Recep Ivedik Hangi Otel?

Azura Deluxe Sorgun, Manavgat’ın Side Mahallesi, Sorgun Mevkii’nde 90 bin metrekare alana kurulu dev bir tesis. 500 oda, 1000 yatak kapasitesi mevcut. 8 çocuk, 10 büyük, 4 jakuzi havuza sahip tesisin 400 metre uzunluğunda plajı bulunuyor. 27 kollu büyük aquapark, çocuklar için havuz korsan gemisine sahip.

Recep Ivediğin çekildiği otel nerede?

Recep İvedik filmi Nashira Resort Hotel&SPA’da çekildi. Çekimlerin yapıldığı otel Antalya’nın Manavgat ilçesinde Titreyen Göl Mevkii’nde yer alıyor.

Recep İvedik 1 Hangi otelde çevrilmiştir?

İlk filmin çekimleri Recep’in yaşadığı mahalle olan Güngören ve Nashira Resort&Spa’da gerçekleştirilmiştir. Otel Antalya Manavgat’ta Titreyengöl mevkiinde bulunuyor.

Recep İvedik 1 kamyoncu kim?

Oyuncular

Oyuncu Rol Açıklama
Sevgi Berna Biber Recep’in peşindeki kadın
Somer Karvan Ersin Dalış hocası
İsmail Hakkı Ürün Mahmut
Hakan Akın Halil Kamyoncu

Nashira Resort Hotel sahibi kim?

Azura Hotels markasıyla otelcilikte faaliyet gösteren Cebeci Group’un Manavgat Sorgun’daki Nashira Resort Hoteli satın aldığı bildirildi. Antalya’da el değiştiren otellere bir yenisi daha eklendi.

Recep İvedik evi nerede?

Şahan Gökbakar, gayrimenkul yatırımlarında atağa geçti. Gökbakar, yeni bir yatırıma imza attı. Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, Marmaris Hasanbükü koyunda ailesi için lüks bir villa inşa ettiriyor.

Recep İvedik 5 nerede çekildi Otel?

Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı “Recep İvedik” serisinin beşinci filminin büyük bölümü Belek’teki Gloria Otelleri’ne ait Gloria Sports Arena’da çekildi. Serinin ilk filmi de yine Antalya’da Side – Manavgat bölgesinde beş yıldızlı bir otelde geçiyordu.

You might be interested:  Rönesans Otel Kimin?

Recep İvedik nereden çıktı?

Şahan Gökbakar, izlenme rekorları kıran Recep İvedik’in nasıl ortaya çıktığını anlattı. Şahan Gökbakar: Gittiğim otelde ‘havuza bonesiz girmek yasaktır’ yazıyordu. Kafası tamamen kel ama vücudu da tamamen kıl olan bir adam geldi, boneyi takıp havuza girdi! Recep İvedik böyle doğdu.

Recep İvedik 1 bölüm nerede çekildi?

Recep İvedik serisinin 1. filmi Güngören ve Antalya illerinde çekilmiştir. Filmin ilk başları Güngören’de geçiyor. Ardından film Antalya’da bir otelde geçmektedir. Film genel olarak Güngören ve Nashira Resort&Spa otelde çekilmiştir.

Recep İvedik gerçek mi?

Recep İvedik; Türk komedyen Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı kurgusal bir karakterdir.

Recep ivedik 1 de Sibel kim?

Kiraz Mevsimi ve Bay Yanlış gibi sevilen projelerle izleyici karşısına çıkan Fatma Toptaş, hakkında merak edilenleri yanıtladı. Recep İvedik filmindeki Sibel karakteri ile oyunculuk deneyimini yaşayan Fatma Toptaş, yıllar sonra yaptığı itirafla ağızları açık bıraktı.

Recep ivedik 1 ne kadar izlendi?

Gişe beklentisini soranlara en fazla 1 milyon 500 bin kişi tarafından izleneceğini söylemişti. 4.301.693 kişi tarafından izlendi.

Nashira Resort satıldı mı?

Antalya’da el değiştiren otellere bir yenisi daha eklendi. Manavgat’taki Nashira Resort Hotel Azura Hotelsin bünyesine katıldı.

Azura Deluxe sahibi kim?

Cebeci Grup tarafından satın alınan Nashira Resort Hotel, #AzuraHotels bünyesinde Azura Deluxe Sorgun ismi ile misafirlerini ağırlayacak. Cebeci Grup, iddialı ve kaliteli bir hizmet sunmak adına yönetim kadrosunu da hızla belirledi.

Azura Deluxe Hotel kimin?

Cebeci Global Turizm A. Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Cebeci, Azura Deluxe Hotelleri’nin büyümesini sürdürdüğünü belirterek ‘Ülkemiz ve bölgemiz turizmine en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz’ dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *