Aman Reis Duymasın Nerede Çekildi Otel?

Tatile gittikleri ve asıl komedinin geçtiği nokta ise Balıkesir iline bağlı Erdek ilçesinde çekimleri tamamlanmış. AMAN REİS DUYMASIN FİLMİ KONUSU NEDİR? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan tüm kadro bu sefer mafya camiasından uzaklaşıp tatile çıkmaya karar verirler.
Konu gereği yolculuğa çıkılmasıyla filmin büyük bölümü Balıkesir’in tatil bölgesi Erdek’te çekildi …

Aman Reis Duymasın Türk filmi nerede çekilmiştir?

AMAN REİS DUYMASIN NEREDE ÇEKİLDİ? Dikkat çeken film Aman Reis Duymasın’ın çekimleri İstanbul ve Erdek’te gerçekleştirildi.

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz sinema filmi nerede çekildi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunun yer aldığı komedi filmi Aman Reis Duymasın’ın çekimleri İstanbul ve Erdek’te gerçekleşti. Aman Reis Duymasın filmi, yeraltı dünyasının tanınan ailelerinin çıktığı tatilde başına gelenleri konu alıyor.

Reis Duymasın hangi kanalda?

AMAN REİS DUYMASIN NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA? Aman Reis Duymasın bugün 13 Ocak Perşembe saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara gelecek.

Aman Reis Duymasın filmi kaç yılında çekildi?

Aman Reis Duymasın

Film afişi
Yönetmen Onur Tan
Türü Komedi
Yapım yılı 2019
Çıkış tarih(ler)i 13 Aralık 2019

Aman Reis Duymasın nasıl bir film?

Hayatımda bu kadar gereksiz saçma sapan bir film görmedim. Kurgu desen youtubeda ki kurgular bile bundan daha iyi. Bu kadar iyi oyuncularin olup bu kadar kötü film çıkarılabilirdi. Sanat desen sanat yok, kahkaha desen yanından gecmiyo.

You might be interested:  Gelecekte Aydınlatma Teknolojileri Ile Ilgili Ne Tür Gelişmeler Olabilir?

Erdek’te en güzel deniz nerede?

Erdek’te denize girilecek en güzel plajlar

Narlı, Ocaklar ve İlhan Köy, tıpkı Erdek gibi doğal kumsallarla donatılmış plaj alanları. Erdek Kurbağalı Plajı: Modern ve şık yazlık evlerin yer aldığı, yeşil bir çevrenin ve cıvıl cıvıl insanların renklendirdiği bir plaj.

Erdek Plajı Nerede?

Erdek Çuğra Plajı Nerede? Erdek’in diğer ödüllü bir plajı olan Çuğra, ilçe merkezinin kuzeyinde bulunmakla beraber Ocaklar’a göre çok daha kolay ve kısa sürede ulaşılabilen bir noktada konumlanıyor. Bu nedenle Erdek’in merkezinden Çuğra’ya bisiklet gibi basit araçlarla dahi gidebilirsiniz.

Erdek Denizi hangi deniz?

Balıkesir ilinin ilçesi olan Erdek (Yunanca: Αρτάκη Artàke, Latince: Artace), Marmara Bölgesi’nin Marmara Denizi’ne doğru uzanan Kapıdağ Yarımadası’nda Erdek Körfezi’nde yer alır. Türkiye’nin ilk sayfiye yerlerinden birisidir.

Aman Reis Duymasın tv’de ne zaman?

Aman Reis Duymasın filmi, yeraltı dünyasının tanınan ailelerinin çıktığı tatilde başına gelenleri konu alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız karakterler, tatil için gittikleri yere adımlarını atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşırlar.

Aman Reis Duymasın Netflix e ne zaman gelecek?

Evet, Aman Reis Duymasin Netflix’te mevcuttur (22 Kasım 2020’de eklendi).

Aman Reis Duymasın dizi mi sinema mı?

Aman Reis Duymasın, Onur Tan’ın yönettiği, senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz’un birlikte yazdığı, başrollerini Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ ve Savaş Özdemir’in paylaştığı Türk filmi. Film, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz karakterlerinin kullanıldığı aynı isimdeki Türk televizyon dizisine dayanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *