Güral Otel Kimin?

Güral Otel Sahibi Kim?(Mükemmel cevap) Resmi belgelere göre şirketin sahipleri ve ortakları şöyle: Hediye Güral Gür, Erkan Güral, Semra Güral Sürmeli ve Gülden Güral olarak görülüyor. Şirketin yönetim kurulu başkanı Hediye Güral Gür’dür.

Güral Ailesi Kimdir?

Erkan Güral, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Yönetim Kurulu Başkanı ve Kütahya Porselen’in sahibi Nafi Güral’ın oğlu. Ali Güral ise, Güral Porselen Yönetim Kurulu üyesi, Güral Porselen’in sahibi İsmet Güral’ın oğlu.

Hediye Güral hangi otel sahibi?

NG Hotels&Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür Vatan Gazetesi’nden Elif Ergu’ya konuştu.

Gürallar nereli?

Güral Şirketler Grubu, merkezi Kütahya’da bulunan şirketler topluluğu.

NG Grup kimin?

NG Topluluğu’nun kurucusu babaları Nafi Güral başta olmak üzere aile ve yönetim ekibinin NG Sapanca Enjoy yatırımına karar verdikleri günleri düşündü: -NG Sapanca’da kapasite yetmez olmuştu. Babam NG Sapanca’nın yanındaki 26 dönümlük arsayı almıştı.

Nafi Güral ın kaç çocuğu var?

Halen Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Çeşitli sosyal dernek ve vakıflarda aktif olarak görev yapmaya devam eden Nafi GÜRAL evli ve 4 çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

Gülden Güral kimdir?

Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Direktörü Gülden Güral.

Hediye Güral kimdir?

1999 yılında Kütahya Porselen İnsan Kaynakları Yöneticiliği görevini üstenen Hediye Güral Gür, 2006 yılında atandığı NG Güral Hotel İcra Kurulu Başkanlığı görevine devam etmektedir. NG Eğitim Vakfı, Skal, One Derneği, Chaine Des Rotısseurs, TİKAD Yönetim Kurulu Üyesi olan Hediye Güral Gür, İngilizce biliyor.

You might be interested:  Guatemala Mutfağında Hangi Tür Fasulye?

NG Sapanca müdür?

Tezcan Ozdemir – General Manager – NG Sapanca Wellness & Convention – NG Enjoy | LinkedIn.

Erkan Güral kimdir?

2009 yılında kurulan İstanbul Genç Girişimciler Derneğinin Kurucu Başkanı olan Güral, akabinde Marmara Genç İşadamları Federasyonu Başkanlığına seçilmiştir. 23 Ocak 2010 yılında ise Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Genel Başkanlığına seçilen Güral halen bu görevlerini devam ettirmektedir.

Güral Porselen hangi holding?

Kütahya ve Güral Porselen’in sahibi olan ‘Güral Ailesi’nde 2004 yılında yaşanan dağılma, kendi kendilerine rakip firmaların doğmasını sağlıyor. 1966’da Ali Güral tarafından kurulan ve daha sonra oğulları Rafi, İsmet ve Rıza arasında itilafa neden olan Kütahya ve Güral Porselen’de 3’üncü kuşak devreye girdi.

Ali Güral kimdir?

ALİ GÜRAL, 1915-1985 yıllarında yaşamış, ülkesine yaşadığı süre içerisinde en iyi şekilde hizmet etmiş Kütahyalı bir iş adamıdır. Adı, hem Kütahya hem de ülkemizdeki sanayinin gelişmesinde ilk kuruluşlarla anılır.

Erkan Güral kimdir nerelidir?

1970 yılında Kütahya’da doğan Erkan Güral, 50 yılı aşkın süredir sanayicilik geçmişine sahip Güral ailesinin 3. kuşak temsilcisidir.

Hediye Güral Gür eşi kimdir?

Hediye Güral Gür, ‘Lassa VI Challenge’de mücadele eden eşi Özgür Gür’ü izlerken korku ve heyecan dolu dakikalar yaşadı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *