Metin2 Ne Tür Bir Oyundur?

Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. 2004 yılının Mart ayında Ymir Entertainment şirketi tarafından Kore ‘de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.

Gameforge nasıl bir şirket?

Gameforge 4D GmbH unvanlı şirket Gameforge AG’nin bir iştirakidir ve Metin2 ve diğer adı geçen oyunların dağıtımını üstlenmektedir. Onlinegames.net (OGN): Gameforge şirketinin açtığı bir IRC sohbet sistemidir. Oyunları için açtığı bir sohbet sistemidir fakat Gameforge dışında bir yer içinde sohbet odası açabilirsiniz.

Metin2 gibi oyunlara ne denir?

Black Desert Online

Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Black Desert Online, Metin2’ye çok benzeyen ve açık dünya türünde olan başka bir oyundur. Oyun senelerdir güncelleniyor. Yeni içerikler eklenmeye devam ettiği için oyun da sürekli olarak büyümeye devam ediyor.

Metin2 amacı ne?

Metin2’nin konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir uzakdoğu hikâyesidir.İlk olarak sadece hayvan ve bitki hayatı vardı ve bir gök taşı gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizdi.Oyunda amaç ise savaşarak kendini geliştirmektir.

Metin2 de nasıl Gelişilir?

Metin2 Nasıl Oynanır? Metin2’yi oynamaya başlamak için ilk önce sitesine girip kayıt olmanız gerekmektedir. Siteye kayıt olduktan sonra oyuna giriş yaparak imparatorluk seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Bunlar, Jinno Shinsoo, Chunjo ve Jinno’dur.

YMIR hangi ülkenin?

Tam adı Ymir Entertainment’dir. Online oyun alanında hizmet vermektedir. Şirketin mevkii 6F, Donggung Bldg., 736-17, Yeoksam-Dong, Gangnam-gu, Seoul, Korea’dır.

You might be interested:  Seyahat Yasağı Ne Zamana Kadar?

Tanoth kapandı mı?

31 temmuz 2020 itibarıyla tanoth sunucularını kapatarak 12 yıllık macerayı sona erdirecek bir alman oyun firması.

Rise online ne zaman çıkacak?

Türkiyede geliştirilen Unreal Engine 4 oyun motoru ile hazırlanmış, 15.04.2022 tarihinde çıkış yapacak MMORPG; Rise Online World!

metin2 özel boya nereden düşer?

Özel boya zaten sandık içeriğinde var ama boss un bulunduğu harita ilgi görmedi ve yapan sayılı kimse var.Uyanış nemere ya da jotun sandığından çıkabilir diğer ülke wikilerine bakarsanız görebilirsiniz.

metin2 ye ne oldu?

METİN2 OYUNU NEDEN YASAKLANDI? Çocuklarda bağımlılık ve şiddete yol açtığı gerekçesiyle tepki alan, geçen yıl Antalya Valiliği’nce 15 yaşından küçüklere yasaklanan Metin2,2009 yılında ise Erzurum’da 13 yaşındaki Musa Kang, oyundaki karakterini arkadaşına satmadığı iddiasıyla öldürülmüştü.

metin2 ismi nereden geliyor?

1-metin:metin in anlamı taş demek (‘Savaş Metni’, ‘ Dayanıklılık Metni’ )bazıları oyunda diyor ama herkesin bildiği gibi taştır. Bu taşlar oyunun amacını oluşturuyor aslında! 3-metin2 adı : metin2 metinin devamı olduğu için karışmasın diye ve 3 boyutlu oynanabilen 3D mmorg oyunu olduğu için bunada metin2 demişler

Metin2 kaç gb ram ister?

Bellek: 1 GB RAM. Ekran Kartı: 512MB Ram’den daha yüksek Ekran Kartı DirectX: Sürüm 9.0c. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *