Öldür Beni Sevgilim Hangi Otel?

Perdue Hotel Fethiye, Ölüdeniz bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Perdue Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir.

Öldür Beni filmi hangi otelde çekildi?

Okan ile Demet’in evliliğini konu edinen Öldür Beni Sevgilim filminin çekimleri, Muğla’nın Fethiye ilçesinde yer alan Faralya köyünde ve İstanbul’un farklı noktalarında gerçekleşmiştir. Otel sahneleri ise Perdue Hotel Fethiye’de gerçekleştirilmiştir.

Perdue Otel sahibi kim?

Kurucu ortaklarımız Hakkı Germiyanoğlu ve Levent Veziroğlu vizyonerliğinde oluşturulan Perdue Konsepti, Siz değerli ziyaretçilerimizin bu tatlı kaçışta geçirdiği süre boyunca huzur bulmalarını sağlamaktır.

Öldür Beni Sevgilim Muğla’da nerede çekildi?

Okan ile Demet’in evliliğini konu edinen Öldür Beni Sevgilim, Muğla’nın Fethiye ilçesinde yer alan Faralya köyünde ve İstanbul’un farklı noktalarında çekildi.

Öldür beni aşkım nerede çekildi?

Senaryosunu Murat Dişli’nin kaleme aldığı Öldür Beni Sevgilim’in başarılı oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. İşte Öldür Beni Sevgilim konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler ÖLDÜR BENİ SEVGİLİM NEREDE ÇEKİLDİ? Muğla ve İstanbul’un farklı noktalarının yer aldığı Öldür Beni Sevgilim filmi Fethiye’de tamamlandı.

Mükellef hangi otelde?

arda türkmenin karaköyde the hazeotelin terasındaki meyhanemsi restoranı.

Öldür Beni Sevgilim nereden izleyebilirim?

Öldür Beni Sevgilim | Netflix.

Öldür Beni Sevgilim hangi yılda çekildi?

Öldür Beni Sevgilim

Yönetmen Şenol Sönmez
Türü Romantik komedi
Renk Renkli
Yapım yılı 2018
Çıkış tarih(ler)i 7 Mart 2019

Öldür Beni Sevgilim hangi kanalda yayınlandı?

Startv.com.tr – Star TV Resmi İnternet Sitesi.

You might be interested:  Deniz tatilinde alternatif rotalar: samsun

Öldür Beni Sevgilim film mi dizi mi?

2019 yılında vizyona giren Öldür Beni Sevgilim filminin senaryosunu Murat Dişli kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Şenol Dönmez oturmaktadır. Başrollerinde Seda Bakan ve Murat Boz’un yer aldığı romantik komedi türündeki sinema filmi bu akşam yeniden izleyicisi ile buluşacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *