Selge Beach Otel Sahibi Kim?

Kızılağaç Turizm Beldesinde bulunan; Selge Beach Resort & Spa Hotelinin sahibi ve Altınkum Tatil Köyü Turizm Ticaret A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanı Hacı İsmail Kurt (76), geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu Şile’de vefat etti.

Selge Beach müdür?

Halil Kaftan – General Manager – Selge Beach Resort & Spa | LinkedIn.

Halil kaftan kimdir?

Halil Kaftan, Sorgun Akadia Luxury ailesinde Genel Müdür olarak göreve başladı. Turizm sektörünün deneyimli ismi Halil Kaftan, Nisan ayında açılacak olan Sorgun Akadia Luxury’de yeni görevine başlayacak. Kaftan, uzun yıllardır sektörde edindiği bilgi birikim ve tecrübelerini yeni yerinde de aktarmaya devam edecek.

Mustafa Ceceli hangi otelde var?

Erbil (Rûdaw) – Ünlü türkücü Mustafa Ceceli, 16 Eylül’de Uluslararası Erbil Oteli’nde (Sheraton) bir konser verecek. Uluslararası Erbil Oteli (Sheraton), sosyal medya hesabından Mustafa Ceceli’nin konser vereceğini duyurdu.

Selge Beach alkollü mü?

Animatörler çok acemi. Akşam canlı müzik güzel. Otelin tek güzel tarafı yemekler ve alkol olmamasi.kaliteli ve çeşit çok.

Selge Beach kaç kişilik?

Standart Oda Deniz Manzaralı

En fazla 3 yetişkin + 1 çocuk veya 2 yetişkin + 2 çocuk.

Selge Beach kaç TL?

Selge Beach Resort & Spa, Manavgat kızılağaç mevkiinde olup Antalya Havalimanı’na 75 km., Antik şehir Side’ ye 15 km. ve Manavgat’ a 12 km. mesafededir. Denize sıfır konumdadır.

Tüm Kartlar için Taksit Tablosu.

Taksit Ek Taksit Toplam
1 1350,00 TL
2 1350,00 TL
3 1350,00 TL
4 4 1350,00 TL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *