Ada Masalı Sandal Ağacı Otel Nerede?

Ada Masalı Sandal Ağacı Otel nerede diye merak ediyorsanız otelin gerçek adı Rainbow by Özdere, Gümüldür Özdere’de yer alıyor.

Ada Masalı Cafe nerede?

SIĞACIK SEFERİHİSAR – Ada Masalı’nın Çekildiği Yer, Nam-ı Diğer Kırlangıç Adası

Kırlangıç Adası Türk mü?

Fragmanlarda adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Kırlangıç Adası Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakta olup Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır.

Kırlangıç Adası nereye yakın?

Dizide adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Mekanın adı olan Kırlangıç Adası hayali bir adlandırmadır. Ada olduğu belirtilen mekanlar İzmir’in Sığacık ve çevre ilçelerinde yer almaktadır.

Seferihisar Kırlangıç Adası nerede?

Ada Masalı dizisiyle gündem olan Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı Teselya bölgesinde bulunan bir ada. Ada, İskados, Skopelos adalarını da bulunduğu Şeytan Adaları’nın bir parçası.

Ada Masalı Sığacık ta nerede çekiliyor?

ADA MASALI NEREDE ÇEKİLDİ? Ada Masalı dizisi İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık mahallesinde çekiliyor. İzmir’in güzel mahallerinden Sığacık’ta çekimleri gerçekleştiriliyor.

You might be interested:  Seyahat Izni Nasıl Alınır Telefon Numarası?

Ada Masalı Sığacıkta nerede çekiliyor?

SIĞACIK NEREDE? Ada Masalı dizisinin asıl çekildiği yer ise Sığacık’tır. Sığacık ise İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı bir mahalledir. 1522 yılında inşa edilmiş bir Osmanlı kalesi olan Sığacık Kalesi ve Teos antik kenti sınırları içinde yer almaktadır.

Kırlangıç Belediyesi nereye bağlı?

Kırlangıç Adası Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakta olup Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır. Kırlangıç belediyesi, Kırlangıç Adası’nın yanı sıra Adelfoi, İblislik, Keçi, Güvercin, Biber, Psathoura ve İskandil adalarını da barındırmaktadır.

Kırlangıç Adası Hangi ilçeye bağlı?

Dizide adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Mekanın adı olan Kırlangıç Adası hayali bir adlandırmadır. Ada olduğu belirtilen mekanlar İzmir’in Sığacık ve çevre ilçelerinde yer almaktadır.

Kırlangıç adasına vize istiyor mu?

Eskiden günübirlik Yunan adaları gezilerinde vize şartı aranmıyordu ancak bordo pasaport sahiplerine vize alma zorunluluğu getirildi. Umuma mahsus pasaport dışındaki hizmet, diplomatik ve hususi pasaportlarda Yunan adalarına giriş için vize şartı aranmıyor.

Bir Ada Masalı hangi adada çekiliyor?

Gazeteci Birsen Altuntaş, Ada Masalı dizisinin çekim yerini duyurdu. Ada Masalı dizisi İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

Çıfıt adasına nasıl gidilir?

Seferihisar Doğanbey köyüne, İzmir’den İZBAN trenleri ve (Cumaovası aktarmadan) ESHOT otobüslerini kullanarak geldik. Özel araçlarla Seferihisar, Menderes ve Kuşadası-Özdere yollarıyla da bölgeye gelmek çok kolay. Çıfıt Adası’na Doğanbey son duraktan, patika ve orman yollarından 4 km yürüyerek gidilebiliyor.

Revita Adası nerede?

Şu anda Yunanistan’da On İki Ada’nın parçası olan bir adadır. Ada, Ege Denizi’nin doğusunda Ardıççık ve Kelemez adaları arasında yer almaktadır ve idari olarak Güney Ege bölgesine bağlı İleryoz belediyesi sınırları içerisindedir.

You might be interested:  30 ağustos tatiline Özel 3 günlük rotalar

Kırlangıç Adası nerede nasıl gidilir?

Ada Masalı dizisi İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor. Fragmanlarda adı geçen Kırlangıç Adası ise, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Kırlangıç Adası Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir.

Ada Masalı Sığacık hangi otel?

Ada Masalı ” Teos ” – Sığacık Poseidon Boutique Hotel Şimdi yer ayırtın! Bu otel tamamen dolmak üzere.

Seferihisar Sığacığa nasıl gidilir?

985 hat numaralı Seferihisar-Üçkuyular İskele otobüsüyle Sığacık yol ayrımı durağında inip, Sığacık dolmuşlarını ya da 640 numaralı Seferihisar-Sığacık belediye otobüsünü kullanarak Sığacık’a ulaşılabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *