Efe Tur Hangi Ilin Firması?

Türkiye’nin sayılı otobüs firmaları ve lojistik şirketleri arasında sayılan Efe Tur’un genel merkezi, Kocaeli’de yer almaktadır.

Efe Tur firması hangi ile ait?

1990 yılında Kocaeli’nde kurulan Efe Tur’un İstanbul, Ankara, Antalya, Zonguldak, Yalova, Muğla, Aydın, İzmit (Kocaeli), Bartın, Sakarya (Adapazarı), Karabük, Balıkesir, Düzce, İzmir, Bursa, Bolu, Çanakkale, Manisa ve Burdur şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır.

Efe Tur nerede kuruldu?

İşte Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından biri olan Efe Tur hakkında tüm merak edilenler. Efe Tur Kocaeli firması sahibi kimdir: Efe Tur, Kocaeli’de çok geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen, merhum Mehmet Sadık Efe tarafından kurulmuştu.

Efe Tur satıldı mı?

Çok uzun zamandır satışı gündemde olan Efe Tur`un yüzde 50 hissesinin satışı az önce gerçekleşti. Efe Tur`un yüzde 50 ortağı olan İzmirli Mithat Dabak, hisselerini İzmit Seyahat`in sahiplerinden Levent Birant`a sattı.

Halit Bıçak kimdir?

Kocaeli’nin önde gelen otobüs firmalarından Efe Tur’un sahibi Halit Bıçak (60) geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ani ölümüyle sevenlerini yasa boğan Bıçak aynı zamanda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu Harun Karaosmanoğlu’nun da kayınpederiydi.

Pamukkale otobüs firmasının sahibi kim?

Geçmişi Cumhuriyet’in ilk yıllarına kadar uzanan Hüseyin Mazlum Bababalım’ın Atatürk’ten onay aldığı projesi, 1962 yılında torunları tarafından hayata geçirildi. Adını Denizli’nin doğa harikası (Hierapolis) Pamukkale’den alan ‘Pamukkale Turizm’ Bababalım ailesi tarafından kuruldu.

You might be interested:  Kozaklı Termal Otel Nerede?

Metro hangi ülkeye ait?

Metro, 1964 yılında Almanya’da kurulan ve bugün 30’dan fazla ülkede hizmet veren uluslararası perakende şirketidir.

Kadir Alper Birant kimdir?

Bugün 6 bin 500 araç ile günlük 280 bin kişilik taşıma kapasitesine ulaşan Gürsel Turizm Taşımacılık ve Servis Ticaret A.Ş. isimli aile firmasını yöneten Birant, sektördeki ilklerin de uygulayıcısı olur. İzmit Seyahat’i kuran, Efe Tur, Özemniyet Tur’u bünyesine katan Birant, yurt dışına da açılır.

Efe Tur kaç yaşında?

Hakkında. Efe Tur, 1990 yılında Mehmet Sadık Efe tarafından Kocaeli’nde kurulmuştur. 2012 Ekim ayında el değiştirip yoluna Kadir Alper Birant ve Halil Bıçak ortaklığında devam eden firma, “Önce İnsan” anlayışını benimseyerek, kurulduğu tarihten günümüze kadar hizmet ağını genişletip sektördeki yerini almıştır.

Pamukkale kaç tane otobüs var?

Pamukkale Turizm otobüs firması hakkında

Şu an yılda 13 000 000’un üzerinde yolcu taşımaktadır ve 500 araçlık modern bir araç filosuna sahiptir.

Özemniyet Otobüs Firması nereye ait?

Özemniyet Turizm’in adından da anlaşılacağı üzere firma için en önemli şey yolcuların güvenliğini sağlamaktır. Firmanın merkezi Bartın’dır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *