Albayrak Turizm Seyahat Inşaat Ticaret Aş Sahibi Kim?

Albayrak Grubu, Ahmet Albayrak ve kardeşleri Bayram Albayrak, Nuri Albayrak, Kazım Albayrak, Mustafa Albayrak ve Muzaffer Albayrak’ın ortak girişimleridir.

Altur kime ait?

Abdurrahim Albayrak (d. 13 Haziran 1954, Rize) Türk iş insanı ve spor yöneticisi. Altur Turizm’in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.

GZT nin sahibi kim?

Albayrak Medya, Albayrak Grubu bünyesinde faaliyet gösteren bir medya grubudur. Grup bünyesinde Yeni Şafak Gazetesi, TVNET, Derin Tarih, Gerçek Hayat, Lokma, Nihayet, Post Öykü, Cins, Z Raporu, Skyroad, Bilge Çocuk, Bilge Minik dergileri; dijital medya portalı GZT, Ketebe Yayınları ve Birlikte Dağıtım bulunmaktadır.

Mustafa Adnan Albayrak Kimdir?

Adnan Albayrak, ALBAYRAKLAR Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olmasının yanı sıra, günümüze kadar başta Sarıyer Spor Kulübü Başkanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği olmak üzere Ülkemize sosyal ve siyasi alanlarda değerli hizmetlerde bulunmuş olup, ayrıca kurucusu olduğu ALBAYRAKLAR Sosyal

Hacı Ahmet Albayrak Kimdir?

Ahmet Albayrak, (d. 1952, Of, Trabzon), Türk iş insanıdır. Bir aile şirketi olarak kurulan ve 1982 yılına kadar inşaat sektörü ile büyüyen Albayrak Grubu ortaklarındandır ve halen yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir. Yeni Şafak gazetesi TVNET televizyonunun imtiyaz sahibidir. Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Altur Genel Müdürü Kimdir?

İş hayatına babasının dükkanında başlayan Albayrak, kamyonculuktan, minibüsçülüğe kadar birçok iş yapmış. Bugün 8 bin araçlık filosuyla 100 bin çalışana personel taşıma hizmeti veren Altur’un patronu Abdurrahim Albayrak, çocukluğundan beri çalışmış, para kazanmak için yapmadığı iş kalmamış.

You might be interested:  Peyami Safa Yalnızız Hangi Tür?

GZT nin açılımı ne?

GZT’nin açılımı ise ‘Gazete’ kelimesinin sessiz harflerinin bir araya getirilerek oluşturulan kombinasyondur. Özel bir anlamı ise yok. GZT’nin Giresunspor’a sponsor olması ve takımın bu sezon Süper Lig’e yükselmesi adının daha çok duyulur olmasını sağladı.

GZT grup ne demek?

GZT, Albayrak Holding çatısı altında kurulan sosyal medya platformu tarzı bir içerik portalıdır. gzt.com internet sitesinin yanı sıra Instagram, Twitter, Facebook, YouTube, Telegram ve BİP gibi mecralarda da faaliyet göstermektedir. GZT nedir? GZT’nin sahibi ise Albayraklar Grubu’dur.

Albayrak Holding sahibi nereli?

Berat Albayrak, 21 Şubat 1978’de İstanbul’da doğdu. Babasının adı Sadık, annesinin adı Kıymet’tir. Serhat adında bir ağabeyi olan Albayrak aslen Trabzon’un Dernekpazarı ilçesinin Yenice köyündendir.

Albayrak beton sahibi kim?

Erdal Albayrak – Owner – Albayrak Hazır Beton Ltd.Şti.

Yeni Şafakın sahibi kim?

Gazetenin şu anki sahibi Albayrak Grubu adına Ahmet Albayrak’tır. İcra Kurulu Başkanı olarak da aynı aileden kardeşi Mustafa Albayrak bulunmaktadır.

Albayrak Şirketler Grubu ne iş yapıyor?

1952 yılında ticari hayatına başlayan Albayrak Grubu, bugün inşaat, sanayi, hizmet, lojistik ve medya sektörlerinde 50’ye yakın şirket ve yayın markasıyla ve 15.000’den fazla çalışanıyla Türkiye ekonomisine katkı vermeye devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *