Patron Mutlu Son Istiyor Nerede Cekildigi Otel?

Patron mutlu son istiyor filmi nerede çekildi? Türkiye’nin sembolü, tüm güzelliği ile dillere destan Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinin Kapadokya bölgesin de çekilmiştir. Yer yer İstanbul’da da çekimler olmuştur. Filmde geçen otel Kapadokya Ürgüp’te bulunan 4 yıldızlı Dere suites Cappadocia’dır.
Otel Dere Suites, Ürgüp – trivago.com.tr.

Patron Mutlu Son İstiyor hangi otelde çekiliyor?

Patron Mutlu Son İstiyor Ezgi Mola – Tolga Çevik – Dere Suites, Ürgüp Resmi.

Patron Mutlu Son İstiyor dizisi nerede çekildi?

PATRON MUTLU SON İSTİYOR NEREDE ÇEKİLDİ? Patron Mutlu Son İstiyor filminin çekimleri İstanbul ve Nevşehir Ürgüp’te gerçekleştirildi.

Patron Mutlu Son İstiyor hangi yil cekildi?

Patron Mutlu Son İstiyor Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini üstlendiği 2013 yapımı bir Türk filmidir. Filmin başrollerinde Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu oynamıştır.

Patron Mutlu Son İstiyor filmindeki patron kimdir?

Yılının ilk filmi olarak vizyona girecek olan Kıvanç Baruönü’nün yönettiği Patron Mutlu Son İstiyor filminin merak edilen patron karakteri ortaya çıkıyor. Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrollerinde olduğu filminde, Patron İsfendiyar Sıcak karakterini Nevşehir’de beyaz eşya mağazası işleten Ferruh Yenidoğan oynamış.

Oğlum dizisi nerede çekildi?

OĞLUM NEREDE ÇEKİLİYOR? Dizi İstanbul’da çekilmektedir.

Patron Mutlu Son İstiyor Faruk kimdir?

Filmde, yapımcısının bir senaryo yazmak üzere Ürgüp’e gönderdiği yazar Sinan’ın (Tolga Çevik), Otel işletmecisinin kızı Eylül’e (Ezgi Mola) aşık olması ve Eylül’ün nişanlısı Faruk’la (Murat Başoğlu) evlilik hazırlıklarına başlaması üzerine gelişen olaylar anlatılmaktadır.

You might be interested:  Tor Topoğrafyası Hangi Tür Kayaçlardan Oluşur?

Patron Mutlu Son İstiyor oyuncuları iskender kim?

Patron Mutlu Son İstiyor filmi ile geçtiğimiz hafta Tolga Çevik’e odaklandık. Ama filmde öyle bir oyuncu vardı ki işin aslı Çevik’in önüne geçti. Yapımcı İsfendiyar Sıcak karakterini canlandıran Ferruh Yenidoğan’dan bahsediyoruz. Yenidoğan’ın tipi bir tuhaftı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *