Bayramda İstanbulda kalacaklara 18 tatil Önerisi

Avşa Adası 2021 Güncel Konaklama Fiyatları

bayramda İstanbulda kalacaklara 18 tatil Önerisi

Avşa Adası hakkında ada ziyaretçilerine yardımcı olmaya çalışan siteler içinde ilk yayına giren site olup, en özgün ve en bağımsız şekilde yayın hayatına devam etmekte olan Avsa.com'a hoş geldiniz.

Sizlere en yalın ve öz şekilde Avşa Adası'nı tanıtıp, bu güzel Avşa adası ulaşım ve konaklama başta olmak üzere bir çok bilgiyi aktarmayı sürdürmek için açılmıştır. Sitemizin hiç bir işletme ile bağlantısı olmayıp tamamen bağımsız ve objektif bir yapısı vardır.

Sitemizde yayınlanan tanıtımlarıda seçici davranıp, kalitesine inanmadığımız işletmeleri kabul etmeyerek ziyaretçilerimize bir nebze olsun memnuniyetlerinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

AVŞA ADASI 2021

bayramda İstanbulda kalacaklara 18 tatil Önerisi

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte özellikle İstanbul'da yaşayan insanların, 'İstanbul'a yakın tatil yerleri' arayışları hız kazanmaktadır. Bu arayışların içerisinde ismi mutlaka geçen yer Avşa Adası'dır. Avşa ulaşım açısından rahat bir konumda bulunmaktadır.

İstanbul'a yaklaşık 2 saat 45 dakika uzaklıktadır. İstanbul'dan Avşa İdo seferleri ve farklı tarifeli seferler ile ulaşılabilen Avşa Adası, Balıkesir'in Marmara İlçesi'ne bağlıdır. Ada, Marmara Denizi'nin güneybatısında yer almakta ve Marmara Adaları ismi ile bilinen adaların içerisinde bulunmaktadır.

Avşa Adası'nın bilinen bir diğer ismi ise Türkeli Adası'dır. Ancak bu isim eskide kalmış, adanın ismi uzun zaman önce Avşa Adası olarak belirlenmiştir. Adanın bu ismi ise tarihten gelmektedir. Tarih boyunca türlü isimlere sahip olan adanın Rumlar'dan Türkler'e geçmeden önceki ismi Afissia olarak kaynaklarda görülmektedir.

Bu isim zaman içerisinde Türkçeleşerek Avşa halini almıştır.

Marmara Adaları arasında en büyük yüzölçümüne sahip olan Marmara Adası ve ikinci büyük ada olan Paşalimanı Adası'ndan sonra, Avşa adası üçüncü büyük ada konumundadır.

Adanın toplam yüzölçümü 20,6 km²'dir. Avşa Adası'nın kıyı kesiminin uzunluğu ise 27,5 km'dir.

Avşa Adası'nın kuzey komşusu Ekinlik Adası, kuzeydoğu komşusu Marmara Adası, doğu komşusu Koyun Adası ve Paşalimanı Adası'dır.

bayramda İstanbulda kalacaklara 18 tatil Önerisi

Avşa Adası'na en sık ziyaretçi gönderen yerlerden bir tanesi de Erdek'tir. Balıkesir'in bir ilçesi olan Erdek üzerinden adaya ulaşmak isteyen kişiler, yaklaşık 2 saatlik bir deniz yolculuğu beklemektedir.

Ada özellikle yaz aylarında yoğun bir turist trafiğine ev sahipliği yaptığı için, bu aylarda nüfusu yaklaşık 5 katına çıkmaktadır.

Yoğunluğun fazla olduğu dönemlerde ve günlerde Avşa Adası gemi seferleri artırılmakta, adaya ulaşım için gereken kolaylık ziyaretçilere sağlanmaktadır.

Avşa Adası'nda denize girmek için en çok tercih edilen plajlarından bir tanesi Altınkum Plajı'dır. Bu plaj ismini altın renginde olan kumlarla kaplı sahilinden almaktadır. Plaja olan yoğun talebin bir nedeni harika kumları iken, bir diğer nedeni ise Avşa merkezine oldukça yakın olmasıdır. Zira Avşa merkezden yaklaşık 15 dakika içerisinde bu plaja ulaşmak mümkün olmaktadır.

Avşa Adası'nda vakit geçirirken mutlaka duyacağınız yerlerden bir tanesi de Yiğitler Plajı'dır. Bu plaj da Altınkum Plajı gibi Avşa merkezine çok yakındır. Yaklaşık 5 dakikalık bir yolculukla ulaşılması mümkün olan plaj hızla derinleşen denizi ile çocuklu aileler için fazla uygun değildir. Plajın ücretli olup olmadığını merak edenler için verilecek cevabımız ise: plaj ücretsizdir.

Kadınlar Plajı ise Avşa Adası'nda denize girmek isteyen kişiler için bir diğer seçenektir. Plaja tek ulaşım yolu dar bir yoldan yürümektir. Avşa Adası'ndaki bu plaj sadece kadınlara açıktır. Resmi makamlarca böyle bir kural konulmamış olsa da, bu plaja uzun süredir sadece kadınlar gitmekte, erkekler tarafından burası kullanılmamaktadır.

Kumtur Plajı ise tesis bulunmaması nedeni ile fazla tercih edilmeyen bir plajdır. Kumtur Koyu'nda bulunan bu plajda denizin derinliği oldukça değişkendir.

Bu nedenle de iyi yüzme bilmeyenler ve çocuklu aileler tarafından fazla tercih edilmeyen bir plajdır. Bu plaj bana uymaz diyenler için sunabileceğimiz bir diğer alternatif ise Tavşanlı Plajı'dır.

Tavşanlı Plajı ismini, plaj yakınında yaşayan pek çok tavşandan almaktadır.

Avşa'da denize girmek için önerebileceğimiz bir diğer yer ise Çınar Koyu'dur. Bu koyda kaliteli hizmetleri ile dikkat çeken pek çok tesis bulunmaktadır. Gerek denizinin ve doğasının güzel olması, gerekse tesislerin niteliği bu plaja olan ilgiyi artırmaktadır.

bayramda İstanbulda kalacaklara 18 tatil Önerisi

Avşa Adası koylar konusunda da oldukça fazla seçenek sunan bir adadır. Dut ağaçları arasında bir tatil tercih ederseniz gideceğiniz yer mutlaka Karadut Koyu olmalıdır.

Denizinin derin olmaması nedeni ile bu plajı tercih edenler arasında çok sayıda aile de bulunmaktadır.

Avşa merkezine uzak olmaması nedeni ile ulaşımının kolayca sağlandığı bu plaja özel araçlarla ya da servislerle gitmek mümkündür.

Avşa Adası'nda birbirine yakın olan pek çok plaj ve koyda, çok farklı su sporlarını yapma imkanı bulunmaktadır.

Suyun altını sevenler için dalışa uygun yerler olduğu gibi, ben suyun üzerinde olmayı tercih ediyorum diyenler için jet-ski ve su kayağı imkanı sunan tesisler de bulunmaktadır.

Ayrıca adanın her yanında farklı doğal güzellikler bulunması nedeni ile ada içerisinde piknik yapmaya uygun pek çok alan da yer almaktadır.

Dalış sporunu sevenler ve ayrıca tarihe aşık olanlar için Manastır Mevkii'nin mutlaka tatil planına dahil edilmesi gerekmektedir. Zira burada dalış yapıldığında Bizans döneminden kalan tarihi kalıntıları görmek de mümkün olmaktadır. Dalmayı sevmeyen ziyaretçiler için ise su üzerinde kalan tarihi kalıntılar oldukça ilgi çekicidir.

Avşa'ya kadar gitmişken şarap tadımı yapmak adeta bir kural gibidir. Yiğitler Köyü yolunda yer alan Büyülübağ ve köyün içerisinde yer alan şarap üretim tesisleri mutlaka Avşa tatilinin bir bölümünde yer almalıdır. Gerek buradan alınan şarap, gerekse ada genelinde bulunabilecek zeytinyağı adadan götürülebilecek en iyi hediye seçenekleridir.

Avşa Adası'nda pek çok balık restoranı bulunmaktadır. Ada olmasının da verdiği zenginlik ile bir çok balığı en taze şekilde adada bulabilmek mümkündür. Aynı zamanda adada pek çok kumpirci de gözünüze çarpacaktır. Bizim tavsiyemiz her güne farklı bir lezzet sığdırıp, Avşa tatilinizi çok daha zengin bir hale getirmeniz yönünde olacaktır.

You might be interested:  Şehirlerarası Seyahat Kısıtlaması Ne Zaman Başlıyor?

Gece hayatına önem verenler için Avşa'da pek çok bar, club ve canlı müzik mekanı bulunmaktadır. Avşa gecesi ve gündüzü ile günün her saati yaşayan bir adadır. Buraya gelen ziyaretçilerimize sadece nasıl bir eğlence istediklerine karar vermek düşmektedir.

Avşa konaklama seçenekleri açısından da bir hayli zengin bir adadır. Kişilerin tercihlerine göre tesisler mevcut olduğu gibi, yöre halkı tarafından kiralanan evler bulmak da mümkün olmaktadır. Avşa adası pansiyon sayısı açısından oldukça yoğun bir adadır.

Ada içerisinde konaklama seçeneklerinin bol olması, konaklama masraflarının da az olmasını sağlamaktadır.

Adaya gitmeden önce internet üzerinden yapacağınız avşa otel, avşa motel, avşa apart gibi aramalar adanın konaklama seçenekleri açısından ne derece zengin olduğunu anlamanız için yeterli olacaktır.

Avşa Adası'nın çoğunlukla ekonomik bir tatil sunduğu düşüncesi, adaya ayak basan herkes tarafından onaylanan bir düşüncedir. Zira ada esnafı adaya özel ürünler başta olmak üzere hemen her konuda en uygun fiyatı sunmaktadır.

Adamızı ziyaret eden kişilerin pek çoğu, bu adayı görme konusunda kendileri kadar şanslı olamayan yani Avşa Adası'na henüz uğrayamamış olan sevdikleri için anı niteliğinde hediyeler almaktadırlar. Avşa taksi durakları 7/24 hizmet vermekte, yerli ve yabancı turistleri adanın en güzel yerlerine ulaştırmaktadır.

Aynı zamanda Avşa minibüs ulaşımı sayesinde de, ulaşımın da kolay ve uygun fiyatlı sağlanabildiği bir adadır.

Avşa Adası, Marmara Denizi'nin güney-batısında yer alır ve “Marmara Adaları” adıyla anılan takım adaları oluşturan adalardan biridir. Yüzölçümü 20,6 km², kıyılarının toplam uzunluğu 27,5 km'dir.

Avşa Adası'nın kuzeyinde Ekinlik Adası, kuzey-doğusunda Marmara Adası, doğusunda ise Koyun Adası ve Paşalimanı Adası bulunur.

Takımadalar arasında, kapladığı alan bakımından, Marmara ve Paşalimanı Adalarından sonra üçüncü büyüklüktedir.

Eğlenmek ve dinlenmek için eşsiz imkanları bulunan Avşa Adası, İstanbul'a 72 deniz mili uzaklıktadır ve deniz otobüsüyle 2 saat 45 dakikada varılabilmektedir.

Adamız Erdek'e ise 18 mil uzaklıkta olup, gemiyle yaklaşık 2 saatte ulaşılmaktadır. Yaz sezonunda İstanbul'dan hergün deniz otobüsü seferleri yapılmakta olup, haftasonları ek seferler de konulmaktadır. Ayrıca Tekirdağ – Avşa, Şarköy – Avşa seferi yapan büyük motorlar da iki saatte sizi adamızın iskelesine ulaştırırlar.

Adamızın çevresi hemen hemen tümüyle plajdır. Marmara’da denize girilebilecek en temiz yerlerden biri Avşa Adası'dır. Çok sayıda otel, motel, pansiyon, apart, restoran ve bar misafirlerimize hoş vakit geçirmeleri için hizmet vermektedir.

Restoranlarda balık ve adamızın yerli yapım şarapları tadılabilir. Gecelerimiz de oldukça renklidir. Çok sayıda bar, disco ve restoranda canlı müzik eşliğinde eğlence vardır.

Dolmuş usulü gezi motorlarımız Ekinlik, Marmara Adası ile Çınarlı gibi ada köylerine turlar düzenlemektedirler.

bayramda İstanbulda kalacaklara 18 tatil Önerisi

Adanın çevresindeki koylar motorlarla gezilebilir. Bu koylardan bazıları; Beyazsaray Koyu, Çınar Koyu, Mavi Koy, Değirmen Koyu, Kumtur Koyu, Manastır Koyu, Kumburnu Koyu ve Altınkum Koyu'dur.

Adamızın görülebilecek yerleri arasında bulunan Yiğitler Kalesi ve muhteşem manzarası ile Şahin Tepesi de sayılabilir. Şahin Tepesi'nden nefis günbatımını izleyebilirsiniz.

Görülmeye değer bir diğer yapı olan Aziz Georgios (Aya Yorgi) Manastırı Kütüphanesi el yazmaları ile ünlüdür. 3 Ağustos 1638 yılında inşa edilmiş olan bu yapı görülmeye değer bir Avşa Adası sembolüdür.

Yiğitler Köyünde bulunan Ali Dede Türbesi her yıl özel günlerde adanın yerli halkı ile yazlıkçılar tarafından ziyaret edilmektedir.

Ada Karası üzümlerinden yapılan şarapları tatmanızı ve satın almanızı, gün batımını izlemenizi, deniz ürünlerini tatmanızı özellikle öneririz. Adanın şarap konusunda faaliyet gösteren firmaları; Bortaçina Şarap, Büyülü Bağ Şarap, Kardeşler Şarap ve Sezer Şarap olarak sıralanabilir.

bayramda İstanbulda kalacaklara 18 tatil Önerisi

 ZİYARETÇİLERİMİZE ÖNEMLİ UYARI  Avşa Adasına geldiğinizde, iskele meydanında siz değerli konuklarımızı kandırmak isteyen ve halk arasında “komisyoncu” olarak adlandırılan insanlara kesinlikle güvenmeyiniz ve inanmayınız.

Bu komisyoncuların amacı sadece siz tatilcilerin cebindeki paradır! Komisyoncuların, sizin aklınıza girip, “oraya gitme orası çok uzak”, “ben sana daha ucuza kalacağın bir yer bulurum” gibi laflarına kesinlikle itimat etmeyin. Komisyoncular sizi bir yere götürdüğünde kalacağınız ilk günün parasını alıp para kazanmaktadırlar ve bunu meslek edinmişlerdir.

Değerli misafirlerimiz, lütfen sitemizde gördüğünüz yerleri tercih ediniz. Sitemizde bulunan bütün resimler avsa.com yetkilileri tarafından çekilmiştir ve sitemizde hiç bir hatalı bilgi yoktur.

Avşa'ya gelin, unutulmaz hatıralarınız olsun! İyi tatiller dileriz… 

Avşa Adası , Balıkesir şehrinde yer alan bir tatil beldesidir. Marmara Adalar Belediye’si tarafından yönetilen Avşa Adası, sezon dışında 2500 nüfusa sahiptir.

Ancak yaz mevsiminde bu sayı büyük bir artış gösterir ve 130,000’i bulur. Avşa Adası , ilçenin merkezine 11 km kadar uzaklıktadır. Adanın şehir merkezine olan uzaklığı ise 155 kilometredir.

Adanın 2005 yılına kadar olan ismi Türkeli’dir. Adada 200 civarında pansiyon ve çok sayıda otel yer almaktadır.

Avşa Adası’nın uzunluğu yaklaşık 7 km kadardır. Adanın genişliği ise 4 km civarındadır. Adanın sezon sürecindeki nüfus sayısı 90.000’in altına düşmemektedir. Bu sebeple adada oldukça fazla sayıda konaklama tesisleri yer alır.

Özellikle İstanbul'a yakın bir tatil bölgesi olan Avşa Adası, yerli turistler için oldukça rağbet gören bir bölgedir. Burada pek çok pansiyon, otel , apart ve motel yer alır. Çocuklu ailelerin de rahatlıkla konaklayabileceği su oteller, çocuk havuzları ve aqua parklar barındırmaktadır.

Güncelleme : 09 Mart 2020

You might be interested:  Ücretsiz Seyahat Kartı Ne Ise Yarar?

Avşa Adası’na Nasıl Gidilir?

Avşa Adası’na gitmek için Balıkesir’in Erdek ilçesinden Gestaş arabalı gemiye binmek yeterli olmaktadır. Gestaş arabalı gemi, yaklaşık 1 saat 30 dakikada varacağı yere ulaşır.

Budo ise hızlı deniz otobüsü olduğu için bu süreyi 45 dakikaya düşürerek daha kısa sürede ulaşım sağlar.

İstanbul’dan İDO ile 2 saat 30 dakikada; Tekirdağ’dan ise deniz feribotu vasıtası ile 3 saat içerisinde Avşa Adası’na ulaşım sağlanabilmektedir.

Güncelleme : 10 Temmuz 2020

Bayram Tatili Otelleri ve Turları 2020

Siz de ailenizle beraber 2021 bayram tatilini birbirinden farklı konseptlere sahip otellerde geçirmek ister misiniz? Bayram tatili yapmak isteyenler için oteller tatil severlerin ilgisini çoktan çekmeye başladı. Haydi siz de şimdi TatilBudur.com’u incelemeye başlayın, hayalinizdeki tatile uygun fiyatlarla çıkın.

Eğer siz de 2021 Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor diye merak ediyorsanız sorunuzu cevaplayarak Ramazan Bayramı tatili içeriğimize başlayabiliriz.

Ramazan Bayramı, 12 Mayıs 2021 Çarşamba Ramazan Bayramı Arifesi olarak başlayıp, 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü 3.gününde son bulacaktır.

Eğer havaların ısınmasına takiben yaz otellerine gidip bu sıcak mevsimin tadını çıkarmak isteyenlerdenseniz, birçok çeşitli alternatifle dolu daha fazla tatil seçeneklerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

bayramda İstanbulda kalacaklara 18 tatil Önerisi

2021 Kurban Bayramı ne zaman diye merak ediyorsanız cevabını içeriğimizde bulabilirsiniz. Herkesin heyecanla beklediği Kurban Bayramı, 19 Temmuz 2021 Pazartesi Kurban Bayramı Arifesi olarak başlayıp, 23 Temmuz 2021 Cuma günü 4.gününde son bulacaktır. Kurban bayramı tatili için bayramda gidilecek en güzel tatil yerleri seçeneklerini TatilBudur.com’da bulabilirsiniz.

Eğer yaz tatilinizi Ramazan Bayramında yapmak isterseniz hafta sonu tatili ile birlikte Ramazan tatilini birleştirerek ve yarım gün izin alarak 4 gün tatil yapabilirsiniz. Bu süre içerisinde yurt içi ya da yurt dışı turlarına katılıp her zaman görmek istediğiniz yerleri görebilir, ya da tatilde dinlenmek isterseniz bayram otel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yaz sezonunun en hareketli dönemine denk gelen Kurban Bayramını 9 veya 11 gün yapabilirsiniz. Şöyle ki; hafta içi yarım gün izin alarak 9, 1.5 gün izin alarak tatilinizi 11 güne uzatabilirsiniz.

9 veya 11 günlük tatil fırsatı ile yurt içi ya da yurt dışı turlarına katılıp her zaman görmek istediğiniz yerleri görebilir veya tatilde dinlenip deniz-kum-güneş tatili yapmak isterseniz de bayram tatili otelleri fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Bayramda açık otellerin fiyatları bayram tatilinde de dilediğince eğlenmek isteyenleri üzmeyecek fiyat avantajları ile ön plana çıkıyor.

‘’Tatil dediğin ekonomik ve uygun fiyatlı olmalı’’ diye düşünen tatil severlerin beklentilerini karşılayacak bayram otelleri birçok eğlenceli aktiviteyi de misafirlerine sunuyor. Peşin fiyatına taksit avantajlarından yararlanabileceğiniz TatilBudur.

com bayram otelleri kategorisine göz atabilir, otel rezervasyonunuzu erkenden yaptırarak avantaj elde edebilirsiniz.

Eğer bayramda nereye gidilir diye düşünüyorsanız size bir önerimiz var; Antalya bayram tatili otelleri, özellikle yaz tatilini bayram tatiliyle birleştirmek isteyenler için birçok imkan sağlayan her şey dahil otel, ultra her şey dahil otel seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Side, Lara-Kundu, Kemer, Konyaaltı, Lara, Kundu, Belek gibi otellerin bulunduğu bölgede 2021 bayram tatilini geçirmeniz için birbirinden farklı konseptler içeren otel programları içeren oteller bulunuyor. Antalya otel fiyatları bayram tatili döneminde son derece makul seviyelerde bulunuyor.

Otellerde geçirebileceğiniz güzel zamanlardan sonra Antalya’da antik kentleri, tarihi yapıları, doğal güzellikleri de gezerek de yeni yılınıza renk katabilir, 2021 yılına güzel anılarla girebilirsiniz. Siz de daha fazla tatil için TatilBudur.

com Antalya otelleri sayfasını inceleyebilir ve tatilinizi planlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Daire Kant

Villamız “apart” olarak geçiyordu ismen, müstakil bir villa tutmamışız meğer. Ancak başta şaşırsak da bu hiçbir şeyi değiştirmedi, bize tesis edilen 3 katlı alan yeterliydi, binada her şey vardı. 5 tane klima vardı en iyisi. Havuzu, sitenin diğer koşulları Gayet güzeldi. Seneye de düşünüyorum

Merhaba, 17-23 Ağustos Fethiye Çalış'ta tatil yaptık. Tatilimiz genel anlamda güzeldi, çok güzel karşılandık, Burak Bey ve diğer çalışanlar çok saygılıydı. Semih Bey' i birkaç kez arama ihtiyacı duyduk hepsinde de son derece ilgiliydi. Güvenliğe ve site içi temizliğe çok önem veriliyordu. Bunun için teşekkür ederiz.

Yalnız evle ilgili birkaç eksiği paylaşmak isterim: 1- Tek ve çift kişilik olarak bize söylenen yatak sayısı ile evdeki farklıydı ki bunu daha önceden villa sepetinden özellikle teyit etmemize rağmen. Söylediğimizde üst kattaki küçük oda ve burada tek kişilik yatak olduğu söylendi şartlarımız uygun olduğu için kabul etmek zorunda kaldık.

2) Mutfaktaki tabaklar kullanılmış, yıkanmadan raflara dizilmişti. 3) Ütülerden birinin su haznesinin kapağı yoktu ve her ikisinin de tabanları çok kirliydi, ütü masası bezi de aynı şekilde kirliydi. Kullanılacak gibi değildi. 4)Alt kat banyo duş başlığı düzenli akıtmıyordu, sıkıntı vardı. 5)Set üstü ocağın sol arka gözü çalışmıyordu.

6) Alt kat odada yer alan balkon kapısı kilitlenmiyordu. 7) Banyo giderleri temizlenmediği için su akışında sıkıntı yaşanıyordu. 8) Banyolarda çekçek olsaydı temizlik çok daha kolay olabilirdi. İp paspas bu konuda yeterli ve işlevsel olmuyordu.

Bütün bu eksiklikler de kontrol edilmiş ve düzeltilmiş olsaydı 10 üzerinden 10' luk bir tatil olabilirdi.

Ailecek gittiğimiz ve tatil bitiminde keşke biraz daha kalsaydık dediğimiz bir tatil sitesiydi. Çocuklarla inanılmaz keyif aldık. Teşekkürler villasepeti

İlk defa gitmiş olmamıza rağmen, hem villasepeti hem de konakladığımız villadan çok memnun kaldık. Bizimle ilgilenen tüm ekibe çok teşekkür ederiz. Kaldığımız ev, temiz, merkeze yakın, nezih ve huzurlu bir yerdi. Çocuklu bir aile olarak çok rahat bir tatil geçirdik.

Genel itibari ile bir sıkıntı ile karşilaşmadik.4 yetişkin 3 çocuk 6 gece kaldik.Ufak tefek sorunlar vardı Ömer Bey sağolsun hemen çözdü.Çözulmeyen tek sıkıntı internet ile ilgiliydi malesef.Kaldigimiz ev denize en uzak mesafede olmasina ragmen genel itibari ile memnun kaldık.

You might be interested:  Seyahatsever annelere Özel 9 hediye alternatifi

Site genel itibari ile güzel temiz ve düzenliydi. Ancak evin balkonunda güneş gören yer olmasına rağmen şemsiye yoktu. Buzdolabı verimli çalışmıyordu. Ayrıca alt kat banyo kapısı ne kapanıyor ne de kilitleniyordu. Bu hususlarda daire sahibinin düzeltme konusunda yönlendirilmesinin, ilerisi için faydalı olacağını düşünüyorum.

Villa sepeti sayesinde tatilimizi planladık. Gerçekten gerek rezervasyon dönemi gerek tatil süresince hep yanımızda oldular.

Daire kant gerçekten kalabalık ailecek çocuklarla hatta biz kücük bebekle gittik çok rahat ettik. Çevre düzenlemesi, havuz ve denizin bir adım ötemizde olması tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı.

Marketler şehir merkezi restaurantlar hep yakınlarımızdaydı herşey icin cok tesekkür ederiz.

Kiraladığımız villa konum gereği villa sepetinde bahsi geçen gibi idi. Ama resimlere göründüğü daire verilmedi bize. Koltukta bariz lekeler vardı. Onun dışında bir sıkıntımız yoktu. Teşekkür ederiz.

Öncelikle semih beye ilgisinden dolayi cok tesekkür ederiz Konum olarak cok güzel ve cocuklu aileler icin ideal bir yer Sakin ve huzur lu bir tatil diliyorsaniz burasi dogru adres Villasepetinede cok tesekkür ederiz arayip sormalari herhangi bir ihtiyac varmi vs Ilgilendiler hic bir sorun yasamadik

Herşey güzeldi ev güzeldi ortam güzeldi konum olarakta birçok yere yakındıı sadece bana saçma gelen olay havuzun 08,00-20,00 olmasıydı biz erken kalkıp denize havuza giren insanlar olduğumuz için akşamlarıda 9-10 da havuza giriyoruz bu biraz saçma geldi onun harici herşey güzelsi tavsiye edebilirim burayı

Kaldığımız yer çok güzeldi, fotoğraflardaki gibiydi, denizini beğenmedim, pek demiz değildi ve çok dalgalıydı

Ev yazılanlardan ve resimlerden daha güzel ve kullanışlı. İki katlı 3.5 odası var. 7 kişi çok rahat kalır. Biz çocuklarla 9 kişiydik hiçbir sorun yaşamadık.sessiz sakin aile tatili planlayan kar için gayet uygun.

Her şey güzeldi evde bir eksiğimiz yoktu, acente yetkilileri çok ilgiliydi, denize sıfır olması yaşlılar ve çocuklar için avantajlı idi. Güzel bakımlı bir site içinde harika bir aile tatiliydi teşekkürler

Keyifli, huzurlu ve güzel bir tatil geçirdik. Emeği geçen Herkese teşekkürler..

Başarılı bir obaydı ☺️

Öncelikle resimlerle alakası olmayan bir yer. Eve girdigimizde 2 kat merdivenle karşılaştık. Küçük bebeğimiz olduğu için bu bizim için sorun oldu. Çarşaflar hiç degismiyo. Yastıklar ve yataklar hiç rahat değildi.

Akşam çok sessiz ve karanlık bi ortam oluyo. Bi etkinlik olsa idi bu kadar sıkılmazdık. Bizim yaşadığımız sorunlar bunlar. Klima tv acısından sorun yaşamadık.marketler yakındı istediğiniz her şey ayağınızın altında. Denizi güzeldi.

Havuzlar ılık ve güzeldi.

Bayram tatiline az süre kala villa sepetinden yapmış olduğumuz tercih sayesinde hem huzurlu ve güvenli hemde muhteşem bir tatil geçirmiş olduk.

dairenin konumu denize yakinligi sitenin sakinliği , çalış lokasyonunun tüm koylara yakınlığı (patara, katrancı, göcek, dalyan iztuzu vb) tatilimizin daha renkli geçmemizi sagladi.

Teşekkürler villa sepeti ekibi…… 2019 da görüşmek dileğiyle…. sevgiler saygilar.

tatilimiz ve evimiz oldukça huzurlu ve eğlenceli geçti villa sepeti çok ilgiliydi evde ihtiyaç duyduğumuz her şey vardı elit bir sitede deniz kenarında konforlu bir evdi. tek sorun eve girdikten sonra ufak tefek sıkıntılar için aradığımızda ve temizlik vb işler için aradığımızda isteklerimizin biraz geç gerçekleşmesi oldu onun dışında hiçbir sorun yaşamadık.

Personel karşılama ve daire konumu süper ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

2013 yılında gittiğim tatilimden çok memnun kaldım. Bu memnuniyetim den dolayı bu yılda tatilimi villa sepeti ile yapmak istiyorum. Gerçekten böyle bir tatil imkanı sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

3 yeni evli çift arkadaşlar olarak gittiğimiz tatilde öncelikle Beste hanıma ilgisinden ötürü teşekkür ederiz. Tatilimiz beklediğimizden çok daha güzeldi. Elektrik kesintisi yaşadığımız günü saymazsak her şey gayet iyiydi. Temiz, ilgili personel ve sorunsuz bir tatil yaşadık. Tekrarı düşünülebilecek bir tatildi..

10 numara 10 yildiz super biryer tertemiz.7 kisi gittik tadi damagimizda kaldi desek yeridir. Villa sepetine sonsuz tesekkurler

5 YETİŞKİN VE 3 ÇOCUK GİTTİĞİMİZ BU TATİLDE HEPİMİZ MUTLU VE MEMNUN AYRILDIK. ÖNCELİKLE VİLLA SEPETİ ÇALIŞANLARININ YAKIN VE SAMİMİ YÖNLENDİRMELERİ GÜVENMEMİZİ SAĞLADI.

SİTEYE GİTTİĞİMİZ ANDAN SONRA BİZİMLE İLGİLENEN KİŞİLERİN PROFESYONEL VE İLGİLİ YAKLAŞIMLARI AYRICA TAKDİRE DEĞERDİ. KALDIĞIMIZ DAİRE TEMİZ, BAKIMLIYDI. EVDE İHTİYAÇ DUYABİLECEĞİMİZ HER ŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞTÜ.

ELİT BİR SİTEDE ÇOCUKLARLA HEM HAVUZ HEM DENİZ KEYFİYLE GÜZEL BİR TATİL YAŞADIK. BAŞKA BİR TATİLDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER….

Biz buraya iki aile gittik. İki ailenin de çok keyif aldığı bir tatil oldu. Daire Kant çok güzel. Gidecek olanların çok memnun kalacağını düşünüyorum. Site içi ise sakin, havuzları çok güzel.

Bence harika bir yer.herkese tavsiye ederim.Nezih sakin bir yer.evlerin içi çok rahat .eşyalar son derece kaliteli.herkese tavsiye ederim :):):):):):)

Rezervasyon ve ilgi alaka harika ev internette gördüğümüzün birebir aynısı doğrusunu söylemek gerekirse, ilk defa böyle bir tatil yapacağımız için tereddütlüydüm ancak çok güzel ve eğlenceli geçti.seneye tekrar böyle bir tatil yapacağım. Villa sepetine ve beste Hanım'a teşekkürler….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *