinop Merkez arası mesafe yaklaşık olarak 908 kilometredir.
 • Antalya ile Sinop Merkez arası süre olarak yaklaşık olarak 11 saat 15 dakika Sürmektedir.
 • Bu süreler ulaşım firması, güzergah, mola yerleri ve trafik gibi etkenler ile değişiklik gösterebilir.
 1. Antalya Sinop Otobüs Seferleri  iletişim bilgileri telefon,
 2. faks ve web sitesi, E-mail adresi Aşağıda verilmiştir.
 3. Bu sayfa Firmanın resmi sayfası değildir ve sadece bilgileri verilen
 4. telefon numarası, web sitesi, adres gibi iletişim bilgileri içermektedir.
 5. Firma Hakkında Bilgi, Soru, öneri veya şikâyetleriniz ile ilgili olarak
 6. yetkililere erişmek için Aşağıda belirtilen kurumun resmi mail, adres,
 7. fax, web site adresi, veya telefonundan Firmaya erişebilirsiniz.

☎ Telefon Numarası:0242 331 11 70

☎ Alternatif Telefon No:0

 • ☎ Müşteri Hizmetleri (İletişim Merkezi):444 0 562
 •  Müşteri Hizmetleri, saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • ✆ Cep Telefonu/Gsm:05
 • ⎙ Fax:0
 • ☥  Adres: Antalya Otogar Büyükşehir Otobüs Terminali No:28-56
 • Antalya Yeni Doğan, Dumlupınar Blv. Kepez/Antalya
 • Firmanın Resmi Sitesinden Online Bilet Satın Almak veya
 • Bilet Fiyatları Öğrenmek için  Tıklayınız.
 • Bilet Fiyatları Öğrenmek için Online/internetten Bilet Almak için Tıklayınız.
 • Kamil Koç Turizm Online Otobüs Bileti Rezervasyonu Yapmak Ve Aramak için Tıklayınız.
 • Diğer Bütün Otobüs Firmaların Şubeleri için Tıklayınız.

Şube Çalışma Günleri Ve Çalışma Saatleri:

⌚ Hafta İçi :

⌚ Hafta Sonu:

 ✉ Mail/Email: 

Hemen Ara Biletini Al

Yol Tarifi İçin Tıklayınız

Kamil Koç Turizm'in Antalya'dan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;

Antalya >  Güzergahlar için firmanın telefonunda güncel bilgileri alabilirsiniz.

Kamil Koç Turizm (Antalya Otogarı)

 1. Kamil Koç Turizm Antalya telefon numaraları,
 2. şehir içi servis güzergahları yolcu indirme noktaları,
 3. şehirler arası otobüs seferleri güzergahları yolcu indirme bindirme noktaları,
 4. Kamil Koç Turizm en güncel Antalya otobüs bileti fiyatları,
 5. en yeni/güncel otobüs sefer saatlerini
 6. müşteri hizmetleri telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

Kamil Koç Turizm Antalya Otogarı Servis Hizmeti;

Kamil Koç Turizm servis bilgileri için şubelerle irtibata geçiniz.

1926 yılında kurulan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin ilk

 • karayolu yolcu taşıma şirketi olarak 95 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir.
 • Kurucusu Kâmil Koç’un müşteri memnuniyeti ve iş ahlâkı
 • ilkeleri ışığında sektöründe lider ve öncü olmaya devam etmektedir.
 • Kâmil Koç, 2019 yılında Avrupa’nın en büyük şehirlerarası otobüs
 • ağını kuran FlixBus’ın iş ortağı olAntalyatur. 2013 yılından beri 100 milyondan
 • fazla yolcusuna hizmet veren FlixBus bugün 35 ülkede 2.500’den fazla
 • güzergâhı birbirine bağlayarak herkes için çevreci ve akıllı seyahat imkanı sunmaktadır.
 • Kamil Koç, FlixBus iş ortaklığıyla sunduğu konforlu ve kaliteli seyahat deneyimine
 • ek olarak, teknolojik hizmetlerini yeni bir seviyeye taşıyacak ve
 • Türkiye’de 60 il ve 288 ilçede sunduğu seyahat noktasını
 • iş ortağı ile birlikte Avrupa’nın 35 ülkesine kadar genişletecek.
 • Kamil Koç, kurum misyonu olarak her zaman yolcu memnuniyetini
 • ön planda tutmakta ve sektöre hizmet standardı belirleme konusunda
 • öncü olmaktadır. Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşımacılığına sayısız
 • ilkler ve yenilikler kazandırmıştır. 95 yıllık tecrübe ile günümüz yolcu
 • ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel
 • ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır. 

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bugün Türkiye’nin en

büyük 500 firması arasında yer almaktadır.

Kaynak:   https://www.kamilkoc.com.tr/

Harita Konumu ve Yol Tarifi 

İlgili Aramalar:

 Antalya – Antalya arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?,Antalya – Antalya arası hangi firmalar sefer düzenliyor?,Antalya – Sinop arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?,Antalya – Sinop arası hangi firmalar sefer düzenliyor?,Antalya Sinop arası kaç kilometre kaç saat?,Antalya Sinop arası kaç kilometre?,Antalya Sinop arası kaç km uçakla?,Antalya Sinop arası kaç lira?,Antalya Sinop arası kaç para?,Antalya Sinop arası kaç saat Pamukkale?,Antalya Sinop arası kaç TL?,Antalya Sinop arası otobüs bileti ne kadar?,Antalya Sinop arası otobüs kaç saat?,Antalya Sinop arası otobüsle kaç saat metro?,Antalya Sinop arası otobüsle kaç saat sürer?,Antalya Sinop arası otobüsle kaç saat?,Antalya Sinop arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?,Antalya Sinop biletleri ne kadar?,Antalya Sinop ekspres otobüs kaç saat?,Antalya Sinop hangi otobüs firmaları?,Antalya Sinop hangi otobüs gider?,Antalya Sinop kaç km otobüs?,Antalya Sinop kaç lira?,Antalya Sinop kaç para?,Antalya Sinop kaç TL?,Antalya Sinop nasıl gidilir?,Antalya Sinop ne kadar?,Antalya Sinop otobus biletleri ne kadar?,Antalya Sinop otobusle kaç saat?,Antalya Sinop otobüs bileti kaç para?,Antalya Sinop otobüs bileti ne kadar?,Antalya Sinop otobüs biletleri ne kadar?,Antalya Sinop otobüs fiyatı ne kadar?,Antalya Sinop otobüs fiyatları ne kadar?,Antalya Sinop otobüs ile kaç saat?,Antalya Sinop otobüs kaç kilometre?,Antalya Sinop otobüs kaç km?,Antalya Sinop otobüs kaç saat sürer?,Antalya Sinop Otobüs saatleri 2021,Antalya Sinop Otobüs Seferleri,Antalya Sinop otobüsle kac saat?,Antalya Sinop otobüsle kaç saat?,Antalya Sinop otobüsleri nereden kalkıyor?,Antalya Sinop ye nasıl gidilir?,Antalya Sinop arası otobüsle kaç saat?,Antalya dan Sinopya bilet kaç TL?,Antalya dan Sinop'ya en ucuz nasıl gidilir?,Antalya den Antalya e hangi firmalar gidiyor?,Antalya den Sinop e hangi firmalar gidiyor?,Antalya izmir arası kaç para?,Antalya izmir otobüs ile kaç saat sürer?,Antalya izmir otobüsle kaç para?,Antalya otobüs biletleri ne kadar?,Antalya otobüsleri kaçta başlıyor?,Antalya Antalya otobüs kaç saat?,Antalya'dan Sinop e bilet ne kadar?,Antalya'dan Sinop kaç para?,Antalyadan Sinop 'ne giden otobüs firmaları?,Antalyadan Sinop ye kaç saatte gidilir?,Antalyadan Sinop'ne nasıl giderim?,Antalya'dan Sinop'ya biletler ne kadar?,Antalya'dan Sinop'ya otobüs biletleri ne kadar?,Antalya'dan Sinopya otobüs kaç saatte gider?,Antalya'dan Sinop'ya otobüsle kaç saatte gidilir?,Antalya'den Antalya 'ye Nasıl Gidilir?,Antalya'den Sinop 'ye Nasıl Gidilir?,Sinop Antalya arası otobüsle kaç saat?,Sinop Antalya otobüs bileti ne kadar?,Sinop ne giden otobüs firmaları?,Sinop Otobüs biletleri kaç lira?,Sinop otobüsleri kaçta başlıyor?,Sinopa hangi firmalar gidiyor?,Sinop'a hangi otobüsler gidiyor?,Sinopa otobüs bileti ne kadar?,Sinop'dan Antalya'ya otobüs var mı?,Sinop'ya Antalya dan nasıl gidilir?,Sinop'ya hangi firmalar gidiyor?,Sinop'ya otobüs biletleri kaç para?,Enuygun, en ucuz Antalya otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?Hangi otobüs firmalarının Antalya seferleri bulunuyor?,Kamil Koç Antalya Sinop kaç para?,Kamil Koç Antalya Sinop kaç saat?,Kamil Koç Ekspres Antalya Sinop kaç saat?,

You might be interested:  Ne Tür Kanser Çeşitleri Vardır?

Kamil Koç seyahat Antalya Sinop kaç saat?,

Antalya Sinop otobüs Bilet Fiyatları,Antalya Sinop Uçak Bileti,Antalya Samsun Otobüs Bileti,Antalya Sinop arası otobüsle Kaç saat,Antalya Sinop arası kaç km,Antalya Ankara Otobüs Bileti,Otobüs bileti,Antalya Samsun Uçak Bileti,antalya sinop otobüs seferleri,antalya sinop otobüs,antalya sinop,antalya sinop seferleri,kamil koç antalya sinop otobüs,antalya sinop otobüs kamil koç,antalya sinop otobüs bilet,sinop antalya otobüs bilet,antalya sinop otobüs bileti,sinop antalya otobüs,sinop antalya,sinop antalya uçak bileti,antalya sinop uçak,

sinop antalya otobüs bileti,

0 bilet otobüs,0-6 yaş otobüs bileti,1 ağustos otobüs bileti,1 haziran otobüs bilet fiyatları,1 haziran otobüs bileti,1 haziran otobüs seferleri,1 haziran'da otobüs seferleri var mı,1 mart otobüs bileti,1 mayıs otobüs seferleri,1 mayıs'ta otobus seferleri,1 mayis iett otobus seferleri,1 ocak 2021 otobüs seferleri,1 ocak otobüs seferleri,1 tl otobüs bileti,2 artı 1 otobüs bileti,2 katlı otobüs bilet al,2 kişilik otobüs bileti,2 temmuz otobüs bileti,2+1 otobüs bileti,2+1 otobüs bileti fiyatları,2+1 otobüs bileti ne demek,29 e otobüs seferleri,3 ağustos otobüs bileti,3 haziran otobüs bileti,3 kişilik otobüs bileti,3 ocak otobüs bileti,3 ocak otobüs seferleri,3 temmuz otobus bileti,3 yaş otobüs bileti,4 haziran otobus seferleri,4 haziran otobüs bileti,4 kişilik otobüs bileti,4 mayıs otobüs seferleri,4 ocak otobüs bileti,4 temmuz otobüs bileti,4 yaşına kadar otobüs bileti ücretsiz,5 ağustos otobüs bileti,5 mayıs otobüs bileti,6 ağustos otobüs bileti,6 temmuz otobüs bileti,6 yaş otobüs bileti,7 mayis otobus bileti,7 yaş altı otobüs bileti,8 ağustos otobüs bileti,8 haziran otobüs bileti,8 mart otobüs biletleri,9 ağustos otobüs bileti,a otobüs bileti,bayramda otobüs seferleri olacak mı,bayramda otobüs seferleri olacak mı 2021,bayramda otobüs seferleri var mı,bus janiso bilet miesięczny,cumartesi otobüs seferleri var mı,d bus bilety miesięczne,e 3 otobüs bilet fiyatı,e bilet otobüs metro,e devlet otobüs bileti,e n uygun otobüs bileti,e otobüs bileti,e otobüs bileti sorgulama,e-bilet otobüs kamil koç,haftasonu otobüs seferleri var mı,istanbul otobüs seferleri devam ediyor mu,metro 2 katlı otobüs bileti,otobus bileti canakkale,otobus seferleri acikmi,otobus seferleri acildimi,otobus seferleri calisiyormu,otobus seferleri yasak mi,otobüs bilet al en uygun,otobüs bilet al kamil koç,otobüs bilet al metro,otobüs bilet al ucuz,otobüs bilet all,otobüs bilet alma,otobüs bilet ayırtma,otobüs bilet bayiliği nasıl alınır,otobüs bilet bilet fiyatları,otobüs bilet bilgileri sorgulama,otobüs bilet Sinop,otobüs bilet bul,otobüs bilet bulma,otobüs bilet değişikliği,otobüs bilet değişimi,otobüs bilet düzenlemesi,otobüs bilet en ucuz,otobüs bilet en uygun,otobüs bilet erteleme,otobüs bilet fiyatları,otobüs bilet fiyatları 2020,otobüs bilet fiyatları 2021,otobüs bilet fiyatları Antalya,otobüs bilet fiyatları Güneysınır,otobüs bilet fiyatları düşecek mi,otobüs bilet fiyatları düşecek mi 2021,otobüs bilet fiyatları en uygun,otobüs bilet fiyatları istanbul,otobüs bilet fiyatları Antalya,otobüs bilet fiyatları ne kadar,otobüs bilet fiyatları neden arttı,otobüs bilet fiyatları nezaman düşer,otobüs bilet hes kodu,otobüs bilet i al,otobüs bilet ial,otobüs bilet iletişim,otobüs bilet indirim,otobüs bilet indirim kuponu,otobüs bilet iptali,otobüs bilet iptali para iadesi,otobüs bilet kampanya,otobüs bilet kampanyaları,otobüs bilet kdv,otobüs bilet kdv oranı,otobüs bilet kes,otobüs bilet kesen kişiye ne denir,otobüs bilet müşteri hizmetleri,otobüs bilet ne kadar,otobüs bilet no sorgulama,otobüs bilet numaraları,otobüs bilet numarası,otobüs bilet numarası nerede yazar,otobüs bilet o bilet,otobüs bilet online,otobüs bilet otomasyonu,otobüs bilet örneği,otobüs bilet pamukkale,otobüs bilet paraları,otobüs bilet parası iade,otobüs bilet programı,otobüs bilet resmi,otobüs bilet rezervasyon iptali,otobüs bilet rezervasyon sistemi sql,otobüs bilet rezervasyon sorgulama,otobüs bilet rezerve,otobüs bilet saati değiştirme,otobüs bilet saatleri,otobüs bilet satış noktaları,otobüs bilet satış otomasyonu,otobüs bilet seferleri,otobüs bilet sorgulama,otobüs bilet sorgulama 2020,otobüs bilet sorgulama 2021,otobüs bilet taban fiyatları 2021,otobüs bilet takip,otobüs bilet takip no,otobüs bilet tarifeleri,otobüs bilet tarifesi,otobüs bilet tarihini değiştirme,otobüs bilet tavan fiyat,otobüs bilet telefon numarası,otobüs bilet ucuz,otobüs bilet ulusoy,otobüs bilet uygulaması,otobüs bilet ücretleri,otobüs bilet ücretleri iett,otobüs bilet yaş sınırı,otobüs bilet zam,otobüs bilet zammı,otobüs bileti 18 yaş altı,otobüs bileti 2+1,otobüs bileti 20 yaş altı,otobüs bileti 2020,otobüs bileti 2021,otobüs bileti 6 yaş,otobüs bileti 65 yaş,otobüs bileti 90 tl,otobüs bileti al,otobüs bileti bul,otobüs bileti canlı destek,otobüs bileti fiyatları,otobüs bileti fiyatları 2020,otobüs bileti fiyatları 2021,otobüs bileti fiyatları düşecek mi,otobüs bileti fiyatları metro,otobüs bileti fiyatları ne kadar,otobüs bileti fiyatları neden arttı,otobüs bileti gece seferleri,otobüs bileti has,otobüs bileti hes kodu nasıl alınır,otobüs bileti hes kodu nasıl yüklenir,otobüs bileti jet turizm,otobüs bileti jumbo,otobüs bileti nasıl alınır,otobüs bileti nereden nereye,otobüs bileti obilet,otobüs bileti olanlar yasaktan muaf mı,otobüs bileti oyunu 3d,otobüs bileti pnr sorgulama,otobüs bileti sorgulama,otobüs bileti şehirler arası,otobüs bileti şikayet,otobüs bileti t.c zorunluluğu,otobüs bileti ucuz bul,otobüs bileti ucuza nasıl alınır,otobüs bileti var mı,otobüs bileti varan,otobüs bileti varsa sokağa çıkma yasağı,otobüs bileti villa,otobüs bileti vip,otobüs bileti yapma,otobüs bileti yasaklar,otobüs bileti yer ayırtma,otobüs bileti yurtdışı,otobüs bileti zamları 2021,otobüs biletleri,otobüs biletleri 2+1 ne demek,otobüs biletleri ne kadar,otobüs biletleri ne zaman ucuzlayacak,otobüs biletleri neden pahalı,otobüs biletleri neden pahalı 2021,otobüs biletleri ucuzlayacak mı,otobüs e bilet çıktısı nasıl alınır,otobüs e-bilet nedir,otobüs gece seferleri,otobüs hat seferleri,otobüs seferleri 4 haziran,otobüs seferleri açık mı,otobüs seferleri açılacak mı,otobüs seferleri açıldı mı,otobüs seferleri başladı mı,otobüs seferleri başladımı,otobüs seferleri başladımı son dakika,otobüs seferleri bayramda,otobüs seferleri bayramda açılacak mı,otobüs seferleri covid,otobüs seferleri cumartesi,otobüs seferleri çalışıyor mu,otobüs seferleri devam edecek mi,otobüs seferleri devam ediyor mu,otobüs seferleri durdumu,otobüs seferleri durduruldu mu son dakika,otobüs seferleri fiyat listesi,otobüs seferleri fiyatları,otobüs seferleri hafta sonu,otobüs seferleri hakkında bilgi,otobüs seferleri hangi illerde iptal edildi,otobüs seferleri hangi illerde var,otobüs seferleri hes,otobüs seferleri hes kodu,otobüs seferleri için gerekli belgeler,otobüs seferleri için hes kodu,otobüs seferleri iptal mi,otobüs seferleri iptal mi son dakika,otobüs seferleri iptal olacak mı,otobüs seferleri iptal oldu mu,otobüs seferleri iptal olur mu,otobüs seferleri kaçta başlıyor,otobüs seferleri kaçta bitiyor,otobüs seferleri kapasitesi,otobüs seferleri nasıl olacak,otobüs seferleri ne zaman acilacak,otobüs seferleri ne zaman açılacak 2021,otobüs seferleri ne zaman açılır,otobüs seferleri ne zaman açılıyor,otobüs seferleri ne zaman başlar,otobüs seferleri ne zaman başlayacak 2020,otobüs seferleri ne zaman başlayacak 2021,otobüs seferleri ne zaman başlayacak son dakika,otobüs seferleri ne zaman başlıyor son dakika,otobüs seferleri ne zaman belli olur,otobüs seferleri ne zaman normale dönecek,otobüs seferleri neden iptal edilir,otobüs seferleri normale döndü mü,otobüs seferleri öğrenme,otobüs seferleri pazar günü,otobüs seferleri saat kaça kadar,otobüs seferleri saat kaçta,otobüs seferleri saatlerin,otobüs seferleri serbest mi,otobüs seferleri sokağa çıkma yasağı,otobüs seferleri son dakika,otobüs seferleri son saat,otobüs seferleri sorgula,otobüs seferleri sorgulama,otobüs seferleri şehir içi,otobüs seferleri şehirler arası,otobüs seferleri şikayet,otobüs seferleri takip,otobüs seferleri tam kapanma,otobüs seferleri tam kapasite mi,otobüs seferleri tarihi,otobüs seferleri tavan fiyat,otobüs seferleri telefon,otobüs seferleri uygulaması,otobüs seferleri uzatıldı mı,otobüs seferleri ücretsiz mi,otobüs seferleri var mı son dakika,otobüs seferleri varmı şehirler arası,otobüs seferleri yapılıyor mu,otobüs seferleri yasağı ne zaman kalkacak,otobüs seferleri yasak mı 2021,otobüs seferleri yasak olan iller,otobüs seferleri yaş sınırı,otobüs seferleri yolcu sayısı,otobüs seferlerinde aşı zorunlu mu,otobüs uçak seferleri iptal mi,otobüs uçak seferleri ne zaman açılacak,otobüs uçak seferleri ne zaman başlayacak,

otobüs uçak seferleri ne zaman başlıyor,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *