Lazzoni Otel Sahibi Kim?

Lazzoni Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kababulut’un ilk otel yatırımı olan otel, stili ve hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor.

Lazzoninin sahibi kim?

ABD’den Senegal’e mağazalar açan Lazzoni, Rizelli ve Cidelli bu girişimleriyle satış rekorları kırıyor Lazzoni’nin sahibi Yaşar Kababulut ‘Arhavili Laz bir aileyiz’ derken, Rizelli’nin patronu Selim Yılmaz ise ‘markamda Rizeli olduğum belli olsun istedim’ diyor.

Gürhan Sayar kimdir?

Lazzoni Hotel’in genel müdürlüğünü üstlenen Gürhan Sayar, otel işletmeciliği konusunda başarılı işlere imza atmış bir isim. 1996-99 yılları arasında Swiss Hotel Management School’da eğitim alan Sayar, 2006 yılına kadar Swissotel Executive Floor’da supervisor olarak çalıştı.

Lazzoni sahibi kim nereli?

ARHAVİ’DEN DÜNYAYA AÇILAN TÜRK MARKASI

Ailenin 4’üncü kuşak temsilcisi olan Efe Kababulut, 2000 yılında Lazzoni adının tescil edilmesiyle markalaşma yolunda önemli adımlar atılmasını sağladı. New York’ta dört mağazası bulunan Lazzoni, ABD’de asıl başarısını Soho’da açılan popup mağazaları ile kazandı.

Yaşar Kababulut kimdir?

Lazzoni’nin patronu Yaşar Kababulut, küresel Türk mobilya markası yaratmak için kollarını sıvadı. inadım tuttu. Dünya Türk markası görsün” diyor. Patronla Muhabbet- DEMET CENGİZ- Yaşar Kababulut, “Mobilya aile işidir.

Efe Kababulut kimdir?

Efe Kababulut, Lazzoni markasını yaratan ailenin 4’üncü kuşak temsilcisi. Dedesinden, babasından öğrendiklerini eğitimle taçlandırdı, girişimci ruhu sayesinde de Lazzoni’yi Amerika’da dünyanın önde gelen mobilya markaları arasına soktu. LAZZONİ 1950’li yıllarda Arhavi’de serender ustası Hasan Usta tarafından kuruldu.

Efe Karabulut kimdir?

Lazzoni’nin Amerika’daki operasyonların başında ailenin 4’üncü kuşak temsilcisi, Rochester Institute of Technology’de endüstriyel tasarım eğitimi alan Efe Karabulut bulunuyor.

You might be interested:  Otel Kayıtları Emniyetten Ne Zaman Silinir?

Zebrano mobilya sahibi nereli?

Afrika menşeili egzotik bir ağaç

Markanın kuruluşu: Firma 1953’de Ankara’da klasik mobilya üretimine başlayıp 2003’de Zebrano adını alarak, mobilya üretimine devam etti. Neden bu ismi aldı: Adı dekorasyon amaçlı kullanılan Afrika menşeili egzotik bir ağaçtan geliyor.

Lazzoni anlami nedir?

Adı İtalya’yı işaret etse de Lazzoni, Akdeniz yerine Karadeniz sahillerinden bir Laz ailesine ait. Lazzoni tek örnek değil. Rizelli de bunlardan biri.

Lazzoni ne Firması?

Lazzoni Mobilya Sanayi Turizm ve İnşaat Anonim Şirketi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *