Otel Kasa Şifresi Nasıl Oluşturulur?

Kasanın ilk şifresi (fabrika şifresi ): 123456 ve ardından # tuşuna basakar kasanızı açabilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek istiyorsanız mutlaka kasa kapağı açık olmalı ve ekranda yeni şifrenizi ( en az 4 en fazla 6 haneli) tuşlayarak # tuşuna basmalısınız.

Otel kasası nasıl kilitlenir?

* Kartınızı (günlük kullandığınız kredi kartınız da olabilir) magnetik okuyucudan geçirdiğinizde kasanız kilitlenir. Tekrar geçirdiğinizde açılır. * 6 basamağa kadar şifrenizi girip, enter tuşuna bastığınızda kasanız kilitlenmiştir. Doğru rakamlar girildiğinde kasanız kendiliğinden açılacaktır.

Otellerdeki kasa nasıl kullanılır?

Otellerde kasayı nasıl kullanmalı? Kilidi dikkatlice açıp kapatın, şifreye sorunsuzca girin ve düğmelere basmayın. Anahtarı iki tarafa da çevirin ve hangisinin kilidini açmak için doğru olduğunu unutmayın. Kasa kapalıysa ve yeni bir koda cevap vermiyorsa, yöneticinize başvurun.

Otel tipi kasa nasıl açılır?

Otel kasası kapalı kaldığında özel CPU tarafından kolaylıkla açılacaktır. İlk önce yapmamız gereken NamiSafe otel acil açma aparatını kasanıza takmak.Daha sonra yönetici kodunuzu girmek. Bundna sonra şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Elektronik şifreli para kasası nasıl açılır?

Anahtar deliğine bir bıçak sok ve kilidi açmak için salla.

Dijital kasanda bir anahtar deliği varsa sağlam bir bıçağın sivri ucunu içine sok. Kilit mekanizmasını yerinden çıkmaya zorlamak için bıçağı salla ve kıpırdat. Ardından kasanın kapısını aç. Kilidi sallayarak açmak daha çok ucuz kasalarda işe yarayacaktır.

You might be interested:  Kıbrıs Artemis Otel Nerede?

Çelik kasa nasıl kilitlenir?

İlk Kilitleme islemi için;

Kapagı kapatın ve tus takımını kullanarak 4 ya da 6 basamaklı kodunuzu girin ve LOCK tusuna basın. Miller hareket ederek kilitlenecek ve ekranda CLOSED “Kapandı” uyarısı belirecektir.

Kasa şifresi nasıl girilir?

Kasanın ilk şifresi (fabrika şifresi) : 123456 ve ardından # tuşuna basakar kasanızı açabilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek istiyorsanız mutlaka kasa kapağı açık olmalı ve ekranda yeni şifrenizi ( en az 4 en fazla 6 haneli) tuşlayarak # tuşuna basmalısınız.

Otel oda kasaları güvenli mi?

Yüksek standarttaki otel odalarında kasa bulunmaktadır. Bu da saklanan eşyaların güvenliğini artırır. Genellikle kasa şifreli olur, bunu hatırlamanız ve başkaları ile paylaşmamanız gerekir. Kasa değerli eşyalarınızı saklamak için güvenli bir çözümdür.

Otel Kasası error ne demek?

Kasayı açma sırasında, gizli şifrenizi girerken sadece kesik çizgilerin görüneceğini unutmayın. Şifreyi değiştirdikten sonra kasayı açmak için, Yeni şifrenizi kullanınız Ekranda “ERROR” ifadesini görmeniz durumunda, yanlış şifre girilmiştir. 4 kez üst üste yanlış şifre girerseniz, tuş takımı 15 dakika kilitlenecektir.

Şifreli çelik kasa nasıl açılır?

İlk Adım: Çelik kasa şifresinde ilk adım olarak kasayı açmanız ve kolu çevirerek kilitlemeniz gerekmektedir. İkinci Adım: Bu adımda 6 defa sıfır tuşuna basmalısınız. Üçüncü Adım: Kasanın eski şifresini girip sinyal sesini duyduktan sonra yeni belirlediğiniz şifreyi girin ancak bu şifrenin 0 ile başlamaması gerekir.

Kasada Hold ne demek?

· HOLD 15 4 kez hatalı kod ya da kart girildiğinde 15 dakikalık bir ceza uyarısıdır.

Banka kiralık kasa nasıl kilitlenir?

Banka personeli sadece kasanın çift anahtarla açılışında orada bulunur, kilit açıldıktan sonra odacıkta müşteriyi yalnız bırakır. Müşteri işi bitince metal kutuyu yuvasına tekrar yerleştirip, banka görevlisine seslenir, görevli ile birlikte yine çift anahtarla kilitlenir.

You might be interested:  Osmanlı Devleti Köprüler Dışında Fethettiği Yerler Ne Tür Eserler Kazandırmıştır?

Mekanik şifreli kasa nasıl açılır?

AÇMA İŞLEMİ ve DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

  1. Kasanın kolunu tam kilitleme pozisyonuna getiriniz.
  2. Herhangi bir kıpırdama esnasında şifreniz açılmayabilir.
  3. Numaraların tam açma hizasına gelmesine ve turların eksik veya fazla çevrilmemesine dikkat ediniz.

Pili bitmiş kasa nasıl açılır?

Çelik kasanın kilidini devreye sokmak için tek yapılması gereken kapağı kapadıktan sonra kilidin kolunu döndürmektir. Daha sonra elektronik kilit otomatik olarak devreye girer. Kasanın yeni kullanıcıları mutlaka hali hazırda gelen şifreyi değiştirmelidir.

Yale kasa nasıl açılır?

Yale LCD Ekranlı Kasalar – UK Serisi. Şifre panelinin sağındaki plastik Yale yazılı kapağı çekerek açın, koli içerisinden çıkan mekanik açma anahtarını kilit yuvasına sokun, 90 derece sola doğru çevirin ve kasa kolu 90 derece sağa çevirerek kapağı açın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *