Wome Deluxe Otel Nasıl?

Wome Deluxe Hotel Kadınlar Plajı Kötü, Otel Gereksiz Pahalı Bu fiyata tesettür oteli dışında çok daha güzel yerlere gidilebilir. Kadınlar plajı çok kötü. Hem alan çok küçük hem de plaj çok kötü. Deniz suyu resmen kahverengi.

WOME Deluxe islami otel mi?

Her şey dahil alkolsüz konseptte hizmet veren otelimizde ailelerin konforu ve rahatı için her ayrıntı düşünüldü. 1800 yatak kapasitesi bulunan Wome Deluxe, çam ormanlarının içerisinde, tertemiz havası, İncekum’un dillere destan güzellikteki plajı ve denizine sıfır konuyla dikkat çekmektedir.

WOME Deluxe Hotel kaç kişilik?

Alanya’nın Avsallar bölgesinde İncekum Tabiat Parkı’nın içinde yer alan Wome Deluxe, yaklaşık 1800 kişilik yatak kapasitesi ile 120.000 metrekarelik bir arazide yer alan alkolsüz 5 yıldızlı bir tatil köyüdür.

Wom Deluxe kaç yıldız?

Mimarisinden dekorasyonuna, hizmet anlayışından yemeklerine her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu yerin adı: Wome 120.000 m2 alan üzerine kurulu WOME DELUXE’ te 5 yıldızlı otel konforu, erkek ve hanım misafirler için özel olarak tasarlanmış havuz, spa, plajlar, zamanınızın mükemmel geçmesini sağlayacak

WOME Deluxe ne zaman yapıldı?

Wome Deluxe, Ekim 2015’te ilk misafirlerini ağırlayarak alternatif tatil konseptinin en büyük ve en lüks oteli olarak hizmet vermeye başlamıştır. 120.000 m2 alan üzerine kurulu tesisimizin en önemli özelliği; muhafazakâr hassasiyetlerinize özen gösterecek şekilde, ayrıcalıklı bir tatil imkanı sunmasıdır.

WOME mi Adin mi?

Kesinlikle Adın daha iyi.otel resmen denizin üstünde.Wome deluxe de denize yürüyerek gidersiniz(yaklaşık 500m) yada golf arabasi ile.Adinde asansör resmen denize iniyor.ayriyeten animasyon ve yemeklerde süper.

You might be interested:  Periskopta Ne Tür Ayna Kullanılır?

WOME kimin?

Konut ve iş yeri inşaatında gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bugüne kadar önemli projelere imza atan ORTADOĞU HOLDİNG; 2015 yılında turizm sektöründe 150 milyon lira yatırım değeriyle Antalya Avsallar bölgesinde 120.000 m²’lik çam ormanı içinde aile dostu otel konseptiyle hizmet veren Wome Deluxe’ü hizmete

WOME Deluxe kaç TL?

Wome Deluxe Hotel, Alanya, Avsallar | 738 TL Fırsat Fiyat.

WOME Deluxe kaç m2?

10 tane açık – kapalı yüzme havuzu ve bay – bayan ayrı olmak üzere toplamda 7 bin metrekare spa alanı yer almaktadır. Otelin yaklaşık olarak 10.000 m2’si bayanlara ayrılmıştır. Bayanlara özel plaj ve güneşlenme terasları mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *