Manisa Hilton Otel Ne Zaman Açılacak?

Türkiye’nin büyük organize sanayi bölgelerinden birine sahip olan Manisa’nın konaklama ihtiyacına önemli ölçüde katkı sunacağı bildirilen DoubleTree by Hilton Manisa Nisan 2022’de açılması planlanıyor.

Ataşehir Hilton ne zaman açılacak?

Türkiye’de en uzun süreli konaklama hizmeti sunan Hilton, DoubleTree by Hilton markası bünyesindeki en yeni otelini Esentepe’de 27 Haziran 2019 tarihinde açıyor.

Balıkesir Hilton Otel ne zaman açılacak?

Hilton Garden Inn Balikesir, Hilton’un Balıkesir’deki ilk oteli. 2022’de açılması planlanan orta segmentteki 105 odalı otelde, 4 toplantı odası ve spor merkezi bulunacak. Şehir merkezinde yer alacak otel, AVM ve ofislerden oluşan bir karma geliştirme projesinin bir parçası olacak.

Balıkesir Hilton kimin?

KGM GROUP çatısı altında faaliyet gösteren KGM İnşaat bu ay içerisinde Balıkesir Hilton Duble Tree Hotel’in temelini atacak.

Balıkesir Hilton nerede?

2016 Mart ayında ilk kazmaların vurulacağı otel inşaatı Yaylada AVM ve Kipa arasında yer alan 12 bin metrekare arazi üzerinde 6 bin metrekareli bir alanda yer alacak. Dünyada oteller zinciri ile adını duyuran Hilton, Türkiye’de işaret ettiği şehirlerin başında Balıkesir’i gösterdi.

Hilton Otel Türkiye kimin?

Mülkiyeti Emekli Sandığı’na ait olan ve ÖİB tarafından satışa çıkarılan Hilton İstanbul Oteli’nin yeni sahibi Aydın Doğan ve Ailesi oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *