Susesi Otel Sahibi Kim?

Serkan Aslan – Sahip – Susesi Luxury Resort | LinkedIn.

Çağlar Bayrakçı kimdir?

Çağlar Bayrakçı, Susesi Luxury Resort’ün Genel Müdürü oldu. Çağlar Bayrakçı, sosyal medya hesabında bir mesaj yayımlayarak “Susesi Luxury Resort / Belek, Genel Müdürlük, görevime başladım” dedi.

Selectum Family Resort sahibi kimdir?

Aile oteli Selectum Family Resort (eski adıyla Letoonia Golf Resort) ise 2020’de büyük bir yenilemenin ardından açıldı. Otel Haziran 2019’da ATG hotel tarafından devralındı.

Su Sesi Otel ne zaman acildi?

Susesi Luxury Resort Hotel, 2007 yılının temmuz ayında konuklarını ağırlamaya başlamış olup, Bata Turizm Denizcilik Demir Çelik ve İnş.San.Tic.A.Ş bünyesinde bulunan 5 yıldızlı konaklama tesisi olmakla birlikte,turizmin en yüksek segmentinde hizmet veren Belek bölgesinde konumlandırılmış olup, konuklarına daha iyi

Su Sesi Otel kaç odalı?

90.000 m² alana kurulu tesisin 554 odası bulunuyor.

ATG otelleri kimin?

Anex Tourism Group’u, konaklama sektöründeki markası olan ATG Hotels’i Hakan Çiftçioğlu’na emanet etti.

Letonya Otel sahibi kimdir?

Anex Tourism Group’un otelcilik sektöründeki çatı markası olan ATG Hotels, Antalya Belek’te yer alan Letoonia Golf Resort için 2019 Kasım ayından geçerli olacak şekilde kira sözleşmesi imzaladı. Rusya, Ukrayna, Kazakistan’ın en büyük tur operatörlerinden Anex Tourism Group, otelcilik sektöründe büyümesini sürdürüyor.

Selectum Luxury Resort Genel müdür?

Konaklama sektörünün deneyimli ismi Gökhan Ergen, Selectum Luxury Resort’ün Genel Müdürü oldu. Daha önce Concorde De Luxe Resort, Sherwood Club Kemer, Susesi Luxury, Gloria Serenty’de görev yapan Gökhan Ergen, deneyimlerini artık Antalya-Belek’te yer alan Selectum Luxury Resort için kullanacak.

You might be interested:  Ramada Otel Hangi Ulkenin?

Su Sesi otel kaç yıldızlı?

Susesi Luxury Resort, 554 klimalı odaya sahip olan ve Belek Camii’a kısa sürüş mesafesinde bulunan 5 yıldızlı delüks bir oteldir.

Deluxe Herşey Dahil ne demek?

Kısacası; hemen hemen 24 saat yemek servisi ve ithal alkollü içkinin de ücrete dahil olduğu ultra her şey dahil konaklama tipidir diyebiliriz. Ultra herşey dahil oteller aynı zamanda ‘Deluxe otel’ olarak da adlandırılmaktadır.

Susesi Luxury Resort kaç metrekare?

Belek İskele Mevkiinde bulunan Tesisimizde 64 adet farklı tipte oda olup, toplam 554 odadan oluşmaktadır. Yeşil ormanların ve denizin kucaklaştığı 90.000 m2 arazi üzerine inşa edilmiş bulunan tesisimiz, 5 Yıldızlı ve Ultra Delux olarak projelendirilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *