Yyk Hangi Tür Müzik?

Yüzyüzeyken Konuşuruz, Mayıs 2011’de Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından kurulmuş Türk bağımsız alternatif rock grubudur. Başlarda Kaan Boşnak’ın kendi şarkılarını kaydedip yayınlamasıyla oluşan proje, dinleyicilerinden yoğun ilgi ve beğeni topladı.

Yüzyüzeyken Konuşuruz konserde hangi şarkılar?

Yüzyüzeyken Konuşuruz Setlists

 • Kadıköy Kızı
 • Ateş Edecek Misin?
 • Para Hala Bende.
 • Kendi Evimde Deplasmandayım.
 • Kediler.
 • Esen.
 • Benimle Kayboldun.
 • Dinle Beni Bi.
 • Yüzyüzeyken Konuşuruz kac sarkisi var?

  Yüzyüzeyken Konuşuruz’un bir süredir yeni bir şarkısı yok. Ama solist Kaan Boşnak solo albümü üzerine çalışmaya devam ediyor. 2018 yılında Demos adında 5 şarkılık bir EP yayınlayan Boşnak, bu yıl içinde “Bırakma Kendini” ve “Bebeğim” adında iki yeni single yayınladı.

  Yüzyüzeyken Konuşuruz birleşti mi?

  Geçtiğimiz hafta dağıldığını açıklayan Yüzyüzeyken Konuşuruz ekibinden yeni haber! Gün içerisinde sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamaya göre ekibin, yapımcı ve albüm firmasıyla yaptığı toplantı sonrasında, değişen bir müzisyenle beraber yeniden toplandığını açıkladı.

  Yüzyüzeyken Konuşuruz kaç yaşında?

  Yerli→ Yüzyüzeyken Konuşuruz 2011 yılı Mayıs ayında kuruldu.

  Yüzyüzeyken konuşuruz konserleri kaç saat sürüyor?

  adamlar öyle ya da böyle çıktı sahneye. şu an tamamen süresi atıyorum. 60 dakika şarkı söylendiyse bunun 30 dakikasını seyirci söyledi. adam her boku seyirciye uzatıyor. 1 saat geç çıkmışsın.

  You might be interested:  Yasak Da Seyahat Izni Nasıl Alınır?

  Kaan Boşnak YYK dan ayrıldı mı?

  Kısa süre sonra grup içi anlaşmazlık sebebiyle Kaan Boşnak gruptan ayrıldı. Gruptan ayrılığının ardından bir süre hiçbir şey yapmayan Boşnak bir süre sonra akustik gitarı ile şarkılar yapmaya ve bestelemeye başladı.

  Yüzyüzeyken Konuşuruz yeni şarkı ne zaman?

  Temmuz ayında yayınlanan ‘Sen Varsın Diye’ ile gerçek bir dönüş yapan ‘Yüzyüzeyken Konuşuruz’, 2022 baharında çıkması planlanan yeni albümden ikinci tekli olan ‘Son Seslenişim’i yayınladı. 17 Eylül’de çıkan şarkı, çıktığı günden itibaren büyük yankı uyandırdı.

  Yüzyüzeyken Konuşuruz grubu neden dağıldı?

  Grubu bitirme kararını alma sebebimiz artık bir havası, bir özelliği kalmamış olması. Başladığı günden itibaren zaten çok fazla abartılmış bir projeydi, son yılda da iyice bir rock’nroll band’e dönüştü. Kimler bunun farkında ama bu beni rahatsız ediyor. Bir kişinin yaptığı projenin ötesine geçen durumlar oldu.

  Yüzyüzeyken Konuşuruz ismi nereden geliyor?

  Aynı grup bize canlı performanslarda da eşlik etti. – Peki, neden “Yüzyüzeyken Konuşuruz”? Kaan: Akustik performanslarımın çekimini yapan arkadaşım Ozan ile internet üzerinde konuşurken ismin ne olacağına dair konuşmaya başladığımızda “daha sonra yüzyüzeyken konuşuruz” derken bu lafa güldük ve tamam böyle kalsın dedik.

  Kaan Boşnak hangi okuldan mezun?

  Hüseyin Oğulcan Akkaya – Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun solisti ve söz yazarı Kaan Boşnak hakkında bilgiler. 1992 senesinde doğan Kaan Boşnak 22 yaşında, Marmara Üniversitesi’nde Edebiyat bölümü öğrencisidir.

  Engin Sevik kaç yaşında?

  Engin Sevik (Elektro gitar): Ben de 22 yaşındayım. İstanbul Üniveristesi’nde Felsefe okuyorum. Burak Güngörmüş (Bas): Ben grubun hem yapımcılığını, ve hem menajerliğini yapıyorum. İktisat okudum, üzerine de İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Müzik yüksek lisansı yaptım.

  Yüz yüze konuşuruz solisti kim?

  ‘Yüzyüzeyken konuşuruz’ grubunun solisti Kaan Boşnak gözaltına aldındı

  You might be interested:  Slipknot Hangi Tür Metal?

  Yüzyüze konuşuruz solisti kim?

  Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun solisti Kaan Boşnak, solo kariyerine de emin adımlarla devam ediyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *