Mk14 Ne Tür Silahtır?

Popüler olarak MK14 olarak bilinen Mark 14, PUBG Mobile’daki en güçlü, uygulanabilir ve çok yönlü silahlardan biridir. 7.62 mm mermi tüketen ve bir şarjörde on mermi bulunan DMR sınıfı bir silahdır.

MK14 ne tur bir silah?

Yer: MK14, PUBG Mobile’da bir saldırı tüfeği olarak da kullanılan bir islahtır. Silah, oyunun tüm haritalarında (Erangel 2.0, Sanhok, Miramar, Vikendi ve Livik) airdrop’larda bulunabilir. Silah 7.62 mm mühimmat kullanıyor ve onu kullanmayı seven harika bir oyuncu tabanına sahip.

MK14 keskin nişancı mı?

9 mm cephane tipi ve 10 adet mermi kapasitesine sahiptir. MINI14: Çok hızlı ateş edebildiği için uzun mesafede bile etkilidir. PUBG Mobil’de, 20 adet mermi kapasitesine sahip tek ve en büyük nişancı tüfeğidir. 3 adet eklenti kabul eder: Sight, Muzzle, Mag. 5.56 mm cephane tipine sahiptir.

Karakin de hangi silahlar var?

Karakin haritasına Vikendi’den miras kalan bir özellik G36C silahıdır. Eskiden Vikendi haritasında bulunan bu silaha artık Karakin haritasında ulaşabilirsiniz. G36C, sahip olduğu 5.56mm’lik mühimmatı sayesinde kısa mesafede oldukça etkili bir silahtır.

Silah uzmanı görevi nedir?

Yere düşürdükten sonra öldüreceğiniz silah ise Silah Uzmanı başarımı için gerekliler arasından seçilmeli. Unutmayın 6 farklı silahla 6 farklı ölümü tek bir maçta elde etmeniz gerekiyor… Bol sabır, biraz da çalışma ve takım arkadaşlarınızın da yardımıya kısa sürede Silah Uzmanı olabilirsiniz.

You might be interested:  Şampiyonlar Ligi 2 Tur Ne Zaman?

M14 ne demek?

M14, ABD yapımı 7,62×51 fişek kullanan savaş tüfeği. Silah Vietnam Savaşı’ndan başlayarak günümüze kadar ABD ordusunun tüm birimlerince kullanılmıştır.

M16 silah kaç mermi alır?

M16
Kalibre 5.56mm (.223 inç)
Atış hızı 12-15 mermi/dk. Tam Otomatik 45-60 mermi/dk. Yarı Otomatik
Etkili menzil 550 metre (Belirli Hedefte) 800 metre (Bölgesel Hedefte)
Nişangah Ön sabit arka ayarlanabilir gez

M249 mu M416 mı?

M249: Mermi kapasitesi fazla fakat yeniden yükleme süresi yüksek. M416: Her durumda etkili, kullanımı kolay fakat yeniden yükleme süresi yüksek. AKM: Hasarı yüksek fakat geri tepme oranı da yüksek olduğu için dikkatli kullanılması gerekir.

AKM taarruz tüfeği mi?

Groza nadir bir tüfek ve sadece sandıkların içinden çıkıyor fakat düşmanlara karşı da ölümcül. AKM’yi de andıran bu tüfek, taarruz tüfekleri arasında en yüksek ateş gücüne sahip.

Aug mu M416 mi?

AUG oldukça iyi bir geri tepmeye sahip ve yeni başlayanlar için uygun bir silah. Bu arada M416, basit bir geri tepme düzenine sahiptir ve oyunculara mükemmel bir denge sunar.

Livikte hangi silahlar var?

4 kilometrekarelik bir alana sahip olan Livik, 52 oyunculu çatışmalar için hızlı ve aksiyon dolu bir oynanış sunuyor. Her maç ortalama 15 dakika sürüyor. Livik haritasıyla birlikte bu haritaya özgü P90 yarı makineli tüfek, Mk12 keskin nişancı tüfeği ve Canavar Kamyon aracı ekleniyor.

Karakin neresi?

Karakin, Batı Avustralya, Avustralya.

PUBG de en büyük harita hangisi?

Erangel, Miramar haritası ile arazi büyüklüğü bakımından eşit olsa dahi Miramar’a göre çok daha büyük oynanabilir bir alan sunuyor. Dolayısıyla Erangel Haritası, birçok farklı bölge, çeşitli ganimet ve öldürmek için düzinelerce rakip sunan büyük bir haritadır.

You might be interested:  Ülkemizde Hangi Tur Insan Hakları Ihlalleri Yaşanıyor?

PUBG Mobile hangi silah hangi mermi?

PUBG Mobile Keskin Nişancı Silahı Hasarları ve İstatistikleri

SİLAH HASAR KAFA HASARI (MERMİ)
AWM 105 1
M24 79 1
Kar98k 75 1
Win94 66 2

Yakın temas nasıl alınır?

Yakın Temas Unvanı Nasıl Alınır? Oyunda 10 metre mesafeden aldığınız leş sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

PUBG Awm silah nerede?

NOT: Oyuncular ayrıca AWM keskin nişancı tüfeklerini bölgelere gelen hava droplarından bulabilirler. AWM, PUBG Mobile’daki en güçlü silahlardan ve en iyi keskin nişancı tüfeklerinden biridir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *