Caprice Otel Didim Kimin?

İstanbul merkezli bir yapı denetim şirketinin yaklaşık 4 milyon liraya alacağına karşılık; İşadamı Fadıl Akgündüz’e ait Didim’in Fevzipaşa Mahallesi’nde bulunan Caprice Thermal Palace Oteli’nde, haciz işlemi gerçekleştirildi.

Caprice Palace kapandı mı?

Caprice Gold’un tasfiyesi için harekete geçildi!

Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından iflâsına karar verilen Caprice Gold Gayrimenkul Yatırım Turizm şirketinin tasfiyesine başlanması için harekete geçildi. Fadıl Akgündüz’e ait ‘Jet Fadıl’ markasının da olduğu 17 markaya iflas şerhi konuldu.

Caprice Otel Didim neden kapandı?

Aydın’ın Didim ilçesinde uzun yıllardır Akbük oteller bölgesinde faaliyet gösteren Capris Otel’in turizm işletme belgesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca iptal edilmesi ve otelin Didim Belediyesi’nden ruhsat alamaması sebebiyle otel, dün(20 Şubat Perşembe) belediye ekiplerince 8 ayrı noktadan mühürlendi.

Caprice Thermal açılacak mı?

Otel 23 Mayıs’ta açılacak Didim Caprice Otel şu an tadilatta. Otel sezonu 23 Mayıs’ta açacak. 23 Mayıs ve sonrası için rezervasyon alınmaya devam ediliyor.

Caprice Otel faaliyette mi?

Didim’de uzun yıllardır Akbük oteller bölgesinde faaliyet gösteren Caprice Otel’in turizm işletme belgesi Kültür ve Turizm Bakanlığınca iptal edildi. Aydın Ses Gazetesi’nden Hüseyin Çalışkan’ın haberine göre geçen yıl otelle ilgili olarak şirket devrinin yapılmasının ardından resmi süreç başlatıldı.

Caprice Gold neden durdu?

İş adamı Fadıl Akgündüz ile kız kardeşi, eniştesi ve yeğeninin Bayrampaşa’daki Caprice Gold ile Maldivler’deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.

You might be interested:  Dünyanın Güneş Etrafında Bir Tam Tur Dolanması Için Geçen Süreye Ne Denir?

Didim Caprice Otel satıldı mı?

Capricegold Gayrimenkul Yatırım sahibi Fadıl Akgündüz’ün ablası ve eniştesinin yönetimindeki Capricegold Gayrimenkul Yatırım, Caprice Termal’deki hisselerinin tamamını devretti. Bu devre Akgündüz’ün ablası Avniye Obut imza attı

Caprice Gold ne zaman açılıyor?

Maldivler Caprice Gold 25 Ekim’de açılıyor. Projede 2 yıl öde 5 yıl kal, 3 yıl öde 15 yıl kal, 4 yıl öde 40 yıl kal kampanyaları devam ediyor

Caprice Otel ne zaman kuruldu?

1995’te Dünya’nın ilk İslami Otel konsepti ile Caprice Hotel’i dünya turizm pazarına sundu ve bununla ilgili olarak 2012 yılında Malezya’da düzenlenen 1. Uluslararası Dünya İslami Turizm Konferansı’nda dünyadaki ilk 5 Hilal ödülünü aldı.

Caprice ne oldu?

İflas Müdürlüğü’ne bugüne kadar yaklaşık 250 kişinin alacaklı olarak adını yazdırdığı öğrenildi. Fadıl Akgündüz’ün yarım kalan son büyük projesi olan İstanbul Bayrampaşa’daki Caprice Gold devre mülk projesi ile geçen 31 Aralık’ta Capricegold Gayrimenkul Yatırım şirketinin iflasına karar verilmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *