Şah Inn Paradise Otel Sahibi Kim?

Şah inn Paradise Yönetim Kurulu Başkanı Özer Sevencan, 1999 yılında Kamer Holding’in turizm sektörüne adım attığını ve ‘Türk aile yapısına uygun bir tatil’ anlayışıyla yola çıktıklarını söyledi. Bu konseptin çok sevildiğini ifade eden Sevencan, “Biz Türkiye’de turizm sektöründe bir farklılaşmaya gittik.

Şah inn Paradise ne zaman açıldı?

2007 yılında yapılan Şah Inn Paradise Antalya, Kumluca bölgesinde bulunmaktadır.

Şah inn Paradise kaç dönüm?

Aile değerlerinizi koruyan ve onlara sahip çıkan tatil anlayışımızla Antalya’nın Kumluca Bölgesi’nin eşsiz doğal güzelliklerini barındıran 167 bin metrekare alana kurulu; 10 bin metrekarelik bayanlar kompleksi, 400 metrelik kendine özel sahili ve toplam 9 adet havuzuyla tatil beklentilerinizden çok daha fazlasını

Şahin Paradise kaç yıldız?

Yaşam tarzınıza uygun, aile değerlerinizi koruyan tatil anlayışı ile Şahinn Paradise 167 bin metrekarelik alanı ile 5 yıldızlı otel konforun tam anlamıyla size yaşatmaktadır. Tesisimizin 10 bin metrekarelik alanı tamamen bayanlar kompleksidir.

Şah inn Paradise kaç TL?

Fiyatlar erken rezervasyon kapsamında kademeli olarak yükselmektedir.

Kota Satış Fiyatı Kota Durumu
G 800,00 TL Satışa Kapandı
H 850,00 TL Satışa Kapandı
I 900,00 TL Satışa Açık
J 950,00 TL Satışa Kapalıdır

Paradisenin kurucusu kimdir?

Esat Kaba – Sahibi – Paradise Organizasyon ve Reklam Ajansı | LinkedIn.

Şah inn Paradise kaç odalı?

‘Konfor ve rahatlığı sizler için bir araya getirdik’ 4’ü kral dairesi, 5’i engelli, 100’ü aile ve 295’i standart toplam 404 ve 1400 yatak kapasitesi olan odalarımızda dinlenmenin keyfini çıkaran konuklarımızın da dediği gibi, Akdeniz’in huzurunu başucunuza getiriyoruz.

You might be interested:  199 Seyahat Izin Belgesi Nasıl Alınır?

Kamer Holding sahibi kim?

Kamer Holding, Şah Inn Paradise’ta et tüketimini karşılamak adına Konya Ereğli’de bir fabrika açtı. Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Özer Sevencan, tatil köyünde senelik 1 milyon dolarlık tüketimine cevap vermek ve gıda sektörüne girmek için 7 milyon dolar yatırımla Ettebir’i kurduklarına dikkat çekti.

Kekova Deluxe Hotel nerede?

Şehir merkezimize kumlucaya 3 km,finikeye 15 km, Antalya havaalanına 100 Km mesafede bulunan tesisimiz, daha birçok tarihi ve doğal güzellikleriyle görülmeye değer yerleri gezebilme sansına sahip olacaksınız.

Paradise Adası nerede?

Paradise ABD’nin Nevada eyaletine bağlı Clark ilçesinde bulunan bir kasabadır. Kasabanın nüfusu 2010 sayımına göre 223.167’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *