Sideye uçakla ulaşım

 • Uçağımın Antalya'ya gecikme yaşaması durumunda Side transfer rezervasyonumun iptal olma durumu ortaya çıkar mı? Genellikle yaz sezonunda yaşanan yoğun hava trafiği nedeniyle Antalya Havalimanı'na gelen uçuşların bir kısmında rötar durumu yaşanabilmektedir. Bu tip uçuşların gecikmeli gelmeleri durumunda Side transfer rezervasyonunuz iptal olmaz. Ayrıca Antalya'ya rötarlı gelen uçuşunuz nedeniyle firmamız sizden asla ekstra bekleme ücreti veya buna benzer fazla ödeme talep etmez. Aksine, rezervasyonunuzu yaparken sizden talep ettiğimiz uçuş kodu bilgileriniz ile, uçağınızın Antalya havalimanına gelişini anlık olarak takip edip, rötar olduğunda da anlık olarak görüntüleyebilmekteyiz ve sizi uçağınız indiğinde tam zamanında gelen yolcu terminalinde karşılayarak Side transfer aracınıza vakit kaybetmeden yönlendirmekteyiz.
 • Antalya Havalimanı'ndan Side transfer işlemimi gerçekleştirecek şoförle nerede buluşmam gerekiyor? Eğer Antalya Havalimanından Sideye ulaşım için rezervasyon yaptıysanız, Antalya havalimanında gelen yolcu terminal çıkışlarında karşılama ekibimiz sizi isminiz yazılı board veya tabletle bekliyor olup sizi karşılayacaktır. Ekibimiz varsa valizlerinizin taşınmasına yardımcı olup, havalimanı otoparkımızda sizi bekleyen transfer şoförünüze ve aracınıza yönlendirecektir.
 • Side transferi için yolcu alınış noktası Antalya Havalimanı dışında farklı bir adres olabilir mi? Antalya Havalimanı'ndan farklı bir noktadan alınarak Side'ye ulaşım için rezervasyon yapabilirsiniz. Şoförümüz sizi rezervasyon anında belirttiğiniz adresten alarak Side transfer sürecinizde size eşlik edecek ve sizi otelinize ya da Side'de istediğiniz herhangi bir adrese güven ve konforla ulaştıracaktır. Antalya transfer hizmetleri sunan iyitransfer ile irtibata geçerek, istediğiniz noktadan Side'ye ulaşım ücretleri hakkında 7-24 bilgi alabilirisiniz.
 • Side'den Antalya Havalimanı'na transfer yapıyor musunuz? Evet, Side Antalya Havalimanı transfer hizmeti sunmaktayız. Side'den Antalya havalimanına ulaşım için sistemimiz üzerinden veya iletişim kanallarımızdan hızlı rezervasyon yapabilirsiniz. Side'de tatil yaptığınız otelden ya da Side'de belirteceğiniz bir noktadan sizi alıp, en kaliteli, konforlu ve güvenli biçimde Antalya Havaalanı'na ulaşımınızı 7/24 sağlıyoruz.
 • Antalya Havalimanı'ndan Side'ye transfer operasyonumu gerçekleştirecek ekibinizi Antalya Havalimanı'nda bulamazsam ne yapmam gerekir? Antalya Havalimanına geldiğinizde sezon yoğunluğuna bağlı olan kalabalık nedeniyle gelen yolcu terminalinde sizi isminiz yazılı board veya tabletle bekleyen karşılama ekibimizi gözden kaçırmış olabilirsiniz. Böyle bir durumda eposta adresinize gönderdiğimiz Side transferi onay bilgilerinin yer aldığı epostada bulunan operasyon 7/24 iletişim telefonlarımızdan veya www.iyitransfer.com webstemizde yer alan tüm iletişim kanallarından bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Şoförümüz ya da havalimanında 7/24 görevli ekibimiz sizi derhal bulacaktır.
 • Eposta adresime gelmesi gereken Side transfer onay bilgilerim ulaşmadı, ne yapmalıyım? Side transfer ayrıntılarınızın yer aldığı onay belgesi yani voucher, rezervasyonunuz tamamlandıktan hemen sonra sistemimiz tarafından otomatik olarak e-posta adresinize gönderilmektedir. Epostanızın gelen kutusu bölümünde onay bilgilerinizi göremiyorsanız, ayrıca spam dosyasını kontrol etmenizi de öneririz. Transfer ayrıntılarınızın yer aldığı onay bilgilerini eposta adresinizin spam dosyasında da bulamadıysanız, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak tekrar gönderimini talep edebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki, Side transfer onay bilgileriniz eposta adresinizle birlikte rezervasyon anında belirtmiş olduğunuz mobil telefonunuza da eş zamanlı olarak SMS ile gönderilmektedir.
 • Side Transferimde kullanılacak aracı başka birisiyle paylaşacak mıyım? Hayır, transfer hizmetlerimizde sunduğumuz araçlar sadece kişiye özel ulaşım için kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak Antalya Havalimanı Side transfer işlemlerinizde kullanılan araca siz ve beraberinizde gelenler dışında hiç kimse kabul edilmez ve yabancı kimselerle yolculuk yapmazsınız. Rezerve ettiğiniz araç sadece size özel olarak Side transferinizi gerçekleştirir.
 • Antalya Side transfer rezervasyonumu ne zaman yapmalıyım? Tatil veya iş, sebebi her ne olursa olsun seyahat edeceğiniz yer Antalya'nın Side turizm merkezi ise, transfer rezervasyonunuzu planlamanızı yaptıktan sonra en kısa sürede gerçekleştirmenizi öneririz. Genellikle yaz sezonunda, turizm sektöründe yaşanan yoğunluk ve döviz kurlarındaki yükseliş sebebiyle, hem Side transfer ücretlerindeki olası artışlardan etkilenmemek hem de erken rezervasyon avantajlarından yararlanabilmek için rezervasyonunuzu mümkün olan en erken dönemde tamamlamanız faydanıza olacaktır.
 • Kendim dışında başkaları için de Antalya Side transfer rezervasyonu yapabilir miyim? Antalya Havalimanı'ndan rotanız Side yönünde ise, iyitransfer ayrıcalıklarıyla kaliteli, konforlu ve ekonomik bir Side rezervasyonunu kendiniz, yakınlarınız, dostlarınız ve akrabalarınız için gerçekleştirebilmekle beraber kurumsal bir iş seyahati yapacak olan şirket yetkilileriniz, organizasyonunuza katılacak olan kişiler veya bir turizm acentesi iseniz müşterilerinizin ulaşım ihtiyaçlarına yönelik Antalya Side transferi için rezervasyon yapabilirsiniz. Bu konuda sizden tek talebimiz, kaliteli ve kusursuz bir seyahat deneyimi sunabilmemiz için rezervasyon anında sizden istenen bilgilerin eksiksiz olarak tarafımıza iletilmesi olacaktır. Gerisini havalimanı ve geri planda hizmet veren uzman ekiplerimiz sizin için organize edecektir.
 • Grup olarak Antalya Havalimanı'ndan Side'ye yolculuk etmek istiyoruz ama grubumuzdaki kişiler farklı noktalardan ve farklı saatlerde Antalya Havaalanı'na gelecekler. Bu durumda Side transfer rezervasyonumu nasıl yapmalıyım? Antalya Havalimanından Side'ye grup transferleri ve kafileler için farklı araç kapasitelerine sahip geniş araç filomuzla özel transfer hizmetleri sunabilmekteyiz. Grup olarak Side'ye ulaşım talebiniz varsa Antalya Havalimanına erken gelecek yolcuların beklememeleri adına her yolcu için ayrı ayrı rezervasyon yapabilirsiniz. Ulaşım maliyetini de göz önünde bulundurarak Antalya'dan Side'ye gidecek olan grubunuzun aynı araç ile transferlerinin gerçekleştirilmesini istiyorsanız, uçağı erken inecek olan yolcuların havalimanında grubunuzun gelecek diğer yolcularını bekleme sürelerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bununla beraber, grup transferlerine yönelik 5 kişilik minibüslerden 49 kişilik otobüslere kadar farklı kapasitelerde sunabildiğimiz geniş araç filomuz kapsamında kişi sayısı ne olursa olsun, grubunuzun veya kafilelerin transferlerini kesintisiz olarak gerçekleştirebilmekteyiz. Farklı ulaşım saatlerine yayılan grup transferlerine yönelik organizasyonun kusursuz bir biçimde sağlanabilmesi ve organize edilebilmesi için, bu konuda uzman ekibimizle iletişim kanallarımızdan bağlantıya geçerek destek alabilir, organizasyon tarihinize yönelik araç müsaitlikleri, özel fiyatlar ve havalimanında araç ve şoför bekletme hizmetlerimizi de içeren benzersiz bir Side transferi planlayabilirsiniz.
 • Antalya Havalimanı'na uçağımın erken inmesi durumunda Side transfer programım için önceden belirlenen kalkış saatini beleyecek miyim? Side transfer rezervasyonunuzu yaparken sizden talep ettiğimiz uçuş kodu ile Antalya'ya uçağınızın nerede olduğunu ve iniş saatini anlık olarak takip etmekteyiz. Bu anlamda, uçağınız Antalya Havalimanına erken iniş yapması durumunda karşılama ekibimiz tam zamanında sizi gelen yolcu terminal kapısında karşılayıp, havalimanı otopark alanında iyitransfer araçlarına ayrılan bölümde sizi bekleyen şoförünüz ve Side transfer aracına hemen yönlendirilip, sizi bekletmeden istediğiniz otele veya adrese ulaşımınızı gerçekleştirecektir.
 • Yurt dışından gelen misafirlerim için Side transfer hizmeti almak istiyorum, şoförler yabancı dil konuşabiliyor mu? Antalya Havalimanı Side transferleri kapsamında sunduğumuz ulaşım hizmetlerini yerine getiren görevli şoförlerimiz ve karşılama ekiplerimizin mensupları en az bir yabancı dili konuşabilmektedir. Bu anlamda yurtdışından gelen yabancı misafirleriniz için kolay iletişim kurabilmek adına İngilizce, Almanca, Rusça veya Arapça dil bilgisine sahip personelimizi transfer işlemleriniz için yönlendirebilmekle birlikte sezon ortasında yapılan son dakika rezervasyonları için bunun garantisini verememekteyiz. Yabancı dil bilen şoförler ile Side transfer talepleriniz için çağrı merkezimizle irtibata geçebilir, yabancı dil bilen şoförlerimizin müsaitlikleri konusunda ayrıntılı bilgi alarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
 • Seyahate bebeğimle çıkıyorum, Antalya Havaalanı Side transfer işlemlerimde bebek koltuğu hizmeti sunabiliyor musunuz? Evet, çocukları ve bebekleri ile seyahat edecek yolcularımız için, rezervasyon anında talep etmeleri doğrultusunda 1 adet bebek koltuğu veya çocuk güvenlik koltuğu ücretsiz olarak kullanımlarına sunulmaktadır. Ayrıca, yalnız Antalya Havalimanı Side transfer hizmetleri ile sınırlı olmayıp Belek transfer, Alanya transfer, Kemer transfer, Antalya transfer ve Kaş transfer işlemleriniz için de talebiniz doğrultusunda çocuklarınız ve bebekleriniz için özel güvenlik koltuğu aracımızda hazır bulundurulabilmektedir.
 • Bölgenin sıcak olması nedeniyle, araçlarınız gerekli iklimlendirme ve klima donatısına sahip mi? Akdeniz bölgesinin özellikle yaz mevsiminde oldukça sıcak olması bu bölgede tatil yapmak isteyenler tarafından yoğun ilgi görmesini sağlamaktadır. Özellikle Antalya'ya bağlı Manavgat ilçesinin Side turizm merkezi bu konuda her yıl milyonlarca tatilci ağırlamaktadır. Siz de tatilinizi Side'de geçirmeyi planlıyorsanız, siz değerli konuklarımıza keyifli, konforlu ve kaliteli bir Antalya Havaalanı Side transferi sunabilmek adına, tüm ulaşım araçlarımız gerekli iklimlendirme özelliklerine sahip ve klimalı olarak hizmetinize sunulmaktadır. Seyahatiniz boyunca ne sıcaktan ne de klimanın verdiği soğuk havadan rahatsız olmayacağınız biçimde mevsim normlarına göre gerekli iklimlendirme ayarlamaları yapılan transfer araçlarımızla rahatsızlık yaşamadan Antalya Havalimanı'ndan Side'ye ulaşacaksınız.
 • Side tatilimde konaklayacağım oteli transfer seçenekleri arasında bulamıyorum, nasıl rezervasyon yapacağım? Side tatilinize yönelik seçtiğiniz oteli Side transfer listemizde bulamıyorsanız dert etmeyin. Dilerseniz online rezervasyon sistemimizden Antalya Havalimanı-Side yönlerini seçip, araç tercihinizi yaptıktan sonra rezervasyon formu kısmındaki adres bilgilerine otelinizin ismini manuel olarak yazabilir ya da 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize iletişim kanallarımızdan ulaşarak, otel bilgileriniz beraberinde diğer uçuş ayrıntılarınızı belirterek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Side otel transferi dışında, Side'deki yazlığıma ulaşım ihtiyacım var. Antalya Havalimanı'ndan Side yazlıklarına transfer hizmetiniz var mı? Evet, Antalya Havalimanı'nda sunduğumuz Side transfer hizmetlerimizle, yazlığınıza, otelinize ya da istediğiniz bir adrese sizi güvenli, konforlu ve ekonomik bir biçimde ulaştırıyoruz. Side transfer hizmetlerimiz sadece otellere yolcu taşıma işlemleri ile sınırlı değildir. Antalya'dan Side'de belirteceğiniz her yere güvenli ulaşımınızı 7/24 sağlayabilmekteyiz.
 • Antalya Havalimmanı'ndan Side'ye transferlerinizde evcil hayvanlarla seyahate izin veriyor musunuz? Antalya havalimanı transfer hizmetlerimiz kapsamında sadece Side ile sınırlı olmayıp, ulaşım operasyonlarını sağladığımız Belek, Alanya, Kaş, Kemer ya da Antalya şehir merkezi transferleri için tüm lokasyonlara evcil hayvanlarınızla, kafeslerinde muhafaza edilmesi şartıyla, seyahat edebilirsiniz.
 • Şirket yetkililerimizin Antalya'dan Sideye ulaşım ihtiyacı olduğunda kurumsal transfer hizmetleri sunuyor musunuz? İyitransfer şirketi olarak Türkiye ve dünya genelinde tanınan birçok firmaya Antalya havalimanından gerçekleştirdikleri ulaşım işlemlerine yönelik kurumsal seyahat hizmeti sunmaktayız. İster bireysel ister grup olarak gerçekleştireceğiniz Side transferleri için, kişi sayınız, ulaşım tarih saat bilgileriniz ve tercih ettiğiniz araç alternatifini belirterek, çağrı merkezimizde 7/24 hizmet sunan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek, kurumsal seyahatlerinize özel Side transfer seçeneklerimiz konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Buna ek olarak, turizm sektöründe faaliyet gösteren bir şirketseniz, Antalya Side transferleri yanı sıra Side vip transfer işlemlerinizde de sunduğumuz kurumsal seyahat ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.
 • Covid 19 pandemisine karşı önlem alıyor musunuz? Evet, tüm araçlarımız, her operasyon öncesi ve sonrasında uzman ekipler tarafından dezenfekte edilmektedir. Şoförlerimiz eldivenli ve maskeli olarak hizmet vermektedir. Müşterilerimiz için araç içinde kullanılmak üzere ücretsiz maske sunuyoruz. 
 • Antalya Havalimanı Side arası kaç km? Antalya Havalimanı Side arası 65 km dir. Antalya Havalimanı'ndan Side'ye  araçla yolculuk ortalama 1 saat sürer.
You might be interested:  19 Yaş Seyahat Izni Nasıl Alınır?

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. En kısa zamanda size geri döneceğiz

Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin

Side Nerede, Nasıl Gidilir? Side Gezilecek Yerler Nelerdir?

Side Nerede?

Türkiye genelinde turizmin önemli bir geçim kaynağı olduğu belli başlı noktalar var. Özelikle yaz turizmi Antalya ve ilçelerinde yoğun olarak gerçekleşiyor.

Side ise Antalya'nın en büyük ilçelerinden bir tanesidir. Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Side ilçesinde çok sayıda turistik tesis ve 5 yıldızlı oteller yer alıyor.

Yazın gelen yerli ve yabancı turistler ilçenin nüfusunun yaz aylarında artmasını da sağlıyorlar. 

Side'ye Nasıl Gidilir?

Antalya'nın en önemli ilçelerinden birisi olan Side'ye ulaşım oldukça kolaydır. Side'ye gitmek isteyen kişilerin öncelikle Antalya'ya ulaşmaları gerekir.

Side, Antalya şehir merkezine 75 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Side'ye gitmek için karayolu ve ya hava yolu tercih edilebilir.

Side'ye uçakla gitmek isteyen kişiler öncelikle Antalya Havalimanı'na düzenlenen uçuşlara bilet alabilirler.

Türkiye genelinde pek çok şehirden Antalya Havalimanı'na direkt uçuş bulunuyor. Ayrıca yurtdışından çok sayıda ülkeden de Antalya Havalimanı'na direkt uçuş ile varılabiliyor.

Bazı otellerin Antalya Havalimanı'ndan transfer hizmetleri oluyor. Bunun yanı sıra otobüs ve minibüsler ile de Antalya'dan Side'ye rahat bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor.

Antalya Otogarı'ndan minibüsler ile Side'ye 20 dakika içerisinde varılabilir. 

 Side Gezilecek Yerler Nelerdir?

Side turistik ve tarihi değerleri ile göz dolduran ilçelerden bir tanesi. Geçmişten günümüze pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Side'de gezilip görülmesi gereken tarihi yerler bulunuyor. Side Antik Kenti M.Ö. 7. yüzyıla ait izler taşıyor.

You might be interested:  Anadolu Medeniyetleri Müzesinde Ne Tür Eserler Sergilenir?

Zamanında Lidya, Pers, Yunan, Roma ve Bizans gibi imparatorluklara ev sahipliği yapan Side'de bazı önemli yapılar da bulunuyor. Tarihi agora ve agora hamamı mutlaka görülmesi gereken yapılardandır.

Ayrıca Side Antik Tiyatrosu ve Apollon Tapınağı de eşsiz güzellikleri ile ön plana çıkıyor. 

Side Antik Tiyatrosu: Roma mimarisinin en güzel örneklerinden birisidir. Side Antik Tiyatrosu'nun yaklaşık 15 bin kişi ağırlama kapasitesi bulunuyor. Antik tiyatronun sahne duvarları ise günümüze kadar ulaşabilmiştir. Büyük ölçüde korunan bu yapı, Roma döneminde gladyatör ve hayvan dövüşleri için kullanılmaktaydı. Ayrıca mimari yönden kolezyum'a da benzer. 

Apollon Tapınağı: Apollon Tapınağı, Side Antik Kenti içerisinde yer almaktadır. Tapınağın mimarisinde ise korint başlıklı sütunlar bulunuyor. Hayranlık uyandıran görkemli mimarisi ile Apollon Tapınağı 1990'lı yıllarda restore edilmiştir. 

Manavgat Şelalesi: Antalya'nın en bilinen doğa harikalarından birisi olan Manavgat Şelalesi Side'de bulunuyor. Dört metre yükseklikten kuvvetli suları dökülen şelale manzarası ile turistleri büyülüyor. Rafting için oldukça elverişli olan şelale Side ilçe merkezine de 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

 Side'ye Gidildiğinde Neler Yapılır?

 Antalya'nın Side ilçesine gidildiğinde yapılacak pek çok etkinlik bulunuyor. Side tatilinde bölgenin tüm tarihini anlayabilmek için Side Antik Kenti mutlaka gezilmelidir. Doğal güzellikleri ile bilinen Side'de Manavgat Şelalesi de görülmeli. Ayrıca Titreyengöl ile Köprülü Kanyon'a da gidilmelidir. Doğa sporlarını seven kişiler Manavgat Şelalesi'nde rafting yapabilirler.

 Köprülü Kanyon'un serin sularında ferahlayarak keyifli bir zaman geçirilebilir. Ayrıca Titreyengöl'de trekking de yapılabilir. Ayrıca Side Yat Limanı'ndan kalkan tekneler ile tekne turuna çıkılabilir. Side yaz tatili için de tercih edilecek en önemli noktalardan bir tanesidir. 

Side'de Düzenlenen Festivaller

Turizm cenneti olan Side'de her yıl belli zamanlarda birbirinden farklı festivaller düzenlenmektedir. Side'de her yıl Eylül ayında Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali gerçekleşmektedir.

Ayrıca motor tutkunları da her yıl Haziran ayının son günlerinde Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivaline katılabilirler.

Ayrıca Manavgat'ın turizmdeki yerini canlı tutmak için de Barış Suyu Festivali her yıl Ağustos ayında gerçekleşiyor.

 Barış Suyu Festivali'nde çeşitli akrobasi gösterileri de gerçekleşebiliyor. Ayrıca bisiklet tutkunları için de her yıl Ekim ayında Bisiklet festivali gerçekleşiyor. Türkiye'den ve dünyanın dört bir yanından gelen bisikletçiler Manavgat ve çevresinde pedal çeviriyorlar. Side'de gerçekleşen bisiklet festivaline de herkes tarafından büyük bir ilgi duyuluyor.

Antalya Havalimanından Sideye Ulaşım

Bulunduğunuz ilden Antalya ilimizin en gözde turizm bölgesi olan Side ilçemizde tatil yapmadan önce, düşük fiyat tarifesi üzerinden Antalya havalimanından Side otellerine araç transfer hizmetleri sunan ve 2006 tarihinde kurulmuş olması sayesinde Antalya ilimizin en köklü Side transfer firması olan Transfer CLK Antalya havalimanından Side otellerine araç transfer firmamız ile internet dünyası üzerinden online olarak iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Antalya havalimanından ülkemiz geneline havalimanı araç transfer hizmeti sunan Transfer CLK Antalya havalimanı Side transfer firmamız sayesinde, Side otellerimize ulaşmadan önce, firmamızın kurumsal web sitesi üzerinden ek ücret ödemeden kolay bir şekilde erken rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir ve ayrıca belirtmek istediğiniz özel durumlarınızı doğrudan online müşteri hizmetleri birimimize yöneltebilmektesiniz.

Antalya ilimizin en kaliteli havalimanı Side transfer firması olarak, sizlere Side otelleri transfer hizmetlerimizde en kaliteli ve güvenilir vip araç transfer hizmetleri sağlamaktayız.

Bu sayede bulunduğunuz şehirden Antalya havalimanına, Antalya şehir otogarına veya Antalya ilimiz merkezine ulaştığınızda belirttiğiniz süreç kapsamında ve tercih ettiğiniz araç modelimiz ve deneyimli araç şöförümüz ile birlikte sizleri hazır vaziyette karşılamaktayız.

You might be interested:  Seyahat Etmek Için Izin Nasıl Alınır?

Antalya Havalimanı Side Otel Transfer

Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firması olarak Antalya havalimanı Side otel transfer hizmetlerinde firmamıza güvenebilir ve gönül rahatlığı içerisinde düşük ücret ödeyerek, Antalya havalimanından tercih ettiğiniz Side otelinize konforlu araç transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

2006 hizmete başlama dönemimizden buyana müşterilerimize sunduğumuz kusursuz havalimanı araç transfer hizmetlerimiz sayesinde, Antalya ilimizin ve internet dünyasının en çok tercih edilen kurumsal havalimanı araç transfer firmasıyız.

Bu sayede Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firması olarak, sektörümüzde de lider bir vasıfa sahip olmanın ayrıca gururunu yaşamaktayız.

Transfer CLK Antalya havalimanından Side tatil merkezine sunduğumuz kaliteli iç servis hizmetimiz sayesinde yerli ve yabancı Side tatilcilerimizin beğenisine mazhar olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Side Antalya Ulaşım

Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firması olarak sizlere Side Antalya ulaşım hizmetlerinde sadece hafta içerisinde değil, Cumartesi ve Pazar günlerinde de kesintisiz bir şekilde havalimanı araç transfer hizmetleri sunmaktayız.

Bu sayede hangi şehirde olursanız olun, doğrudan online Transfer CLK Antalya havalimanı Side transfer firmamızın kurumsal web sitesine giriş yaparak, tercihiniz doğrultusunda bireysel veya aileniz ile birlikte online rezervasyon işlemleriniz için gerekli formu doldurabilir veya müşteri hizmetleri servisimiz üzerinden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Transfer CLK Antalya havalimanından Side tatil merkezine sunduğumuz profesyonel havalimanı vip araç transfer seferlerimiz sayesinde, yalnızca yerli Side tatilcilerimiz tarafından değil, yurtdışından Side otellerimizde tatil yapmak için gelen yabancı tatilcilerimiz tarafından da takdir mesajları toplamaktayız.

Antalya Transfer Side

Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer şirketi olarak Antalya havalimanında hizmet sunan transfer taksi firmalarının aksine beklentilerinize değer vermekteyiz.

Bu sayede Antalya transfer Side hizmetlerimizde 2006 kuruluş yılımızdan bugüne dek, gerek internet dünyası üzerinden ve gerekse de Antalya havalimanı üzerinden günlük olarak yoğun bir şekilde havalimanı Side araç transfer talepleri görmekteyiz.

Antalya Havalimanından Side'ye Nasıl Gidilir?

Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firması olarak sizlere Antalya havalimanından Side'ye nasıl gidilir hizmetimizde, Antalya havalimanından Side otellerine kadar kusursuz bir biçimde iç servis hizmetleri sunmaktayız. Güler yüzlü ve disiplinli personelimiz sayesinde Transfer CLK Antalya havalimanından Side tatil merkezine araç transfer firmamızdan memnun kalacağınızı tarafımızdan garanti etmekteyiz.

Kaliteli ve güvenilir bir havalimanı side transfer firmasında aradığınız tüm özelliklere sahip olan Transfer CLK Antalya havalimanından Side bölgesine araç transfer firmamızın diğer bölgelere sunduğu havalimanı araç transfer hizmetlerimizi de kurumsal web sitemiz üzerinden inceleyebilmektesiniz.

Antalya Havalimanı Side Ulaşım Antalya Havalimanından Sideye Ulaşım Side Ulaşım havalimanı side ulaşım

Şimdi Side’ye Doğru Yola Çıkma Vakti

‘’Bekle bizi Side, biz geliyoruz’’ diyen nidalarınızı uzaktan duyar gibiyiz. Artık tatil heyecanınız doruk noktasına ulaştı. Geriye sadece bavulunuzu kapıp evinize uzaktan el sallayıp yola çıkmak kaldı.

Antalya’nın tarihi güzellikleriyle doğasının iç içe geçerek tatilcilere unutulmaz anılar yaşatacak olan Side ile aranızda sadece kat etmeniz gereken mesafeler kaldı.

Side’ye Otobüs ile Ulaşım

Giderken tatilin nasıl geçeceğinin hayalini kurmayı, dönerken de biriktirilen anıları bir bir tekrar düşünmeyi sevenlerin tercihi otobüs ile yolculuk yapmak.

Konforlu yolculuk imkanı tanıyan otobüs firmaları sayesinde seyahatiniz artık eskisi kadar da gözünüzde büyümüyor üstelik.

Biz yine de sizin için Antalya ile bazı büyük şehirlerimizin arasında sürecek otobüs yolculuklarını örneklendirmek istedik.

İstanbul’dan Side’ye ulaşım için yaklaşık 12 saat süren 767 kilometrelik bir yolculuk yapmanız gerekecek. Bunun için Manavgat yönüne giden otobüsleri tercih etmeniz gerekecek. Ankara’dan Side’ye otobüs ile gitmek istediğinizde ise yaklaşık 100 saatlik bir yolculuk bekliyor sizi. Aynı süre İzmir için de geçerli.

 Bazı otobüs firmaları turizm sezonunda Manavgat’a direkt sefer düzenlemekte. Planlarınızı yaparken seferleri önceden kontrol etmenizde fayda var. Diğer bir ihtimal ise, önce Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gelip, oradan Manavgat ve Side yönüne giden minibüsleri kullanarak Side’ye ulaşmak.

Taksiler de hızlı bir seçenek olarak ihtimalleriniz arasında bulunabilir.

Side’ye Özel Araç ile Ulaşım Özgürlüğüne düşkün tatilcilerdenseniz, elinize haritayı açıp rota çizmeyi ya da yaygınlaşan navigasyon sistemlerini kullanmayı seviyorsanız, özel aracınız yola çıkabilirsiniz. Geriye sadece tabelaları takip etmek kalıyor. Navigasyon için cihazınıza gireceğiniz Side enlem ve boylamları ise şu şekilde: 36°46’5.34″N 31°23’23.22″E

Side’ye Uçakla Ulaşım

Manavgat ilçesine bağlı olan Side’ye hava yolu ile ulaşabilmeniz için en kısa sürecek yol uçakla Antalya Uluslararası Havalimanı’na gelmek. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer büyükşehirlerden ve hatta yurt dışındaki çeşitli noktalardan Antalya’ya yılın her ayı rahatlıkla uçak seferleri bulabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’ndan Side’ye ulaşım için ise birkaç farklı seçeneğiniz bulunuyor. bunlardan ilki ve en çok tercih edileni, havalimanı-Side arası karşılıklı sefer gerçekleştiren “airport shuttle”lar.

Bu havalimanı servisleriyle yapacağınız yolculuk, yaklaşık olarak 1.30 saat sürmekte. Bunun dışında, araç kiralama ve taksi de kullanabileceğiniz diğer alternatifleriniz arasında. Eğer kalabalık bir grupsanız minivan ve minibüs tipi araçlar da kiralayabilirsiniz.

4×4’ler ise tatiline adrenalin dolu rotalar çizecek olanların ilk tercihleri arasında.

Yorumlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *