Ets Tur Tatil Nasıl Iptal Edilir?

ETS Tur yer ayırtma iptali, çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanarak veya ETS Tur acentelerine giderek yapılır. ETS Tur Rezervasyon iptallerinin gerçekleşmesi için herhangi bir ceza ödeme koşulu sunmaz.
Erken Rezervasyon İptal ve İade Paketi

  1. 444 0 387 Tatilde bir numara!
  2. 150’nin üzerinde acente.

Tatil rezervasyonu nasıl iptal edilir?

Rezervasyonunuzu kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınız geçerli sebepleri (hastalık, kaza, ölüm vb.) resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişikliği kesintisiz yapılacaktır. İptal – değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur.

Tatil iptal edilir mi?

İPTAL İÇİN NELER YAPILMALI? * Tatilinize 30 gün kala kesintisiz iade hakkınız bulunuyor. * Uçuş yasağı olan ülkelerde tatilinize bir gün kalsa dahi iade yapılıyor. * Acenteler yurtiçi turlarda 30 günden az olan tatil sürecinde erteleme önerisinde bulunuyor.

Otelden erken ayrılma para iadesi olur mu?

Otelden erken ayrılma para iadesi olur mu? Otele gelmeme ya da girişten sonra yapılan gün süresi kısaltmalarında ve iptallerde geri ödeme yapılmaz, Tahsil edilen ücret iadesi yapılmaz.

Tatil iptal sigortası nedir?

İptal Güvence Paketi, tatilinizi güvence altına alır ve son anda çıkan aksiliklerden dolayı tatili planınızı değiştirmenize veya iptal etmenize olanak tanır. İptal Güvence Paketi ile %100 kesintisiz iptal hakkına sahip olur ve tatilinizin iadesini alabilirsiniz.

You might be interested:  Ets Tur Genel Müdürü Kim?

Otel rezervasyonu iptal edebilir mı?

Rezervasyonunuzu kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınız geçerli sebepleri (hastalık, kaza, ölüm vb.) resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişikliği kesintisiz yapılacaktır. İptal – değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur.

Otel rezervasyonu iptal edilirse ne olur?

TAZMİNAT MİKTARI Madde 36 – Rezervasyonu iptal edilen her bir müşteri ile ilgili tazminat, otel sözleşmesinde ayrı bir miktar tesbit edilmemiş ise, sözleşmede yeralan koşullar ve özel fiyat üzerinden ısmarlanmış olan hizmetlerin toplamının üçte ikisidir.

Iptal edilen tatil parası ne zaman yatar?

Yasal düzenlemeler çok açıkken acenteler sözleşme iptallerini yapmama çabası yanı sıra para iadelerini de yapmamaktadırlar. Oysaki para iadesinin tüketiciye 14 gün içinde yapılması gerekmektedir.

Otel ücreti ne zaman ödenir?

Otelde para ne zaman ödenir? Bazı oteller rezervasyon yapıldıktan sonra ödemenin yapılmasını istemektedir, yani otele varmadan önce. Bu işlem kredi kartı ile ya da banka havalesi ile yapılabilir.

Otelden kaçta çıkılır?

Dünya standartlarına göre, otellerin giriş (check-in) saati 14.00, çıkış (check-out) saati 12.00’dır.

Iptal güvence bedeli nedir?

İptal Güvence Bedeli ödeyen misafirler gidiş gününe 72 saat kala ön koşulsuz ve kesintisiz olarak otel rezervasyonlarını iptal etme hakkına sahip olurlar. İptal Güvence Bedeli ödenen rezervasyonlarda minimum 3 gece konaklama şartı vardır.

Ücretsiz iptal ne demek?

Ücretsiz iptal ibaresi bulunan odalar için iade işlemi belirli bir tarihe kadar kesintisiz yapılır. İade yapılmaz ibaresi bulunan odaların iptali halinde ise, ödediğiniz rezervasyon ücreti iade edilmez.

Iptal güvencesi nedir?

Bilet İptal Güvencesi ile hiçbir neden göstermeden uçuştan 3 saat öncesine kadar bilet iptal edilebilir ve bilet tutarının %90’ı geri alınabilir. Bilet tutarının iade edilecek olan %90’ı, güvence ödemesi ve müşterinin uçak bileti sağlayıcısından geri alacağı bilet iade tutarlarının toplamıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *