Ets Tur Hangi Kartlara Taksit Yapıyor?

EtsTur Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapıyor? Akbank Axess kredi kartınız ile 3 ay, 4 ay, 6 ay ve 9 ay olan vade seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. HSBC bankası kredi kartı Advantage kredi kullanıcıları da 4 ay, 6 ay ve 9 ay taksit seçeneklerini kullanabilirler.
9 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Miles&Smiles, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Ticari Kartlar Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Shop&Fly,

Etstur kaç taksit yapıyor?

Kampanya kapsamında etstur.com’da, Etstur acentelerinde ve Etstur çağrı merkezinde 12 aya varan taksit seçenekleri sunulacaktır. Taksit ve peşin fiyatına taksit seçenekleri otellere ve ürün/hizmet türlerine göre değişebilmektedir. İşlemlere sistem tarafından sonradan taksitlendirme uygulanmayacaktır.

ETS Tur indirimi ne zamana kadar?

12 Mayıs 2022 – 08 Ocak 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi www.etstur.com ve ETS tur acentalarından gerçekleştirilen ödemelerde belirli otellerde ekstra %5 indirim kart sahiplerine sunulacaktır.

ETS Tur indirim yapar mı?

Firma üzerinden gerçekleştireceğiniz tatil rezervasyonları, konaklama rezervasyonları veya seyahat rezervasyonları için çok uygun fiyatlar ve en iyi tercihlerle karşılaşabilirsiniz. Her bütçeden müşterileri için avantaj sağlayan firma, aynı zamanda ets tur indirim kuponu sayesinde daha uygun fiyatlar sağlamaktadır.

You might be interested:  Karışık Kuruyemiş Hangi Tür Karışımı Örnektir?

Türk Hava Yolları bilet kaç taksit?

Türk Hava Yollarından yapacağınız 250 TL ve üzeri yurtiçi işlemlerde 2-6 arası taksit, Yurt dışı uçuşlarda 250 TL ve üzerindeki işlemlerde 2-3 taksit seçeneği sunulacaktır.

Oteller kaç taksit yapıyor?

Otel ve uçak biletinde taksit 12 aya çıktı

BDDK dün aldığı kararda ayrıca kredi kartlarında taksitlendirme süresini video, kamera, ses sistemleri ve fiyatı 3,500 TL’nin üzerinde olan televizyon vb elektronik eşya alımlarında 3 aydan 6 aya çıkardı.

Otellerden nasıl indirim alınır?

Erken rezervasyon kampanyalarında oteller %50 – %40 – %30 gibi indirimler sunarlar. Sizler de tatil için planladığınız tarihleri baz alarak isteğiniz otele erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu tip otellerde ucuza konaklamanın bir diğer yöntemi de süit ya da aile odası yerine standart odalarına rezervasyon yaptırmak.

ETS indirim kodu nasıl kullanılır?

ETS indirim kodu: Site Genelinde Ekstra 200TL

Kullanımı oldukça basit ve pratik. Kodu cihazınıza kopyalayıp ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına yapıştırmanız yeterli.

ETS Tur hediye çeki nasıl kullanılır?

Ets tur Hediye çeki, 444 0 387 numaralı çağrı merkezini arayarak kullanılır.

Ets turda Neden tur yok?

Ancak Temmuz ayına gelmesine rağmen koronavirüs vaka sayısının azalmaması ve buna bağlı olarak tatilcilerin turlara ilgi göstermemesi üzerine ETS de bu yıl düzenleyeceği turları satışlara kapatma kararı aldı.

En iyi tur şirketi hangisi?

Anı Tur. IATA kuruluşu olan Anı Tur, yaklaşık otuz beş yıldır kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor. Türkiye’de beş yüzü aşkın tesisle çalışan şirket yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemektedir. Ayrıca diğer şirketlere oranla uçak bileti içeren turların daha uygun olduğu söylenebilir.

ETS TUR un sahibi kim?

Etstur, 1991 yılında Mehmet Ersoy ve Murat Ersoy tarafından paket tur ve otel konaklama hizmetleri vermek üzere kuruldu. Hızla büyüyen marka, kısa sürede hizmet yelpazesine eklediği ürünler ve bünyesine kattığı markalar ile lider pozisyona geldi.

You might be interested:  18 Yaş Altı Şehirler Arası Seyahat Izni Nasıl Alınır?

THY uçak bileti taksit olur mu?

Uçak biletinizi anlaşmalı bankaların kredi kartlarıını kullanarak taksitle alabilirsiniz.

Uçak bileti kaç taksit oluyor?

Uçak biletini tüm bankaların kredi kartına 6 taksitle alırsın, uçuşunu ne zaman istersen, ödemeni ise 6 taksitle yaparsın.

Miles and Smiles kaç taksit?

Miles&Smiles Garanti kredi kartı sahipleri Ek Taksit talebinde bulunabilirler. Miles&Smiles Garanti kredi kartları için 100 TL ve üzeri taksitli alışverişler +1,+2,+3,+4,+5, +6, +7, +8, +9 veya +10 Ek Taksit daha eklenerek tekrar taksitlendirilebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *