Yüzyüzeyken Konuşuruz Hangi Tür?

Yüzyüzeyken Konuşuruz, Mayıs 2011’de Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından kurulmuş olan alternatif rock grubudur. Başlarda Kaan Boşnak’ın kendi şarkılarını kaydedip yayınlamasıyla oluşan proje, dinleyicilerinden yoğun ilgi ve beğeni topladı.

YYK ayrıldı mı?

bugün itibariyle dağılmış süfer müzik grubudur.

Yüzyüzeyken Konuşuruz birleşti mi?

Geçtiğimiz hafta dağıldığını açıklayan Yüzyüzeyken Konuşuruz ekibinden yeni haber! Gün içerisinde sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamaya göre ekibin, yapımcı ve albüm firmasıyla yaptığı toplantı sonrasında, değişen bir müzisyenle beraber yeniden toplandığını açıkladı.

Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunda kimler var?

Yüzyüzeyken Konuşuruz gitar ve vokalde Kaan Boşnak, elektrik gitarda Engin Sevik, bas gitarda Can Tunaboylu ve davulda Can Kalyoncu’dan oluşan kadrosuyla, başlangıçta “indie-folk” olarak adlandırdıkları müzik tarzlarını, yaptıkları deneylerle sürekli evrimleştirerek, elektronik unsurlara ve dans beatlerine de yer

Kaan Boşnak hangi grupta?

Sebahattin Kaan Boşnak (d. 4 Eylül 1992), Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun vokali ve gitaristi olması ile tanınan Türk müzisyen.

Kaan Boşnak Yüzyüzeyken Konuşuruz dan ayrıldı mı?

Kısa süre sonra grup içi anlaşmazlık sebebiyle Kaan Boşnak gruptan ayrıldı. Gruptan ayrılığının ardından bir süre hiçbir şey yapmayan Boşnak bir süre sonra akustik gitarı ile şarkılar yapmaya ve bestelemeye başladı.

Kaan Boşnak Yüzyüzeyken Konuşuruz ne zaman ayrıldı?

Yüzyüzeyken Konuşuruz, Mayıs 2011’de Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından kurulmuş Türk bağımsız alternatif rock grubudur.

You might be interested:  Aşk Yeniden Antalya Çekimleri Hangi Otel?
Yüzyüzeyken Konuşuruz
Etkin yıllar 2011-günümüz
Müzik şirketi Fono Müzik (2013-2016) Sony Müzik (2017-Günümüz)

Kaan Boşnak hangi okuldan mezun?

Hüseyin Oğulcan Akkaya – Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun solisti ve söz yazarı Kaan Boşnak hakkında bilgiler. 1992 senesinde doğan Kaan Boşnak 22 yaşında, Marmara Üniversitesi’nde Edebiyat bölümü öğrencisidir.

Yüzyüzeyken Konuşuruz kac sarkisi var?

Yüzyüzeyken Konuşuruz’un bir süredir yeni bir şarkısı yok. Ama solist Kaan Boşnak solo albümü üzerine çalışmaya devam ediyor. 2018 yılında Demos adında 5 şarkılık bir EP yayınlayan Boşnak, bu yıl içinde “Bırakma Kendini” ve “Bebeğim” adında iki yeni single yayınladı.

Yüz yüze konuşuruz solisti kim?

‘Yüzyüzeyken konuşuruz’ grubunun solisti Kaan Boşnak gözaltına aldındı – Son Dakika Magazin Haberleri.

Madrigal grubu hangi müzik türü?

Günümüzde vokal ve gitarda Anıl Erdem Cevizci, bas gitarda Kaan Alıcı, bateri ve geri vokalde Sanlı Akgün, klavye ve geri vokalde Burak Emir Kamacı, elektro gitarda ise Ceyhun Kaan Karakaş’ın bulunduğu Türk alternatif rock grubudur.

Engin Sevik kaç yaşında?

Engin Sevik (Elektro gitar): Ben de 22 yaşındayım. İstanbul Üniveristesi’nde Felsefe okuyorum. Burak Güngörmüş (Bas): Ben grubun hem yapımcılığını, ve hem menajerliğini yapıyorum. İktisat okudum, üzerine de İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Müzik yüksek lisansı yaptım.

Adamlar hangi tür?

Adamlar 2014 yılında kurulmuş, vokalist ve gitarist Tolga Akdoğan, gitarist Gürhan Öğütücü, bas gitarist Berat İşçioğlu ve baterist Berkan Tilavel ‘den oluşan deeper than rock grubu.

Can Tunaboylu kimdir?

yüzyüzeyken konuşuruz isimli müzik grubunun bas gitaristi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *