Titanik Otel Antalya Sahibi Kim?

Aygün Ailesi, Almanya’daki restoran işinden kazandıklarıyla Titanic Hotels markasını yaratarak 14 otelli bir zincirin sahibi oldu. Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün turizmde büyüme hedeflerini anlattı.

Titanic otel Mehmet Aygün kimdir?

Karadeniz’in ‘gurbetçi’ geleneğinin temsilcilerinden Mehmet Aygün, Berlin’de kazandıklarıyla Türkiye’de yatırım yaptı ve 1200 kişiye ekmek kapısı açtı. Türkiye’de de yatırımlara başlayan Aygün, Antalya’da ‘Titanik’ gemisine benzeyen dev bir otel yatırımı yaptı ve 2003’te açtı.

Güvercinlik Titanic otel sahibi kim?

Titanic Hotelin sahibi Mehmet Aygün’dür. Mehmet Aygün aslen Giresunlu olan eski kasap ve restoran sahibi bir iş insanıdır.

Aygün Şirketler Grubu kimin?

Grubun temelleri aslında 1977’de Almanya, Berlin’de küçük bir restoran ile atıldı. Hikayenin başlangıcı, Giresun’da altı çocuklu bir ailenin beşinci çocuğu olarak dünyaya gelen Mehmet Aygün liseyi bitirdikten sonra okumak için Almanya’ya gitmesine dayanıyor.

Muzaffer Aygün nereli?

Muzaffer Akgün
Doğum 18 Nisan 1925 İstanbul, Türkiye
Ölüm 1 Ağustos 2015 (90 yaşında) İstanbul, Türkiye
Tarzlar Türk halk müziği
Meslekler Şarkıcı, aktris

Kaç tane Titanik oteli var?

Bugün Titanic Grubu, İstanbul, Antalya, Bodrum ve Berlin’de toplam 12 oteliyle 8 bin 917 yatak kapasitesiyle hizmet veriyor. 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlayan grup, 2019 yılında 175 milyon Euro’luk ciro yarattıktan sonra pandemi yılı 2020’de gelirde yüzde 63 kayba uğradı.

You might be interested:  Fener Hangi Skorla Tur Atlar?

Bodrum Güvercinlik Titanic otel ne zaman yapıldı?

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels, Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarım Ada’sından Cennet Koyu’nu seyreden çok özel bir konumda misafirlerini ağırlamak üzere Titanic Deluxe Bodrum’un kapılarını Mayıs 2016’da açıyor.

Güvercinlik Titanik otel ne zaman yapıldı?

Güvercinlik Koyu’nda yanan orman alanının yerinde inşa edilen Titanic Deluxe Bodrum Otel’in Mayıs 2016’da açılacağı duyuruldu. Muğla, Güvercinlik’te 9 yıl önce yanan 150 hektarlık orman alanında devam eden otel inşaatlarından Titanic Deluxe Bodrum Mayıs ayında kapılarını açacağını duyurdu.

Bodrum Titanic otel nasıl yapıldı?

genel kanının aksine bulunduğu bölgedeki ağaçların kesilmesine/yok olmasına sebep olan otel değildir. bölge turizme yıllar önce açılmıştır ve başka bir firma tarafından inşaatı başlanan proje titanic grubu tarafından alınmış ve tamamlanmıştır. eksileri; – otel yamaçta, yürüyen merdivenlerle plaja iniliyor.

Hasır Restaurant sahibi kimdir?

Saim Aygün 37 yıl önce okumak için Berlin’e geldi. Önce dayısının lokantasında çalıştı, sonra kardeşleriyle birlikte ‘Hasır’ adıyla kendi restoranını açtı.

Sedef Aygün kimdir?

Sedef Aygün, genç bir iş kadını… Adana’da doğdu, İstanbul’da büyüdü, turizm ve otelcilik okudu. Turizmci Ahmet Aygün’le evlenince Berlin’e yerleşti. Üç çocuk dünyaya getirdiği Berlin’e zor alıştı, ama o şimdi Aygün Şirketler Grubu’nun Berlin yöneticilerinden biri.

Gün Medya Cengiz Aygün kimdir?

Hakkında. 10 Ağustos 1959’da İstanbul’da dünyaya gelen Cengiz Aygün, ünlü fabrikatör Necdet Ruhi Aygün’ün oğludur. Aslen Kastamonu kökenli bir aileye mensuptur. Liseyi Beyoğlu Ticaret Meslek Lisesi’nde okuduktan sonra İktisat ve İşletme üzerine ihtisas yapmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *