Gebze Seyahat Kartları Ofisi Nerede?

Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerindeki vatandaşlar Kocaeli Kartlarını Gebze Seyahat Kartları Ofisi’nden alabilecek. Gebze Kent Meydanı’nda bulunan ofisten, indirimli ve ücretsiz seyahat kartlarının basım ve vize işlemleri de yapılabiliyor.

Gebze Seyahat Kartları Ofisi kaça kadar açık?

Gebze Toplu Tasima – Gebze Seyahat Kartları (Kentkart) bürosu Cumartesi günleri 08:30 – 17:30 saatleri arasında vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. | Facebook.

Gebze engelli otobüs kartı nereden alınır?

Artan ihtiyaca karşılık vermek için Gebze Seyahat Kartları Ofisi, Gebze Kent Meydanı’nda bulunan Metro Tanıtım Ofisi’ne (Kabin) taşınacak. Ofisin 25 Ekim 2019 gününden itibaren faaliyete başlaması planlanıyor. Seyahat Kartları Ofisi’nde indirimli ve ücretsiz seyahat kartlarının basım ve vize işlemleri yapılacak.

Gebze Öğrenci Kentkart nasıl alınır?

Öğrenci Kart almak isteyen öğrencilerin okul idarelerince onaylanmış son 1 aya ait kimlik bilgileri bulunan öğrenim belgesi aslını ve son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğrafını Başvuru Merkezleri’ne ibraz etmeleri gerekiyor.

Gebze ogrenci karti nereden alinir?

Öğrencilerin Kent Kart alabilmeleri için 1 adet fotoğraf, üniversiteden kayıt sonrası verilen okul giriş kartı ve 10 TL kart basım ücreti ile Umuttepe Kampüsü, Fuar içi Seyahat Kartları Bürosu ve Büyükşehir Gebze Hizmet Binasındaki bürolara başvurmaları gerekiyor.

You might be interested:  Pearl Harbor Ne Tür Bir Askeri Üstü?

Gebze Seyahat Kartları Ofisi kaçta açılıyor?

Okulların açıldığı Eylül ayında vatandaşların yoğunluk yaşamadan işlemlerini yapabilmesi için bu beş ofis, Cumartesi günleri de normal mesai zamanı olan 08.30 – 17.30 saatleri arasında hizmet verecek.

Gebze Kent Kart Ne Kadar?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan otobüslerde akıllı ödeme sistemi olan Kent Kart kullanılmaktadır. Kent Kart uygulaması sayesinde bozuk para taşıma dönemi sonlandırılmıştır. Kent Kart sahibi olabilmeniz için 5 TL ücret ödemelisiniz.

Kocaeli engelli ulaşım kartı nereden alınır?

ENGELLİ KİMLİK KARTI NEREDEN ALINIR? Engelli kimlik kartını, Aile ve Sosyal Politikalar İl ve İlçe Müdürlükleri’ne ya da E-Devlet sistemi üzerinden başvuru yapmak suretiyle alabilirsiniz.

Kocaeli engelli kimlik kartı nereden alınır?

Engelli bireyin ikamet ettiği ildeki Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı ve engelli sağlık kurulu raporunun aslı veya onaylı örneği ile müracaat edilerek engelliler için kimlik kartı alınabilir.

Özürlü ücretsiz seyahat kartı nasıl alınır?

Ücretsiz seyahat hakkından refakatçisi ile birlikte yararlanmak isteyen ağır engelliler ise bu haktan faydalanmak için yeniden düzenlenen engelli kimlik kartı için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerine başvuru yapacak.

Öğrenci kent kartı nasıl çıkarılır?

Şahsen veya internetten ön başvuru yapmış kişiler kart başvuru merkezlerine müracaat ederek 10 dakika içinde kartını teslim alır. Yapılan işlemlerde kart sahibine ait Fotoğraflı bir Kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

A Kent öğrenci kartı nasıl alınır?

Öğrenci Kartı almak için okul idarenizce onaylanmış ve son bir aya ait kimlik bilgilerinizin bulunduğu öğrenim belgenizin aslı, Nüfus Cüzdanı’nızın fotokopisi, son altı ay içerisinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğrafınız ve başvuru formuyla birlikte Çallı veya Doğu Garajı’ndaki kart merkezlerine giderek başvurunuzu

You might be interested:  Kadıköy Aden Otel Nerede?

Gebze Izmit öğrenci ne kadar?

Alınan kararlara göre; şehir içi toplu taşımada 3,50 TL olan tam bilet fiyatı 4,35 TL’ye, indi bindi ücretleri 3,30 TL’den 4.10 TL’ye, öğrenci bilet fiyatları 1,75’den 2,75 TL’ye çıkarıldı.

Kocaeli Üniversitesi öğrenci kimlik kartı nereden alınır?

Bağlı bulunduğunuz öğrenci işleri bürosundan temin edebilirsiniz. Öğrenci belgelerinizi e-devlet üzerinden de temin edebilirsiniz.

Öğrenci kartı nasıl alınır?

Öğrenci akbili nasıl çıkarılır 2021? İstanbul İndirimli Kart çıkarmak isteyen öğrencilerin yapması gereken ilk şey bireysel.istanbulkart. istanbul adresine girip form doldurmak ve başvuru yapmak. Başvurunuzun durumunu yine aynı siteden görüntüleyebilirsiniz. Kartınız kısa bir süre içinde onaylanacak.

200 Kocaeli istanbul kart geçiyor mu?

İSTANBUL’DA KENTKART

İstanbul’dan Kocaeli’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlar tarafından kullanılan Hat 200 yolcuları için kolaylık sağlayacak dolum cihazı, seyahat eden yolcular tarafından memnuniyetle karşılandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *