Efe Tur Kimin?

1990 Yılında merhum Mehmet Sadık Efe tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuş olan Efe Tur 2012 yılının Ekim ayı itibari ile Sayın Kadir Alper Birant ve Sayın Halit Bıçak ortaklığında yoluna devam etmektedir.

Efe Tur nereye ait?

1990 yılında Kocaeli’nde kurulan Efe Tur’un İstanbul, Ankara, Antalya, Zonguldak, Yalova, Muğla, Aydın, İzmit (Kocaeli), Bartın, Sakarya (Adapazarı), Karabük, Balıkesir, Düzce, İzmir, Bursa, Bolu, Çanakkale, Manisa ve Burdur şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır.

Halit Bıçak kimdir?

Kocaeli’nin önde gelen otobüs firmalarından Efe Tur’un sahibi Halit Bıçak (60) geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ani ölümüyle sevenlerini yasa boğan Bıçak aynı zamanda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu Harun Karaosmanoğlu’nun da kayınpederiydi.

Özemniyet sahibi kim?

Özemniyet ve Efe Tur otobüs firmasının sahibi Halit Bıçak kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İlimizin tanınmış firmalarından Özemniyet ve Efe Tur’un sahibi Halit Bıçak dün gece kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Efe Tur nedir?

Efe Tur, 1990’da aile şirketi olarak kurulmuş ve halen aynı değerleri takip etmekte: müşteri memnuniyetini, hizmet kalitesini ve teknoloji ile gelişmekle ilgilenmektedir. Temel değeri, yolcularının konforunu geliştirmek olan Efe Tur, İstanbul’un 100 kilometre doğusunda, İzmit’in bir ili olan Kocaeli’nde konumlanmıştır.

Efe Tur nerede kuruldu?

İşte Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından biri olan Efe Tur hakkında tüm merak edilenler. Efe Tur Kocaeli firması sahibi kimdir: Efe Tur, Kocaeli’de çok geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen, merhum Mehmet Sadık Efe tarafından kurulmuştu.

You might be interested:  Tazarruname Hangi Tür?

Yolcum Nerede uygulaması?

‘Yolcum Nerede’ uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Özemniyet nereye bağlı?

Özemniyet Hakkında

Merkezi Karadeniz Bölgesi’nin Bartın şehrinde yer alan Özemniyet Turizm, 1954 yılından beri faaliyet gösteren bir otobüs şirketi.

Efe Tur da priz var mı?

Efe Tur otobüslerinde yer alan muavinler son derece kabalar. Otobüs bilet alırken Wi-Fi, TV ve şarj özelliklerine sahip gözüküyor. Bir tek şarj için priz çalışıyor. 22.30 arabasına saat 23.00’da bindik.

Efe Tur puanları nasıl kullanılır?

Her 1 puan 1 TL’ye karşılık gelmekte ve bir bilet almaya yetecek kadar puan elde edildiğinde bu puanlar kullanılmaktadır. Bu kartı almak için en yakın şubeye gitmek be bir form doldurmak yeterli olmaktadır. Bu kartı aldıktan sonra Efe Tur’un internet sitesi üzerinden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Asya Tur nerelere gidiyor?

Asya Tur otobüs firması günümüzde, “İzmit, Ankara, İzmir, Harem, Bursa, Akçakoca, Alanya, Alaplı, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bucak, Çine, Değirmendere, Didim, Düzce, Ereğli, Gölcük, Karamürsel, Kozlu, Kuşadası, Manavgat, Manisa, Marmaris, Milas, Muğla, Sakarya, Selçuk, Serik, Söke, Yatağan, Kemer, Zonguldak”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *