Nevali Otel Kimin?

Şanlıurfa’nın en yaşlı iş adamı 89 yaşındaki İmam Aslan’ın sahibi olduğu Nevali Otel’de, 2 büyük çok amaçlı ve ekstra küçük toplantı salonlarının yanı sıra 3 tane astım hastası için ve 2 tane de engellilerin konforu düşünülerek tasarlanmış oda bulunuyor.

Nevali Otel kime satıldı?

Otelin, tapusunu elinde bulunduran Yapı Kredi Bankası tarafından toplam 111 milyon TL’ye satıldığı öğrenildi. Satışta Yapı Kredi alacağına karşılık ödenen parayı alırken, 6 milyon dolar da otelin sahibi içindeki malzemeye karşılık aldı.

Nevali Otel ne kadara satıldı?

Şanlıurfa’nın en işlek caddesi üzerinde bulunan Nevali Otel satıldı. Şanlıurfa Abide Kavşağı karşısında Atatürk Bulvarı üzerindeki Nevali otel borçları sebebiyle satıldı. Otelin, tapusunu elinde bulunduran Yapı Kredi Bankası tarafından toplam 111 milyon TL’ye satıldığı öğrenildi.

Nevali Hotel kaç yıldızlı?

Urfa gibi bir yerde daha yöresel ve zengin bir kahvaltı beklerdim. 5 yıldızlı otel ancak verilen kahvaltı kalitesi yemekhane düzeyinde.

Nevali Hotel ne zaman açıldı?

2000 yılında hizmete giren alışveriş merkezinin üzerinde bulunan otel inşaatının tamamlanması için, 2012 yılında çalışmalara başladı. Şanlıurfa ve bölge için büyük önem arz eden 5 yıldızlı Nevali Hotel, 210 oda ve yedi adet büyük salonu ile 2013 yılında hizmete açtı.

Nevali Hotel kaç odalı?

Bu otel 209 odalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *