Ets Tur Reklamındaki Kadın Kim 2021?

Sevilen oyuncu Müge Boz’un marka yüzü olduğu reklam serisinde, Müge Boz’un basketbolcu olan eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina da yer aldı. Misafirlerine yıllardır hayallerindeki tatili sunan ETS’nin yüzü olan ünlü oyuncu, sıcak tatil anlarını yansıtan görüntülere enerjisi ve güler yüzü ile eşlik ediyor.

ETS Tur reklamındaki kadın kim?

Sevilen oyuncu Müge Boz, ailesi ile birlikte ETS’nin 2022 yılı için hazırladığı yeni reklam kampanyasının yüzü oldu. Neşeli tatil anlarını ve bir arada olmanın mutluluğunu yansıtan aile konsepti ile dikkat çeken reklam filminde Boz’a, basketbolcu eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina da eşlik etti.

ETS Tur yeni reklam yüzü kim kadın?

Ets tur reklamında kim oynuyor? Müge Boz, ailesi ile birlikte ETS’nin 2022 yılı için hazırladığı yeni reklam kampanyasının yüzü oldu.

Setur reklamında kim oynuyor?

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur’un 2022 yılı iletişim çalışmalarındaki marka yüzü, ünlü oyuncu Salih Bademci oldu. Rol aldığı projelerle geniş kitleler arasında en beğenilen sanatçılardan biri olan Salih Bademci Setur’un yeni yayına giren reklam filminde rol aldı.

ETS Tur yeni reklam yüzü kim 2020?

2020 yılında büyük ilgi gören ETS reklam filmleri için marka yüzü olan Okan Çabalar, renkli tiplemeleri ile bu yıl da ekran karşısına geçti ve kampanya için eğlenceli sahnelerin olduğu filmler çekildi. Kampanya filmlerinin yayınlanan ilk versiyonunda bir müzik sürprizi de var!

You might be interested:  Otellerden yürütülen en enteresan eşyalar

Leyla Feray hangi reklamda oynuyor?

Leyla Feray’ın Gerçek Hayat Hikayesinden Esinlenilen Bepanthol SensiDaily’nin Yeni Reklam Filmi Yayında | Bayer global.

Setur hangi holdinge ait?

Setur, 1965 yılında, gümrükten muaf mağazaların ülkemizde faaliyet göstermesine olanak tanıyan kararın çıkarılması üzerine Koç Holding tarafından kurulmuştur. Duty free hizmetleri veren bir firma olarak faaliyetlerine başlayan Setur, günümüzde de bu alandaki çalışmalarını da sürdürmektedir.

Salih Bademci kaç çocuğu var?

2014 yılı Aralık ayında nişanlanan çift dört yıl beraberdi. Salih Bademci İstanbullu Gelin dizisinde eşi İmer Özgün ile birlikte rol aldı. 2015 yılında evlenen oyuncu çiftin çocukları yok.

Salih Bademci hangi reklamda oynuyor?

Salih Bademci, Setur’un yeni yayına giren reklam filminde rol aldı. Müziğini de seslendiren oyuncu, yıl boyunca yayına girecek geleneksel ve dijital video’larda yer alacak. Ayrıca Bademci’nin eşi İmer Özgün ve kızı İklim de kampanyanın bazı filmlerinde oyuncuyla kamera karşısına geçti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *