Güney Akdeniz Seyahat Kimin?

Zafer Toker, Nihat Tezcan, Erol Özer ve Deniz Severler tarafından 1974 yılında Antalya’da kurulan Güney Akdeniz Seyahat kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla aradan geçen yıllarda oldukça büyük bir firma haline gelmiştir.

Güney Akdeniz Nasıl Firma?

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında. 1974 yılında merkezi Antalya alınarak kurulmuş olan Güney Akdeniz Seyahat kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir bakış açısı ile yolcularına konforlu seyahat etme imkanı tanımış ve tanımakta olan önemli bir seyahat firmasıdır.

Güney Akdeniz Seyahat nerelere gidiyor?

Her gün Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Alanya, Gazipaşa noktalarına 50’den fazla sefer yapmaktadır.

Güney Akdeniz hangi ilin?

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında

Güney Akdeniz Seyahat, 1974 yılında kurulmuş olan ve merkezi Antalya’da bulunan bir seyahat firması olarak hizmet vermektedir.

Yolcum Nerede uygulaması?

‘Yolcum Nerede’ uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Mersin Antalya otobüsle kaç saat sürer?

Antalya – Mersin arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 57 dakika sürmektedir. Antalya – Mersin arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

O biletten alınan bilet nasıl iptal edilir?

Otobüs biletimi nasıl iptal ederim?

  1. Biletinizin iptali için https://www.obilet.com/otobus-bileti-sorgulama-ve-iptali linkine tıklayıp, sizden talep edilecek olan bilgileri girerek biletinize ulaşabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Bilet iptal süreleri firmaya göre değişkenlik göstermektedir.
You might be interested:  Otel Müdürü Ne Kadar Maaş Alır?

Akdeniz nereden nereye?

Akdeniz Bölgesi, Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinden biridir. Anadolu’nun güneyinde Akdeniz kıyısı boyunca uzanır. Genişliği 120–180 km arasında değişir. Batı ve kuzey batısında Ege Bölgesi, kuzeyinde İç Anadolu Bölgesi, doğusunda Güneydoğu Anadolu Bölgesi, güneyinde ise Akdeniz bulunur.

Alanya Antalya arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Alanya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Didim Seyahat nerelere gidiyor?

Didim Seyahat Hakkında

Didim-Ankara, Didim-Antalya, Didim-İzmir, Didim-Afyon, Didim-İstanbul, Afyon-Bursa gibi daha pek çok güzergahta aktarmasız ulaşım hizmeti veren Didim Seyahat’in diğer popüler rotaları arasında Milas, Bodrum, Selçuk, Kuşadası, Sandıklı, Gebze, Dinar vb. ilçeler de bulunuyor.

Ankara Alanya arası otobüsle kaç saat sürüyor?

Ankara – Alanya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 8 dakika sürmektedir.

Pamukkale Jumbo sefer ne demek?

İki koltuk arası mesafe 75 cm’dir. Bu sayede koltuğunuzu istediğiniz kadar geri yatırabilir, ayak koyma ve baldır dayama aparatı ile dinlenerek ya da uyuyarak ‘En Keyifli Yolculuk’ları yaşayabilirsiniz. Jumbo seferlerimiz “Zaman Kazandırır”.

Kamil Koç Yolcum nerede nasıl kullanılır?

Sevdiklerinizi, seyahatleri boyunca bir tıkla takip edebilirsiniz. Yolcum Nerede uygulaması ile otobüslerimizde seyahat eden yolcularımızın yakınları http://www.kamilkoc.com.tr/yolcumnerede ‘den anlık olarak sevdiklerinin seyahat ettikleri otobüsü takip edebiliyor ve saniye saniye nerede olduğunu biliyor.

Metro otobüs Firması hangi ile ait?

Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan ve İran gibi ülkelere de seferler bulunmaktadır. 12 Şubat 2009 tarihinde Metro Holding bünyesine dahil edilmiştir. 2014 yılında toplam 23 milyonun üzerinde yolcu taşımıştır.

Metro Turizm.

Slogan ‘Aklınızda neresi varsa, oraya Metro var.’
Website Metroturizm.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *