Mk14 Ne Tür Bi Silah?

Popüler olarak MK14 olarak bilinen Mark 14, PUBG Mobile ‘daki en güçlü, uygulanabilir ve çok yönlü silahlardan biridir. 7.62 mm mermi tüketen ve bir şarjörde on mermi bulunan DMR sınıfı bir silahdır.
Yer: MK14, PUBG Mobile’da bir saldırı tüfeği olarak da kullanılan bir islahtır. Silah, oyunun tüm haritalarında (Erangel 2.0, Sanhok, Miramar, Vikendi ve Livik) airdrop’larda bulunabilir. Silah 7.62 mm mühimmat kullanıyor ve onu kullanmayı seven harika bir oyuncu tabanına sahip.

M249 mu M416 mı?

M249: Mermi kapasitesi fazla fakat yeniden yükleme süresi yüksek. M416: Her durumda etkili, kullanımı kolay fakat yeniden yükleme süresi yüksek. AKM: Hasarı yüksek fakat geri tepme oranı da yüksek olduğu için dikkatli kullanılması gerekir.

PUBG MK14 nasıl silah?

PUBG Mobil’de, 20 adet mermi kapasitesine sahip tek ve en büyük nişancı tüfeğidir. 3 adet eklenti kabul eder: Sight, Muzzle, Mag. 5.56 mm cephane tipine sahiptir. MK14: Sadece supply drops’ta bulunabilir. Güçlü hasar verme kabiliyetine sahiptir.

Aug mu M416 mi?

AUG oldukça iyi bir geri tepmeye sahip ve yeni başlayanlar için uygun bir silah. Bu arada M416, basit bir geri tepme düzenine sahiptir ve oyunculara mükemmel bir denge sunar.

Taarruz tüfeği hangisi?

M416. En iyi taarruz tüfeği diyebileceğimiz M416 yüksek bir hasar gücüne sahip ve mermileri de oldukça hızlı ateşliyor. Aynı zamanda geri tepme konusunda oyunda en iyi kontrole sahip silahlardan birisi.

You might be interested:  E Devlet'Ten Seyahat Izni Ne Kadar Sürede Çıkar?

M416 hangi ülkeye ait?

Heckler & Koch HK416
Çeşidi Piyade Tüfeği Manga Otomatik Silahı Karabina
Uyruğu Almanya
Hizmet geçmişi
Kullanıldığı savaşlar 2013 Lahad Datu Gerginliği Afganistan Savaşı Irak Savaşı Kuzey Mali çatışması

En uzun menzilli tabanca hangisi?

Tac-50, Amerikan McMillan Brothers Rifle Company firmasının 1980 yılında tasarlamaya başladığı keskin nişancı tüfeği. Bir tüfek için oldukça uzun menzilli olması ve bilinen en uzun mesafeden atılan mermi ile öldürme rekorunu kıran keskin nişancının silahı olması onu ünlü yapan özelliklerdendir.

PUBG Mobile silah geliştirme nasıl yapılır?

Silahlar nasıl yükseltilir? (Silah seviyesini nereden kontrol edebilir ve yükseltebilirim?)

  1. Envantere git.
  2. Envanter penceresinin sol üst tarafında, dikey olarak hizalanmış 4 simge göreceksin. “ Laboratuvar” seçeneğini seç
  3. Laboratuvarı açtıktan sonra silahları seçip yükseltebilirsin.

PUBG hangi silah kaç vuruyor?

PUBG Mobile DMR (Nişancı Tüfekleri) Hasarları ve İstatistikleri

SİLAH HASAR DPS
Mini-14 46 460
SLR 58 580
VSS 41 479
SKS 53 530

5.56 mermi hangi silahlarda kullanılır?

Bu mermiler etkili mesafeden vurduğu kişiyi öldürecek güce sahip. TSK envanterinde bulunan HK-33 modeli tüfek ise bütün dünya tarafından tanınan M-16 silahları gibi 5.56 mm kalibrede mermi kullanıyor.

PUBG de taarruz tüfeği hangisi?

M416 PUBG’de oyuncular tarafından çok tercih edilen popüler bir taarruz tüfeğidir. Doğru eklentilerle bu tüfeği kullanırsanız, harika işler çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu silah Grooza’dan daha fazla hasara sahip olduğu için Grooza yerine de kullanılıyor.

M762 taarruz tüfeği mi?

PUBG son güncellemesi ile oyuna yeni bir tam otomatik taarruz tüfeği ekledi. SCAR-L ile AKM’in karışımı gibi olan silahımız 7.62mm mermi kullanıyor.

Taarruz tüfeği nasıl?

taarruz tüfekleri, tüfek çapında mermi çekirdekleri kullanır ancak merminin barut miktarı azaltılmış, dolayısıyla kovan boyu kısalmıştır. keza, tam otomatik ateş için tüfek mermisi fazlasıyla güçlü gelmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *