Aska Lara Otel Sahibi Kim?

Ünlü turizmci Ramazan Aslan’ın sahip olduğu ASKA Grubu, yedinci otelini açtı.

Aska lara ne zaman açıldı?

2012 Yılında Lara / Kundu / Kemerağzı mevkiinde 5 yıldız 545 odalı Lara Resort & Spa Hotel’in temeli atılmıştır. Tesis 2014 ilkbaharında hizmete açılmıştır. 2015 Yılında ASKA Germany GmbH kurulmuş olup, Almanya Berlin’de bulunan President Hotel’in mülkiyeti alınarak hizmete açılmıştır.

Antalya Otel kimin?

Opet’in yüzde 50’sini Koç Grubu’na sattıktan sonra aile yatırımı olarak turizmi seçen Fikret ve Nurten Öztürk, Regnum markası ile otel zinciri yaratacak. Antalya Regnum’da bu yıl açılan golf oteli 250 milyon dolara mal oldu

Nirvana Cosmopolitan ne zaman açılacak?

”Bu özel tesisi 1 Nisan 2021 tarihinde hizmete açmayı hedefliyoruz. Nirvana cosmopolitan’ ı bileşik bir ürün yaklaşımı ile şehrin kalbindeki özel bir yaşam merkezi haline dönüştürüyoruz.

Eftalia otel sahibi kim?

Eftalia Otelleri Sahibi Mehmet Aydıncı, Türkler’de mülkiyeti kendilerine ait olan sahilde 108 bin metrekare alan üzerine inşaa ettikleri günü birlik tesislerde kanuna aykırılık olmadığını söyledi.

Resort otel sahibi kim?

Sözleşme imzalanan Altis Resort Otel & SPA, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın akrabası Talip Kahraman Şirketler Grubu’na ait.

Xanadu otel sahibi kim?

Oteli 1 Nisan’dan itibaren OTİ işletecek. Aydıner Şirketler Grubu ve OTİ Şirketler Grubu Xanadu Resort Otel’in Antalya Belek’teki tesisinin üst hakkının devri konusunda prensipte anlaştı.

You might be interested:  Turizm Ve Seyahat Hizmetleri Nedir Ne Iş Yapar?

Kervansaray Lara Otel kapandı mı?

Kervansaray 544.8 milyon TL’lik borcunu devretti, Lara Otel icradan kurtuldu! Kervansaray Yatırım Holding, Aareal Bank AG’den 2006’da kullandığı ve şirketin en büyük riski olarak nitelendirilen kredi borcunu devrettiğini açıkladı

Nirvana Cosmopolitan kaç yıldız?

5 yıldızlı Nirvana Cosmopolitan Otel, Antalya şehrinin plaj bölgesinde Prenses Bazar civarında bulunmaktadır. Bu otel Akdeniz manzaralı ve gece kulübü, ortak dinlenme salonu, plaj koltukları ile birlikte sigara içilmeyen odalar sunmaktadır.

Nirvana Cosmopolitan kaç odası var?

Bu otel 579 odalıdır. Bu otel 9 katlıdır.

Mehmet Aydıncı kimdir?

ALANYA’NIN tanınmış turizmcilerinden olan Mehmet Aydıncı, bir süredir mücadele ettiği hastalığı nedeniyle Alanya’daki özel bir hastanede tedavi görüyordu. Durumu ağırlaşan Aydıncı, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı ve 60 yaşında hayatını kaybetti.

Eftalia kimdir?

Denizkızı Eftalya Işılay (Atanasia Yeorgiadu, Yunan: Αθανασία Γεωργιάδου, d. 1891, İstanbul – ö. 15 Mart 1939, İstanbul), Osmanlı Rumu ses sanatçısı ve kantocu.

Eftalia Ocean ne zaman kuruldu?

1980 yılında Eftalia Aytur ile çıktığımız yolculuğa, 2007 yılında Eftalia Village, 2010 yılında Eftalia Aqua, 2013 yılında Eftalia Splash, 2014 yılında SunConnect Eftalia Marin ve Eftalia Hotels misafirleri için tasarladığımız Eftalia Island yarım adası ve son olarak 2017 yılında Eftalia Ocean ile bu heyecanlı yolcukta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *