Efe Tur Puan Nasıl Kullanılır?

Her 1 puan 1 TL’ye karşılık gelmekte ve bir bilet almaya yetecek kadar puan elde edildiğinde bu puanlar kullanılmaktadır. Bu kartı almak için en yakın şubeye gitmek be bir form doldurmak yeterli olmaktadır. Bu kartı aldıktan sonra Efe Tur’un internet sitesi üzerinden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Efe Tur kaç otobüsü var?

Kurulduğu 1991 yılından beri sahip olduğu tecrübesi ile konforlu ve güvenli bir otobüs yolculuğunu yolculara sunmaktadır. Genel merkezi Kocaeli’nde bulunan Efe Tur, 130 adet bilet satış ofisi ve 120 araçlık filosu ile günde ortalama 10.000 yolcu taşımaktadır.

Efe Tur Kimin şirketi?

1990 Yılında merhum Mehmet Sadık Efe tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuş olan Efe Tur 2012 yılının Ekim ayı itibari ile Sayın Kadir Alper Birant ve Sayın Halit Bıçak ortaklığında yoluna devam etmektedir.

Efetur bilet ne kadar?

Efetur Otobüs Bileti Fiyatları

Popüler Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları
İstanbul – Sakarya (Adapazarı) 84,00
İzmit (Kocaeli) – İzmir 300,00
Ankara – İzmit (Kocaeli) 160,00
Yalova – Bursa 45,00

Efe Tur Online bilet iptali nasıl yapılır?

BİLET İPTALİ VE DEĞİŞİKLİĞİ

Şube biletlerinde hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet değişim işlemi yapılabilmektedir. Şube biletlerinde hareket saatinden 12 saat öncesine kadar bilet iptal işlemi yapılabilmektedir. Bilet suretleri şubeye teslim edilerek iptal işlemi gerçekleştirilir.

You might be interested:  Swiss Otel Çeşme Ne Zaman Açılacak?

Kamil Koç kaç tane otobüsü var?

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 1100 araçlık filosuyla Türkiye’nin en genç ve en büyük filosuna sahip karayolu yolcu taşıma firmalarının başında geliyor. Her yıl yenilenen filomuz son teknolojiye sahip Mercedes, Setra, Temsa ve Man marka araçlardan oluşmaktadır.

Efe Tur PCR istiyor mu?

Bursa Turizm-Efe Tur Yolcuları için yerinde erken sonuçlu PCR Testi hizmeti başlattı. Her gün Balkanlara Uluslararası Yolcu Hizmeti gerçekleştiren Bursa Turizm-Efe Tur, 30 Mart itibariyle kendi yolcularına kolaylık için yerinde firma yolcu alma-bindirme yerlerinde erken sonuçlu PCR testine başladı.

Efe Tur hangi ilimizin?

Kocaeli’nin tanınmış firmalarından biri olan Efe Tur’un sahibi Halit Bıçak, 17 Haziran 2018 senesinde 60 yaşında iken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir.

Halit Bıçak kimdir?

Kocaeli’nin önde gelen otobüs firmalarından Efe Tur’un sahibi Halit Bıçak (60) geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ani ölümüyle sevenlerini yasa boğan Bıçak aynı zamanda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu Harun Karaosmanoğlu’nun da kayınpederiydi.

Kadir Alper Birant kimdir?

Bugün 6 bin 500 araç ile günlük 280 bin kişilik taşıma kapasitesine ulaşan Gürsel Turizm Taşımacılık ve Servis Ticaret A.Ş. isimli aile firmasını yöneten Birant, sektördeki ilklerin de uygulayıcısı olur. İzmit Seyahat’i kuran, Efe Tur, Özemniyet Tur’u bünyesine katan Birant, yurt dışına da açılır.

Efe Tur izmit istanbul kaç para?

En Ucuz İzmit (Kocaeli) – İstanbul Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Kale Seyahat 69,00 TL 38
Kamil Koç 70,00 TL 142
Efe Tur 70,00 TL 63
As Turizm 70,00 TL 6

Efe Tur Harem kaç para?

En Çok Tercih Edilen Kocaeli (İzmit) – Harem Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

You might be interested:  Bodrum Güvercinlik Titanic Otel Kimin?
Otobüs Firması Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Efetur Özemniyet 40 TL 1 sa 42 dk
Metro Turizm 40 TL 1 sa 42 dk

Efe Tur Öğrenci indirimi var mı?

EFE TUR on Twitter: ‘Online özel %5 puan %10 indirim seninle! Öğrenciysen avantajlısın.

Internetten alınan otobüs bileti nasıl iptal edilir?

Otobüs biletimi nasıl iptal ederim?

  1. Biletinizin iptali için https://www.obilet.com/otobus-bileti-sorgulama-ve-iptali linkine tıklayıp, sizden talep edilecek olan bilgileri girerek biletinize ulaşabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Bilet iptal süreleri firmaya göre değişkenlik göstermektedir.

Alınan bilet iptal edilir mi?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak zorundadır ve bu yönetmeliğin 36.8 maddesine göre, bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Otobüs biletleri iptal olur mu?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak durumdadır. Bu yönetmeliğin Madde 36.8’e göre bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *