Otel Transilvanya 2 Ne Zaman?

Otel Transilvanya 2

Hotel Transylvania 2
Filmin afişi
Stüdyo Sony
Çıkış tarih(ler)i 23 Ekim 2015 Türkiye
Süre 89 dak.

Otel Transilvanya 2 hangi kanalda?

İlk Gösterim tarihi: Hotel Transylvania 2 – Otel Transilvanya 2 filmini 10 Şubat 2016 Çarşamba 11:00 tarihinde Digiturk Salon 1 Oscars HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Otel Transilvanya Dennis vampir mi?

Yarı vampir yarı insan olan sevgili torunu Dennis vampir özellikleri göstermiyordur. Mavis ile eşi Johnny, insan soyundan gelen akrabalarını ziyarete gittiklerinde Drak da canavar arkadaşlarıyla işbirliği yapar ve torunu Dennis’i eğitim kampına almaya karar verir.

Vampir şehri neresi?

Romanya’nın kuzeybatı bölümünü kaplayan tüm bölge ise Avrupalılar tarafından Transilvanya olarak biliniyor. Cadılara ait birçok ürkünç hikaye ile anılan bu bölgenin asıl adı Erdel. Çok fazla efsanevi vampir hikayesine konu olmuş Transilvanya bölgesinin kalbinde Braşov kenti bulunuyor.

Bir vampir bir insanı ısırırsa ne olur?

9. Vampir tarafından ısırılan biri onun külünü içmek zorunda bırakılırdı. Eğer ölmeden önce birini vampir ısırdıysa bu canavarın bir kısmı vücudundan koparılarak yakılırdı. Isırılan kişiye zorla vampirin külüyle karıştırılmış su içirilirdi.

Otel Transilvanya ne ile ilgili?

Otel Transilvanya, 2012 yapımı Sony Pictures Animation tarafından üretilen, fantastik ve komedi türünde bir 3D bilgisayar animasyonudur. Filmin yönetmeni Genndy Tartakovsky, yapımcısı ise Michelle Murdocca’dır. Genndy Tartakovsky Samuray Jack, Dexter’ın Laboratuvarı ve Sym-Bionic Titan çizgi filmleriyle tanılır.

Mavis Otel Transilvanya kaç yaşında?

Bölgede tek başına dağcılık yapan bir gencin, oteli keşfetmesi ve aslında yaşı -biz ölümlülerin hesabıyla- on sekiz olan Mavis’le göz göze gelip, birbirlerine aşık olmalarıyla da işler karışacaktır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *