Mersin Divan Otel Kimin?

Koç Holding bünyesinde bulunan Divan Grubu ulusal ve uluslararası 17 otel, 3 rezidans, ikisi yurt dışında olmak üzere 23 pastane, 43 fırın, 13 restoran, 3 stadyum operasyonu ve Eataly operasyonu, 2 ziyafet birimi ile faaliyet göstermektedir.

Mersin Divan otel sahibi kim?

Divan’ın Türkiye Güney ve Doğu Otelleri Bölge Müdürü Özkan Özek, çalışmalarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Divan Bursa’da yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren ardından Divan Mersin’e transfer olan Özkan Özek, şehrin turizm potansiyelinin açığa çıkmasında önemli bir rol üstlendi.

Özkan Özek Kimdir?

Bartın’da doğan ve ilkokul, ortaokul ve lise tahsilini Bartın’da gerçekleştiren Özkan Özek kariyerine eklediği başarılarla yükselmeye devam ediyor. Özkan Özek 2013 yılından beri Divan Bursa Otel’in Genel Müdürlük görevini yürütürken aynı zamanda Bursa’da Bartın’ı da temsil ediyor.

Divan Asia sahibi kimdir?

KOÇ Holding Turizm Grubu şirketlerinden Divan, Şahsuvaroğlu Şirketler Grubu’yla beraber İstanbul’daki üçüncü Anadolu Yakası’ndaki ilk otelini 125 milyon dolar yatırımla açtı. Anadolu Yakası’nın en büyük oteli olarak nitelenen Divan İstanbul Asia, 231 odaya sahip.

Berati Tuncer Kimdir?

Mersin Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otel Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Tuncer, 23 yıl önce çalışmaya başladığı sektörde, yurtiçi ve yurtdışında uluslararası zincir otellerde farklı departmanlarda ve görevlerde başarılı işlere imza attı.

Murat Tomruk kimdir?

Tomruk, 2002 yılı itibarıyla üstlendiği Koç Bilgi Grubu’nun Pazarlama Direktörlüğü görevini 2005 yılına kadar sürdürdü. 2005-2015 tarihlerinde Koç Holding Stratejik Planlama Koordinatörlüğü görevini yürüten Tomruk, son dört yıldır Setur’da Turizm’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alıyordu.

You might be interested:  Demiryolu Taşımacılığı Hangi Tür Kamu Hizmeti?

Mersin Divan otel ne zaman açıldı?

Saya Park’ın hemen yanında bulunan Divan Mersin Otel, 2015 yılında açılmıştır.

Adana Divan Oteli kimin?

BİLİCİ Holding A.Ş yönetim kumlu başkanı olan Mehmet Ali Bilici beş yıldızlı 200 yataklı Adana Divan Oteli Haziran ayında Adanalıların hizmetine sunacaklarını açıkladı.

Divan Oteli ne zaman kuruldu?

‘Divan’ ismi kabul görür ve otel 14 Ocak 1956 tarihinde resmi olarak açılır.

Divan Otel kaç katlı?

Otelin kapasitesi

Bu otel 190 odalıdır. Bu otel 11 katlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *