Ets Tur Reklam Yüzü Kim?

Sevilen oyuncu Müge Boz, ailesi ile birlikte ETS’nin 2022 yılı için hazırladığı yeni reklam kampanyasının yüzü oldu. Neşeli tatil anlarını ve bir arada olmanın mutluluğunu yansıtan aile konsepti ile dikkat çeken reklam filminde Boz’a, basketbolcu eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina da eşlik etti.

ETS Tur yeni reklam yüzü kim 2021?

Bu yıl ETS tur reklam filminde Müge Boz, basketbolcu eşi Caner Erdeniz ve çocukları Vina yer alıyor. Sevilen oyuncu Boz’a ailesinin de eşlik ettiği reklam filminde mutlu tatil anları yansıtılıyor. ETS reklam filminin yeni reklam yüzü Müge Boz oldu.

ETS Tur reklamındaki kadın kim 2021?

Sevilen oyuncu Müge Boz’un marka yüzü olduğu reklam serisinde, Müge Boz’un basketbolcu olan eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina da yer aldı. Misafirlerine yıllardır hayallerindeki tatili sunan ETS’nin yüzü olan ünlü oyuncu, sıcak tatil anlarını yansıtan görüntülere enerjisi ve güler yüzü ile eşlik ediyor.

Voyage reklamındaki kız kim?

Voyage otellerinin yeni reklam yüzü: Shanina Shaik!

Fairy reklamındaki kadın kim?

Çıplak ayaklarına çılgınca masaj yapma fantezim olan hanımlar arasındadır. Hatta yanında o reklamda rakibi olan ekibin başındaki hanım da olursa fantezi tadından yenmez. Selen Karakoç.

Evony reklamında oynayan kadın kim?

Son günlerde televizyon ekranlarında sıklıkla dönen reklamlardan biri de Evony reklamı oldu. Evony reklamında kim oynuyor? Reklamda oynayan Açelya Akkoyun ise performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

You might be interested:  Sakız adası gezilecek yerler

Finish reklamında kim oynuyor?

Finish, bir süre önce “Finish Kadın’ın Yanında!” sloganıyla başlattığı kampanyasının ikinci fazında, “Mutfakta Birlikte”temasıyla hazırlanan yeni reklam filminde oyuncu Feyyaz Duman’a yer verdi.

Fairy kime ait?

Fairy, Procter & Gamble şirketine ait bulaşık temizleyicisi markasıdır.

Pril reklamı oyuncusu kim?

Akkoyun’un rol aldığı reklam filminde Pril, Hindistan cevizi özünü, yeni formülüne taşıyor.

Berna Laçin Fairy ne oldu?

Elazığ depremi sonrası attığı tweet ile trollerin saldırısına uğrayan Berna Laçin’in, reklam yüzü olduğu Procter&Gamble’ın (P&G) markası Fairy ile de kriz yaşadığı, markanın Laçin ile olan anlaşmasını iptal ettiği iddia edilmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *