Naturland Otel Nerede?

Naturland Vacation Club Çamyuva – Kemer Bölgesinde bulunuyor. Antalya Havaalanına 65 Km, Antalya Şehir Merkezine 55 km Uzaklıkta Olup, Aqua Bölümü Denize Sıfır, Forest Bölümü Denize 200 m Mesafededir.

Naturland otel neden kapandı?

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan ve turistlerin ‘hayalet otel’ olarak nitelendirdiği Naturland Eko Park ve Resort Otel, bazı devlet kurumları ve bankalara olan borcu dolayısıyla 96 milyon 559 bin 629 lira muhammen bedel üzerinden İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı.

Naturland otel sahibi kim?

Yüzde 20’si Dokap Topluluğu Holding A.Ş. yüzde 18’i Cemil Çakmaklı’ya ait şirketin kalan hissesi ise halka açık konumda. Şirketin yönetiminde Çakmaklı’nın yanı sıra Meral Erkul, Ayhan Erel, Erçin çakmaklı ve Noyan Ünsal bulunuyor.

Naturland Eko Park ve Resort Otel nerede?

Antalya’nın Kemer ilçesinde 27 yıl önce turizme açılan ve 2014 yılında kapatılan 5 yıldızlı Naturland Eko Park ve Resort Otel, ‘hayalet otel’e dönüştü.

Naturland otele ne oldu?

Kemer’de 1988 yılında inşaat ruhsatı verilen, 1991’de turizme açılan, dönemin en ünlü ‘eko tatil’ oteli olan, 130 bin metrekarelik alan üzerine kurulu Naturland Eko Park ve Resort Otel, 2013 yılının 9’uncu ayında kapandı.

Hotel SUIX lara neden kapandı?

1990’lı yılların başında yapılan ve 80 metre yüksekliği ile Antalya’nın en uzun yapılarından biri olan 20 katlı Ofo Otel, 1998 yılında bankalara ödenmemiş borçlar nedeniyle yaşadığı hacizlerle zirve imajını kaybetti.

Gravel Hotels sahibi kimdir?

Kurtuluş Gülşen, 3 Temmuz’da Gravels Hotels’i tamamen yeni yönetimi ve yeni yüzü ile hizmete açacaklarını, hali hazırda Güvenli Turizm Sertifikasyonu çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi. Gülşen, Gravel Hotels olarak alınması gereken tüm önlemler alarak misafirleri ağırlamaya hazırlandıklarını iletti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *