Yengec Burcu Erkegi Ne Tur Kadinlardan Hoslanir?

Yengeç burcu erkekleri; genel olarak içten ve samimi olan kadınlardan hoşlanırlar. Bununla beraber yapmacık insanlar yengeç burcu erkeği için hiç uygun değildir. Yengeç burcunun aşık olduğu kadın tipi; şefkatli, iyi kalpli, nazik ve kibar kadınlardır.

Yengeç burcu erkeği duygularını belli eder mi?

Yengeç burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri içerisinde açık sözlülük yer almaktadır. Yengeç burcu erkekleri; gerçekten kişiden hoşlandıysa, o kişi ile beraber zaman geçirmekten keyif aldığını dile getirir. Böyle bir durumda, ilk görüşmede dahi telefon numarası alabilir, daha sonraki buluşmalar adına plan yapabilir.

Yengeç burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır?

‘Feminen detaylardan, dantele ve çiçekli dokulara kadar geniş bir seçim yelpazesi içinden giyinen Yengeçler, yumuşak dokulardan oldukça hoşlanır. ‘ Tül, saten, şifon ve dantel kumaşlar Yengeç insanlarının mutlak parçaları arasındadır. Vintage ve Retro tarzını benimseyen yengeçler, alışverişten kaçmazlar.

Yengeç burcu erkeği nelerden etkilenir?

Yengeç burcu erkekleri genellikle samimi ve içten olan kadınlardan etkilenirler yapmacık insanlardan nefret ederler. Bu burcun erkekleri partnerlerinden tam destek görmek isterler. Her zaman onların yanında olduğunuzu ve desteklediğinizi gösterirseniz sizden etkilenmesi çok kolay olacaktır.

You might be interested:  Seyahat Izin Belgesi Hangi Kurumlardan Alınır?

Yengeç burcu erkeği en çok hangi burçla anlaşır?

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir. Bu yüzden de kendisi gibi duygusal anlamda oldukça hassas bir burç olan balıklar ile iyi anlaşırlar. İki burcun birbirine uyumu çok iyidir.

Yengeç erkeği nasıl aşık olur?

Çoğu erkek gibi Yengeç erkeği de doğası gereği koruyucudur. Ancak Yengeç çok hassas ve duygusaldır. Bu nedenle onu size aşık etmenin yollarından biri, ona karşı savunmasız olmaktır. Hassaslığa önem verir bu yüzden duygularınızla ona güvenmeniz hoşuna gidecektir.

Yengeç burcu erkeği neleri sevmez?

Yengeç burcu erkekleri özellikle samimiyetten yanadırlar. Kasıntı ve egolu insanlardan nefret ederler. Özellikle kadınların bu konuda yengeç burcu erkeklerine yaklaşımında dikkat etmesi gerekir.

Yengeç burcu erkeği yatakta ne ister?

Yengeç erkekleri yatakta ne istediklerin söylemekten çekinmezler ama yine de karşı taraftan yönlendirilmek ve sürprizleri yaşamak isterler. Ön sevişme konusunda cesur olan Yengeç erkeği hızlı ama duygusaldır. Eğer bir yengeç erkeği ile birlikteyseniz onun mutlaka seksi hissetmesini sağlamalısınız.

Yengeç burcu erkeği nasıl öpüşür?

Yengeç erkeği: Hislerini en iyi öperken ifade eder. Sevdiği kişiyi dudaklarının ve dilinin ateşiyle büyüler.

Yengeç burcu erkeği nasıl flört eder?

Eğer Yengeç erkeğinin flört aşamalarındaki çekingenliklerini ve huysuzluklarını onu sakinleştirerek atlatmayı başarırsan, karşına son derece nazik, düşünceli ve centilmen bir erkeğin geldiğini hayretle izleyebilirsin.

Yengeç burcu erkeği sinirli mi?

Ufak şeylerden alınganlık gösterebilir ve pasif agresif bir tutumla size bunu hissettirebilir. Çoğu yengeç burcu erkeği bu alıngan ve huysuz taraflarını kontrol altında tutamaz. Ayrıca bazen biraz bağımlı bir tipe dönüşebilir. Kıskançlık veya ilgisiz kalınca küsüp darılma gibi huyları vardır.

You might be interested:  Keşanlı Ali Destanı Hangi Tür?

Yengeç burcu erkeği neden aldatır?

Yengeç burcu sürekli ilgi ve şefkat bekler Ona yeteri kadar ilgi ve şefkat göstermezseniz sizi aldatabilir. Ayrıca sürekli eleştiri de onu aldatmaya götürebilir Yengeçler sadık burçlardandır, suçluluk hissi yaşamaya eğimli oldukları için kolay kolay baştan çıkmazlar

Yengeç burcu kiminle evlenmeli?

Balık ve Akrep de Yengeç burcunun evlilikte çok mutlu olacağı burçlardır. Uyum dışında aynı zamanda tutku arayan Yengeçler, Koç, Oğlak ya da Terazi burçları ile yuva kurabilir. Güçlü Aslan da Yengeç burcu için ideal bir eş olabilir. Yengeç burçları, genellikle su grubu ile çok iyi anlaşır.

Yengeç burcu hangi burçlarla uyumludur?

Yengeç kadınının en iyi anlaştığı burçlar arasında, Başak, Akrep ve Boğa burçları yer alır. Sakin ve bağlılığına düşkün ve sakin burçların arasındaki uyum ise genellikle huzur vericidir.

Yengeç burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

YENGEÇ: Yengeç burcunun karşıt burcu oğlaktır. Oğlak insanı ile hemen hemen hiç anlaşamaz. Çünkü Yengeç duygusal bir yapıya sahiptir; Oğlak’ın gerçekçi yapısı ile uyum sağlayamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *