Mk14 Ne Tür Bir Silah?

Yer: MK14, PUBG Mobile’da bir saldırı tüfeği olarak da kullanılan bir islahtır. Silah, oyunun tüm haritalarında (Erangel 2.0, Sanhok, Miramar, Vikendi ve Livik) airdrop’larda bulunabilir. Silah 7.62 mm mühimmat kullanıyor ve onu kullanmayı seven harika bir oyuncu tabanına sahip.

M249 mu M416 mı?

M249: Mermi kapasitesi fazla fakat yeniden yükleme süresi yüksek. M416: Her durumda etkili, kullanımı kolay fakat yeniden yükleme süresi yüksek. AKM: Hasarı yüksek fakat geri tepme oranı da yüksek olduğu için dikkatli kullanılması gerekir.

PUBG MK14 nasıl silah?

PUBG Mobil’de, 20 adet mermi kapasitesine sahip tek ve en büyük nişancı tüfeğidir. 3 adet eklenti kabul eder: Sight, Muzzle, Mag. 5.56 mm cephane tipine sahiptir. MK14: Sadece supply drops’ta bulunabilir. Güçlü hasar verme kabiliyetine sahiptir.

Silah uzmanı görevi nedir?

Yere düşürdükten sonra öldüreceğiniz silah ise Silah Uzmanı başarımı için gerekliler arasından seçilmeli. Unutmayın 6 farklı silahla 6 farklı ölümü tek bir maçta elde etmeniz gerekiyor… Bol sabır, biraz da çalışma ve takım arkadaşlarınızın da yardımıya kısa sürede Silah Uzmanı olabilirsiniz.

Karakin de hangi silahlar var?

Karakin haritasına Vikendi’den miras kalan bir özellik G36C silahıdır. Eskiden Vikendi haritasında bulunan bu silaha artık Karakin haritasında ulaşabilirsiniz. G36C, sahip olduğu 5.56mm’lik mühimmatı sayesinde kısa mesafede oldukça etkili bir silahtır.

You might be interested:  Özürlü Ücretsiz Seyahat Kartı Nasıl Alınır?

M416 hangi ülkeye ait?

Heckler & Koch HK416
Çeşidi Piyade Tüfeği Manga Otomatik Silahı Karabina
Uyruğu Almanya
Hizmet geçmişi
Kullanıldığı savaşlar 2013 Lahad Datu Gerginliği Afganistan Savaşı Irak Savaşı Kuzey Mali çatışması

En uzun menzilli tabanca hangisi?

Tac-50, Amerikan McMillan Brothers Rifle Company firmasının 1980 yılında tasarlamaya başladığı keskin nişancı tüfeği. Bir tüfek için oldukça uzun menzilli olması ve bilinen en uzun mesafeden atılan mermi ile öldürme rekorunu kıran keskin nişancının silahı olması onu ünlü yapan özelliklerdendir.

PUBG Mobile silah geliştirme nasıl yapılır?

Silahlar nasıl yükseltilir? (Silah seviyesini nereden kontrol edebilir ve yükseltebilirim?)

  1. Envantere git.
  2. Envanter penceresinin sol üst tarafında, dikey olarak hizalanmış 4 simge göreceksin. “ Laboratuvar” seçeneğini seç
  3. Laboratuvarı açtıktan sonra silahları seçip yükseltebilirsin.

PUBG hangi silah kaç vuruyor?

PUBG Mobile DMR (Nişancı Tüfekleri) Hasarları ve İstatistikleri

SİLAH HASAR DPS
Mini-14 46 460
SLR 58 580
VSS 41 479
SKS 53 530

5.56 mermi hangi silahlarda kullanılır?

Bu mermiler etkili mesafeden vurduğu kişiyi öldürecek güce sahip. TSK envanterinde bulunan HK-33 modeli tüfek ise bütün dünya tarafından tanınan M-16 silahları gibi 5.56 mm kalibrede mermi kullanıyor.

Yakın temas nasıl alınır?

Yakın Temas Unvanı Nasıl Alınır? Oyunda 10 metre mesafeden aldığınız leş sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

PUBG Awm silah nerede?

NOT: Oyuncular ayrıca AWM keskin nişancı tüfeklerini bölgelere gelen hava droplarından bulabilirler. AWM, PUBG Mobile’daki en güçlü silahlardan ve en iyi keskin nişancı tüfeklerinden biridir.

Taarruz tüfeği ne demek?

askeri bir terim. ingilizce’deki assault rifledan gelmektedir. bu terim de nazi almanyasının 1944 yılında ürettiği sturmgewehr 44 * adlı tüfekten türetilmiştir. basitçe taarruz tüfeği, tüfekler için geliştirilmiş çaptaki mermileri tam otamatik veya yarı otomatik (selective fire) olarak ateşleyebilen tüfektir.

You might be interested:  Real Madrid Juventus Kim Tur Atladı?

Livikte hangi silahlar var?

4 kilometrekarelik bir alana sahip olan Livik, 52 oyunculu çatışmalar için hızlı ve aksiyon dolu bir oynanış sunuyor. Her maç ortalama 15 dakika sürüyor. Livik haritasıyla birlikte bu haritaya özgü P90 yarı makineli tüfek, Mk12 keskin nişancı tüfeği ve Canavar Kamyon aracı ekleniyor.

Karakin neresi?

Karakin, Batı Avustralya, Avustralya.

PUBG de en büyük harita hangisi?

Erangel, Miramar haritası ile arazi büyüklüğü bakımından eşit olsa dahi Miramar’a göre çok daha büyük oynanabilir bir alan sunuyor. Dolayısıyla Erangel Haritası, birçok farklı bölge, çeşitli ganimet ve öldürmek için düzinelerce rakip sunan büyük bir haritadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *