Ng Güral Otel Kimin?

Resmi belgelere göre şirketin sahipleri ve ortakları şöyle: Hediye Güral Gür, Erkan Güral, Semra Güral Sürmeli ve Gülden Güral olarak görülüyor. Şirketin yönetim kurulu başkanı Hediye Güral Gür’dür.

NG otellerin sahibi kim?

Nafi GÜRAL; 1945 yılında Kütahya’da doğdu. Erkek Sanat Enstitüsü Makine Bölümü’nden mezun olduktan sonra, eşi ve evlatları ile birlikte, kurucusu olduğu NG aile şirketlerinde 1961 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmektedir.

NG Phaselis sahibi kim?

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, 1.5 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirdikleri NG Phaselis Bay Otel’i yaptığı basın toplantısıyla tanıttı.

NG Sapanca Otel kimin?

Güral ailesinin sahibi olduğu NG Hotels’in Sapanca’daki 2’nci otel yatırımının adı belli oldu. Sapanca’da NG Sapanca ve NG Sapanca Bedesten olmak üzere 2 yatırımı bulunan NG Hotels, inşaatı devam eden ilçedeki 2’nci otel yatırımının adını NG Sapanca Club olarak açıkladı.

NG Sapanca Otel ne zaman açıldı?

NG Hotels hakkında: Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels markasıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan grubun ilk 5 yıldızlı oteli 2008 yılında Sapanca’da açılan NG Sapanca Wellness & Convention’dır.

Erkan Güral nereli?

1970 yılında Kütahya’da doğan Erkan GÜRAL, 50 yılı aşkın süredir sanayicilik geçmişine sahip Güral ailesinin 3. kuşak temsilcisidir.

You might be interested:  Seyahat Izin Belgesi Hangi Valilikten Alınır?

Güral Ailesi Kimdir?

Erkan Güral, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Yönetim Kurulu Başkanı ve Kütahya Porselen’in sahibi Nafi Güral’ın oğlu. Ali Güral ise, Güral Porselen Yönetim Kurulu üyesi, Güral Porselen’in sahibi İsmet Güral’ın oğlu.

NG Hotel Kemer sahibi kimdir?

Resmi belgelere göre şirketin sahipleri ve ortakları şöyle: Hediye Güral Gür, Erkan Güral, Semra Güral Sürmeli ve Gülden Güral olarak görülüyor. Şirketin yönetim kurulu başkanı Hediye Güral Gür’dür. Hediye Güral Gür, Türkiye’nin yakından bildiği Kütahya Porselen’in sahibi Nafi Güral’ın kızıdır.

NG Phaselis Bay Genel Müdürü kim?

Cenker YILMAZ – General Manager NG Phaselis Bay – NG Hotels | LinkedIn.

NG Phaselis Bay ne kadara mal oldu?

Toplamda 1.5 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilen NG Phaselis Bay Otel hakkında bilgi veren NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “2021 yılı sektörde ‘yaraları sarma’ yılı olarak geçecek. 2022 sezonu için çok umutluyuz” diye konuştu.

NG Sapanca müdür?

Tezcan Ozdemir – General Manager – NG Sapanca Wellness & Convention – NG Enjoy | LinkedIn.

Nafi Güralın kaç oteli var?

Güral Porselen otel yatırımları Haberi

Kütahya ve Sapanca’nın ardından üçüncü otelini Afyon’da açan Nafi Güral, dördüncü otel yatırımı için adresini netleştirdi.

NG Enjoy ne zaman açıldı?

Sapanca ve Afyon’da yer alan otelleriyle turizm sektörüne yepyeni bir hizmet anlayışı kazandıran NG Hotels, ailesine konforun ve lüksün sınırlarını aşan yeni bir üye kazandırdı. NG Sapanca Enjoy, 270 oda ile 19 Kasım’da açılıyor.

NG Enjoy ne zaman yapıldı?

NG Sapanca ve NG Afyon’la hizmet veren NG Hotels yeni otelinin açılışı için gün sayıyor. 270 oda kapasiteli NG Sapanca Enjoy, NG Grubu’nun 2008’dei ilk 5 yıldızlı oteli olan NG Sapanca ve zincirin 2012’de hizmete açtığı ikinci halkası NG Afyon’dan sonraki üçüncü tesisi olacak.

You might be interested:  Kızkalesine otobüsle ulaşım

NG Sapanca kaç odalı?

Otelin kapasitesi

Bu otel 291 odalıdır. Bu otel 4 katlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *