Su Sesi Otel Kimin?

sahibi, içdaşın da sahibi olan bayram aslandır.

Su Sesi Otel sahibi kim?

Serkan Aslan – Sahip – Susesi Luxury Resort | LinkedIn.

Çağlar Bayrakçı kimdir?

Çağlar Bayrakçı, Susesi Luxury Resort’ün Genel Müdürü oldu. Çağlar Bayrakçı, sosyal medya hesabında bir mesaj yayımlayarak “Susesi Luxury Resort / Belek, Genel Müdürlük, görevime başladım” dedi.

Su Sesi Otel kaç odalı?

90.000 m² alana kurulu tesisin 554 odası bulunuyor.

Selectum Otel sahibi kim?

Selectum otel markası, ANEX Tourism Group bünyesindeki ATG Hotels tarafından geliştirildi. Bu popüler oteller yalnızca Rusya pazarında Anex Tour ve Intourist tarafından satışa sunuluyor 2017 yılında inşa edilen Selectum Luxury Resort Belek, Selectum zincirinin ilk lüks oteli.

Bayram Aslan kim?

Demir çelik sektörünün dev firmalarından İÇDAŞ’ın sahibi Bayram Yusuf Aslan, Beyoğlu Asmalımescit Caddesi’nde kendisine ait eski bir binayı 4 milyon dolarlık yatırımla Pera Merkez adında lüks bir rezidansa dönüştürüyor.

Deluxe Herşey Dahil ne demek?

Kısacası; hemen hemen 24 saat yemek servisi ve ithal alkollü içkinin de ücrete dahil olduğu ultra her şey dahil konaklama tipidir diyebiliriz. Ultra herşey dahil oteller aynı zamanda ‘Deluxe otel’ olarak da adlandırılmaktadır.

Susesi Luxury Resort Hotel kaç oda?

Susesi Luxury Resort, 554 klimalı odaya sahip olan ve Belek Camii’a kısa sürüş mesafesinde bulunan 5 yıldızlı delüks bir oteldir.

Selectum Family Side kimin?

ATG Hotels’in otel markaları arasında yer alan Selectum Hotels, ikinci otelini hizmete açmak için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz aylarda Letoonia Golf Resort’ü bünyesine ekleyen ATG Hotels, oteli yenileyerek Selectum Family Resort Belek ismi ile Türk turizminin hizmetine sunacak.

You might be interested:  Kıbrıs Limak Otel Hangi Şehirde?

Selectum Luxury Resort Genel müdür?

Konaklama sektörünün deneyimli ismi Gökhan Ergen, Selectum Luxury Resort’ün Genel Müdürü oldu. Daha önce Concorde De Luxe Resort, Sherwood Club Kemer, Susesi Luxury, Gloria Serenty’de görev yapan Gökhan Ergen, deneyimlerini artık Antalya-Belek’te yer alan Selectum Luxury Resort için kullanacak.

Anex kaç oteli var?

Selectum Hotel Belek, Asteria Belek, Fastasia Hotel Çamyuva, WOW Bodrum ve Art Hotel ile bünyesinde 5 otel bulunan ATG Anex Tourism Group, Antalya Alanya’daki Utopya Turizm’e ait Utopia World Hotel için de harekete geçti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *