Regnum Carya Otel Kimin?

Regnum Carya, 2015’de G-20 Dünya Zirvesine ev sahipliği yapmış olmaktan gurur duyar. 80’li yılların başından beri faaliyet gösteren Öztürk Group, yatırım dünyasının duayenlerinden biri olan Fikret Öztürk tarafından kurulmuştur.

Antalya otelleri sahibi kim?

Opet’in yüzde 50’sini Koç Grubu’na sattıktan sonra aile yatırımı olarak turizmi seçen Fikret ve Nurten Öztürk, Regnum markası ile otel zinciri yaratacak. Antalya Regnum’da bu yıl açılan golf oteli 250 milyon dolara mal oldu

Regnum carya Nasıl Bir otel?

Regnum Carya konuklara düz ekran televizyon, klima ve buzdolabı gibi birçok oda olanağı sunuyor. İnternete bağlanmak da ücretsiz wifi sayesinde mümkün. Konaklamanızı daha keyifli kılmak üzere otel, oda servisi, çatı terası ve concierge hizmeti veriyor. İşletmede ayrıca havuz ve kahvaltı mevcut.

Regnum carya Genel Müdürü Kimdir?

Hakan Duran – Genel Mudur – Regnum Carya Golf & Spa Rsort | LinkedIn.

Regnum ne zaman açıldı?

2014 yılında Belek’te kapılarını açan Regnum Carya Golf & Spa Resort kısa sürede golf severlerin favorisi oldu.

Armas otel sahibi kim?

İşadamı Halil Doğan’ın sahibi olduğu Armas Hotels, Antalya-Belek’teki yeni oteli Armas Life Belek ile yatak sayısını 11 bin 500’e yükseltti. Bünyesindeki iki butik otel ve 12 tane de 4 ve 5 yıldızlı oteli ile Türk turizmine hizmet veren Armas Hotels, 2016 ve 2017’deki büyüme trendine 2018 yılında da devam ediyor.

You might be interested:  Kooperatifler Ne Tür Şirkettir?

Lyra Resort Hotel sahibi kim?

Basta Lyra group. Sahibi. Ercan Beye. Ve heaven resorts çalisanlarina.

Regnum kaç yataklı?

Regnum Carya, çam ağaçlarıyla çevrili otel toplam 1.050.000 m² alan üzerine konumlandırılmış olup 750.000 m²’ si golf kulübü, 300.000 m²’si otel alanından ve 13 farklı oda tipinde toplam 553 oda bulunmaktadır.

Regnum carya kac kisilik?

– 200 milyon Euro’yu buldu. Çok iyi bir konsept hazırladık. Lüks segmentte, benzerlerinden farklı bir otel Regnum Carya. 1200 yataklı otel oldu orası.

Deluxe Herşey Dahil ne demek?

Kısacası; hemen hemen 24 saat yemek servisi ve ithal alkollü içkinin de ücrete dahil olduğu ultra her şey dahil konaklama tipidir diyebiliriz. Ultra herşey dahil oteller aynı zamanda ‘Deluxe otel’ olarak da adlandırılmaktadır.

Carya Golf Club kimin?

Milliyet’in haberine göre, turnuvaya ev sahipliği yapan Regnum Carya Golf & Spa Resort’un sahibi ve OPET’in ortağı Fikret Öztürk, “Bu tarz turnuvalarda federasyonlar 12 ila 15 milyon dolar para harcar. Sponsorlardan alır.

Tolga Ozan Kimdir?

Öztürk Grup bünyesindeki gayrimenkul geliştirme ve inşaat şirketi Regnum’un yeni Genel Müdürü Tolga Ozan oldu. ÖZTÜRK Grup bünyesindeki gayrimenkul geliştirme ve inşaat şirketi Regnum’un yeni Genel Müdürü Tolga Ozan oldu. Ozan, 5 Mayıs 2010 tarihinden itibaren yeni görevine başlayan Ozan, 1974 Ankara doğumlu.

Regnum carya kac donum?

Otelin büyüklüğü nedir? 250 dönüm üzerine inşaa edildi. 600 odaya ulaşacağız. Yatırım miktarımız 250 milyon doları buldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *