Antalya Regnum Otel Nerede?

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Kadriye Mahallesi sınırları içerisinde hizmet veren Regnum Carya, il merkezine 35 kilometre uzaklıkta bulunmakla birlikte bölgenin en popüler oteller arasındadır.

Regnum otel sahibi kim?

Regnum Carya, 2015’de G-20 Dünya Zirvesine ev sahipliği yapmış olmaktan gurur duyar. 80’li yılların başından beri faaliyet gösteren Öztürk Group, yatırım dünyasının duayenlerinden biri olan Fikret Öztürk tarafından kurulmuştur.

Regnum carya nerelerde var?

Üçkum Tepesi mevkiindeki tesis; Kadriyeye 1 km, Belek merkeze 5 km, Antalya Havalimanı’na 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km mesafede konumlanıyor.

Regnum kaç yataklı?

Regnum Carya, çam ağaçlarıyla çevrili otel toplam 1.050.000 m² alan üzerine konumlandırılmış olup 750.000 m²’ si golf kulübü, 300.000 m²’si otel alanından ve 13 farklı oda tipinde toplam 553 oda bulunmaktadır.

Regnum carya Nasıl Bir otel?

Regnum Carya konuklara düz ekran televizyon, klima ve buzdolabı gibi birçok oda olanağı sunuyor. İnternete bağlanmak da ücretsiz wifi sayesinde mümkün. Konaklamanızı daha keyifli kılmak üzere otel, oda servisi, çatı terası ve concierge hizmeti veriyor. İşletmede ayrıca havuz ve kahvaltı mevcut.

Antalya otelleri sahibi kim?

Opet’in yüzde 50’sini Koç Grubu’na sattıktan sonra aile yatırımı olarak turizmi seçen Fikret ve Nurten Öztürk, Regnum markası ile otel zinciri yaratacak. Antalya Regnum’da bu yıl açılan golf oteli 250 milyon dolara mal oldu

You might be interested:  Buzdan Otel Nerede?

Regnum kaç kişilik?

Projede 1000 kişilik balo salonunun yanı sıra farklı toplantılar için 16 adet toplantı salonu bulunuyor. Farklı konseptler de yer alacak 7-10 alakart restoran ise Dünyanın farklı lezzetlerini ve Türk mutfağını misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Regnum carya herşey dahil mi?

Regnum Carya Konaklama Özellikleri

1050000 m2 alanda kurulmuş olan Regnum Carya otel luxury herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Regnum carya Genel Müdürü Kimdir?

Hakan Duran – Genel Mudur – Regnum Carya Golf & Spa Rsort | LinkedIn.

Regnum carya ne zaman açıldı?

2014 yılında Belek’te kapılarını açan Regnum Carya Golf & Spa Resort kısa sürede golf severlerin favorisi oldu.

Regnum carya kaç yıldız?

°OTEL REGNUM CARYA BELEK 5* (Türkiye) – 15573 TL ve üzeri | BOOKEDER.

Jade Room nedir?

Yemyeşil doğası, bembeyaz kumsalı ve baştan çıkaran kokularıyla Regnum Carya’nın tüm luxury odaları lüks anlayışını bir üst seviyeye taşımak için özel olarak tasarlandı.

Deluxe Herşey Dahil ne demek?

Kısacası; hemen hemen 24 saat yemek servisi ve ithal alkollü içkinin de ücrete dahil olduğu ultra her şey dahil konaklama tipidir diyebiliriz. Ultra herşey dahil oteller aynı zamanda ‘Deluxe otel’ olarak da adlandırılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *