Patron Mutlu Son Istiyor Kapadokya Hangi Otel?

Patron mutlu son istiyor filmi nerede çekildi? Türkiye’nin sembolü, tüm güzelliği ile dillere destan Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinin Kapadokya bölgesin de çekilmiştir. Yer yer İstanbul’da da çekimler olmuştur. Filmde geçen otel Kapadokya Ürgüp’te bulunan 4 yıldızlı Dere suites Cappadocia’dır.
Dere Suites, Kapadokya’daki küçük bir Urgup kasabasında yer almaktadır. Yer Kayseri’den ve Göreme’nin diğer gezi yerlerinden biraz uzakta, ancak otel, nazik personeli ve hoş bir ortam ile güzel bir deneyim.

Patron Mutlu Son İstiyor hangi otelde çekiliyor?

Patron Mutlu Son İstiyor Ezgi Mola – Tolga Çevik – Dere Suites, Ürgüp Resmi.

Patron Mutlu Son İstiyor nerede çekil?

Senaryosu Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve Kıvanç Baruönü tarafından yönetilen Patron Mutlu Son İstiyor filmi 1 Ocak 2014 tarihinde vizyona girdi. Ve filmin çekimleri Nevşehir’de yer alan ve “Güzel Atlar Diyarı” olarak bilinen Kapadokya’da gerçekleştirildi…

Patron Mutlu Son İstiyor hangi yil cekildi?

Patron Mutlu Son İstiyor Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini üstlendiği 2013 yapımı bir Türk filmidir. Filmin başrollerinde Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu oynamıştır.

Patron Mutlu Son İstiyor filmindeki patron kimdir?

Yılının ilk filmi olarak vizyona girecek olan Kıvanç Baruönü’nün yönettiği Patron Mutlu Son İstiyor filminin merak edilen patron karakteri ortaya çıkıyor. Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrollerinde olduğu filminde, Patron İsfendiyar Sıcak karakterini Nevşehir’de beyaz eşya mağazası işleten Ferruh Yenidoğan oynamış.

You might be interested:  Mivara Otel Kimin?

Oğlum dizisi nerede çekildi?

OĞLUM NEREDE ÇEKİLİYOR? Dizi İstanbul’da çekilmektedir.

Patron sevdası filmi nerede çekildi?

PATRON MUTLU SON İSTİYOR FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ? Filmin çekimlerinin önemi bir kısmı Kapadokya’da gerçekleşti.

Patron Mutlu Son İstiyor Faruk kimdir?

Filmde, yapımcısının bir senaryo yazmak üzere Ürgüp’e gönderdiği yazar Sinan’ın (Tolga Çevik), Otel işletmecisinin kızı Eylül’e (Ezgi Mola) aşık olması ve Eylül’ün nişanlısı Faruk’la (Murat Başoğlu) evlilik hazırlıklarına başlaması üzerine gelişen olaylar anlatılmaktadır.

Patron Mutlu Son İstiyor oyuncuları iskender kim?

Patron Mutlu Son İstiyor filmi ile geçtiğimiz hafta Tolga Çevik’e odaklandık. Ama filmde öyle bir oyuncu vardı ki işin aslı Çevik’in önüne geçti. Yapımcı İsfendiyar Sıcak karakterini canlandıran Ferruh Yenidoğan’dan bahsediyoruz. Yenidoğan’ın tipi bir tuhaftı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *