Yay Kadını Ne Tür Erkeklerden Hoşlanır?

Yay burcu kadınları kendileri çok enerjik ve aktif bir karaktere sahiplerdir bu nedenle partnelerininde aktif enerjik olmasını isterler. Maceracı ve entellektüel erkekler çok ilgisini çeker. Öğrenimleri yüksek bilgili kültürlü erkeklerden hoşlanırlar. Eğitime çok önem verirler.

Yay burcu kadını ne tür erkeklerden hoşlanır?

Yay burcu kadını kendisi gibi yüksek enerjili ve aktif erkeklerden hoşlanır. Entelektüel ve maceracı erkekler her zaman ilgisini çeker. Öğrenimleri yüksek, iyi eğitim almış ve bilgili erkekleri severler.

Yay burcu kadını nasıl tavlanır?

Yay burcu kadını nelerden etkilenir? Yay burcu kadınını etkilemenin 10 yolu.

 1. 1) Espri anlayışınız olsun.
 2. 2) Onunla hemen gelecek hayalleri kurmayın.
 3. 3) Maceracı olun.
 4. 4) Kontrolcü olmayın.
 5. 5) Yay kadınıyla derin sohbetler yapın.
 6. 6) Romantik olun.
 7. 7) Taktik yapmayın.
 8. 8) Rutin hayattan uzaklaşın.

Yay burcu kadını hangi erkek burçla anlaşır?

Yay kadınları flörtleşmeyi ve flörtöz erkekleri sever. Yay burcu kadınları kendileri gibi ateş grubu burçları ile iyi anlaşır. Ateş grubu burçları; koç, yay ve aslandır. Ateş grubu ile birlikte yay burcu kadınları hava grubu burçları ile de iyi anlaşırlar.

You might be interested:  Muhafazakar Tur Ne Demek?

Yay burcu kadını hangi burca aşık olur?

Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor. Ancak yay burcu kadınlarının anlaşmakta zorlanacağı burçlar arasında oğlak ve akrep yer alıyor.

Yay burcu kadını cinselliğe düşkün mü?

Cinsel yaşamları oldukça aktiftir. Yay burcu kadınını çok kolay bir şekilde havaya sokabilirsiniz. Kolay uyarılabilir olması basit bir kadın olduğu anlamına gelmez tabii ki de.Ancak duygusal olarak biraz daha ketum olduğu için cinselliği yaşama konusunda kendisini daha özgür tutar.

Yay burcu kadını ilgiden hoşlanır mi?

Yay burcu kadını ilgi görmekten çok hoşlanırlar. Bu nedenle kendisi ile ilgilenen erkeklerden çok hoşlanırlar. Fakat bunun dozu çok önemlidir. Ayrıca sporu seven ve fit olmak isteyen erkekler de yay burcu kadınları için çok önemlidir.

Yay burcu kadınına nasıl bir hediye alınır?

Yay Burcu Kadına Alınabilecek En İyi Hediye Seçenekleri

 • Yay Burcu Kadınına Özel Boyama Kitabı
 • Yay Burcu Bayana Özel Hediye Powerbank.
 • Yay Burcuna Özel Hediye Cüzdan Seti.
 • Yay Burcu Bayana Hediye Kupa Bardak.
 • Yay Kadınına Özel Hediye Makyaj Fırça Seti.
 • Yay Burcuna Özel Hediye Ahşap Foto.
 • Yay burcu kadını nelerden nefret eder?

  Yay burcu kadını söz vermekten hiç hoşlanmazlar çünkü yapamayacakları düşüncesi onları çok rahatsız eder. Özgürlüklerine düşkün olan yay burcu kadınları; özgürlüklerinin kısıtlanmasından ve yönetilmekten hiç hoşlanmazlar. Bu tarz kişilerin yanında kendilerini hiç rahat hissetmezler ve hemen uzaklaşmak isterler.

  Yay burcu kadını sinirli midir?

  Kronik sinir hastasıdırlar ve bunun doğal karşılanması gerektiğine inanırlar. ‘Sinirlendiği zaman aniden parlayan yay burçları, saniyeler içinde normale dönerler. ‘ diye bir burç özelliği olabilir mi? Resmen sinir hastasısınız işte.

  You might be interested:  Yazın Hangi Tür Pantolon Giyilir?

  Yay burcu en çok neyi sever?

  Gezmeyi tozmayı ve yeni insanlar tanımayı seven Yaylara seyahati çağrıştıracak hediyeler alın. Mesela gezginci Yaylara uçak bileti, kültür turu, kaplıca veya tatil hediye ederseniz dünyanın en mutlu insanı olurlar.

  Yay burcu hangi burçla uyumlu?

  Yay burcu erkeği ile uyumlu olduğu düşünülen burçlar koç, aslan, terazi ve kova burçlarıdır. Yay burcu erkeği ile uyumsuz olduğu düşünülen burçlar ise başak ve balık burçlarıdır.

  Yay hangi burçlarla anlaşamaz?

  Bu nedenle yay kadınları başaklarla anlaşamazlar. Aynı zamanda boğa burcunun geleneksel kuralları da yay burcu kadınına göre değildir. Boğa burçlarıyla da anlaşamazlar. Yay kadınlarının son olarak anlaşamadıkları burç ise oğlak burçlarıdır.

  Yay burcu kimle aşk yaşar?

  Yay ve Koç: Bu ikiliden parlak kıvılcımlar çıkacaktır! Bu çok iyi bir ilişkinin başlangıcı olabilir. İkiniz de ateş burcu olduğunuz için aynı temel özelliklere sahipsiniz ve birbirinizi nasıl mutlu edeceğinizi iyi biliyorsunuz. İkiniz de macera, tutku ve heyecan peşindesiniz!

  Yay burcu kadını hangi pozisyonu sever?

  Sevgi ve tutkuyu seks hayatının önemli bir parçası olarak gören Yaylar, aynı zamanda oldukça vahşi olabilirler. Bu yüzden küvette sevişmek tam onlara göre. İlk olarak erkek sıcak suyla dolu küvete girer ve bacaklarını uzatarak oturur, kadın erkeğin kucağına ayaklarını erkeğin beline dolayarak yerleşir.

  Yay burcu nasıl aşk yaşar?

  Oldukça maceracı bir yapıya sahip olan yay burcu aşk hayatında da bu tutkusunu sürdürür. Yay burcu aşk hayatında partneri ile sürekli gezmek ve yeni yerler keşfetmek ister. Küçük seyahatler bile onu heyecanlandırmaya yetecektir. Yay burcu aşk hayatında, uzun süreli bir ilişki içinde bile olsa, heyecan peşindedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *