Ets Tur Otel Yorum Nasıl Yapılır?

Tatillerinizle ilgili tüm fikirlerinizi “Mesajınız Ne Hakkında?” başlığı altında yer alan formu doldurarak, www.otelpuan.com sitesinde paylaşarak veya 444 1 739 numaralı hattan Misafir Deneyimi İlişki Yönetimi ve Kalite Direktörlüğü yetkilileri ile irtibata geçerek iletebilirsiniz.

ETS Tur neden yok?

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un şirketi ETS Turizm, 2020 yılına ait tüm yurt içi paket turları satışa kapattı. Yurt dışı turlardan ise sadece 5 tanesi satışa açık görünüyor. Ancak yurt dışı turlardan online rezervasyon yapılamıyor. ETS’nin yeterli talep olmadığı için böyle bir karar aldığı belirtiliyor.

Ets tur otel rezervasyon nasıl yapılır?

Etstur’dan yurt içi resort konaklaması satın alırken şu adımları izlemeniz gerekiyor:

 1. Bölge ve Tarih Seçimi.
 2. Otel Görüntüleme.
 3. Ekstra Hizmetler.
 4. Kişi Bilgileri.
 5. Ödeme.
 6. Rezervasyon Evrakları
 7. Veri Girişinde Hata Yapmanız Halinde.
 8. Kişisel Verilerinize ait Gizlilik Kuralları

ETS Tur ne işe yarar?

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Etstur, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten firma, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapıyor.

ETS Tur kaça kadar açık?

Rezervasyon talepleriniz için 444 0 387 (ets) nolu, 7 gün, 09.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet veren Etstur Çağrı Merkezi’ne Türkiye’nin her yerinden beklemeden sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  3 Aylık Seyahat Sağlık Sigortası Ne Kadar?

ETS Ceo’su kimdir?

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na atanan Ets Tur, Voyage ve Maxx Royal gruplarının sahibi Mehmet Ersoy’un ardından, Ets Grubu’nda yeni yapılanmaya gidildi. Yönetimden ayrılan Mehmet Ersoy yerine grupta 20 yıldır hizmet veren Coşkun Tünay Başkanlığında bir yönetim ve icra kurulu oluşturuldu.

Etstur un sahibi kim?

Etstur, 1991 yılında Mehmet Ersoy ve Murat Ersoy tarafından paket tur ve otel konaklama hizmetleri vermek üzere kuruldu.

Yurtdışı otel rezervasyonu nasıl yapılır?

Etstur’dan yurt dışı otel konaklaması satın alırken şu adımları izlemeniz gerekiyor:

 1. Havalimanı ve Bölge Seçimi.
 2. Otel Görüntüleme.
 3. Satın Alma.
 4. Konaklayacak Kişilere Ait Bilgiler.
 5. Ödeme.
 6. Rezervasyon Evrakları
 7. Veri Girişinde Hata Yapmanız Halinde.
 8. Kişisel Verilerinize ait Gizlilik Kuralları

Otel rezervasyon kodu nasıl alınır?

Otel Rezervasyon Kodu Nasıl Alınır?(Çözünme)

 1. Çağrı Merkezi İle Rezervasyon. 0 850 333 3 333 nolu Çağrı Merkezimizden.
 2. Online Rezervasyon. Tatilbudur.com veya Mobil uygulamamızdan 7 / 24 online rezervasyon yapabilirsiniz.
 3. Satış Ofislerimizden Rezervasyon. Size en yakın satış ofislerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İnternet üzerinden otel rezervasyonu nasıl yapılır?

İnternetten otel rezervasyonu, öncelikle kullanıcının satın almak istediği internet sitesini belirlemesiyle başlar. Bu siteye girdikten sonra kullanıcı, bölge seçimini yaparak bir arama gerçekleştirir. Kişi bu sonuçlarda çıkan oteller içerisinden, kendi kriterlerine uygun otelleri belirlemektedir.

En iyi tur şirketi hangisi?

Anı Tur. IATA kuruluşu olan Anı Tur, yaklaşık otuz beş yıldır kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor. Türkiye’de beş yüzü aşkın tesisle çalışan şirket yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemektedir. Ayrıca diğer şirketlere oranla uçak bileti içeren turların daha uygun olduğu söylenebilir.

Etstur ekonomik transfer nedir?

Bir veya birden fazla misafirin, aracı paylaşarak yaptığı transfer ekonomik transfer olarak adlandırılıyor. Özel transferde araç, kişi sayınıza göre sadece size tahsis ediliyor. Ekonomik transfer özel transfere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Her iki seçenekte de araç garantisi verilmiyor.

You might be interested:  El Feneri Aynası Ne Tür Aynadır?

Blokajlı tesis ne demek?

Blokajı tesise ait oda ; tesise giriş yaptığınızda giriş günü otelin müsaitliğine göre müsait olan oda tipi.

2022 erken rezervasyon ne zaman başlıyor?

Konaklama Bilgisi

Ayrıca planladığınız tarihten aylar önce rezervasyon yaptıracağınız için ödemeye de önceden başlayarak rahat edebilirsiniz. Erken rezervasyon dönemi genelde Kasım ayında başlar.

Etstur hangi kartlara taksit yapıyor?

9 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Miles&Smiles, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Ticari Kartlar Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Shop&Fly,

Tatil com battı mı?

A.Ş. (DHR TRAVEL Seyahat Acentası TURSAB BELGE NO 2914 – Telefon : +90 850 222 68 35) olarak geçen Tatil.com’un iflas ettiği öne sürüldükten sonra yaptığımız araştırmada firmaya, firma avukatlarına, firmanın şubelerine ulaşamadık. Çağrı merkezi ile yapmaya çalıştığımız görüşme de ise bir sonuç alamadık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *